Şimdi Ara

[ Sony Xperia™ ION { 1.5 GHz x2 | 4.65' HD LCD | 12MP - 1080p ExmorR™ | 16GB+msd | HDMI - NFC }] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
14
Favori
100.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ö_mer

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

quote:

Durumlar nasıl?

Çok iyi. Aşık oldum.

Bi' sorum var, herhangi bir uygulamayı silerken telefon titriyor, onu nereden kapatacağımı bulamadım. Diğer titreşimleri kapadım ama.

ayarlar -> uygulamalar bölümünden mi silerken titriyor?

Yok hayır.Yüklediğim uygulamaların kısayolları ana menüye geliyor.Onları basılı tutup çöp kutusuna sürüklediğimde titriyor.Gerçi çok da sorun değil ama kapama imkanım varsa öğrenmek istedim.

haa yok. onu kapatamıyorsun

• Peki, sağ ol.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Durumlar nasıl?

Çok iyi. Aşık oldum.

Bi' sorum var, herhangi bir uygulamayı silerken telefon titriyor, onu nereden kapatacağımı bulamadım. Diğer titreşimleri kapadım ama.

ayarlar -> uygulamalar bölümünden mi silerken titriyor?

Yok hayır.Yüklediğim uygulamaların kısayolları ana menüye geliyor.Onları basılı tutup çöp kutusuna sürüklediğimde titriyor.Gerçi çok da sorun değil ama kapama imkanım varsa öğrenmek istedim.

Tüm titreşimleri her türlü kapatıyorsunuzda şuan tam tarif edemiyeceğim, Custom rom kullandığımdan menülerde değişiklikler var

• Ayda yılda bi kısayolları siliyoruz zaten ya. o kadar titeeşimden bişey olmaz. önemli olan nesaj yazarken titrememesi onu da kapabiliyoruz Allahtan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayda yılda bi kısayolları siliyoruz zaten ya. o kadar titeeşimden bişey olmaz. önemli olan nesaj yazarken titrememesi onu da kapabiliyoruz Allahtan

small apps'ları kullanıyormusun hocam benim baya hoşuma gitmişti onlar heleki hesap makinası :)
  • yok hiç kullanmadım :(

• xperiablog.net neredeyse 4.1'i alacak tüm cihazların ortalama nezaman alacağından bahsetmiş ion için bir halt yazmamışlar,
    4.1 gelecek cihazlar içerisinde şuan en güçlü telefon ion, ama önce j'ye verdiler, büyük ihtimallede ion'u en sona atacaklar bana öyle geliyorki önce p sonra s sonra anca ion
  • ion hep üvey evlat muamelesi görüyor
  • arkadaşlar neden bu cihazı kimse kullanmıyor acaba kronik bi sorunu falan mi var tüm sayfaları okudum öyle birşey de yazmamışsınız ama zaten az mesaj var. teknosada z ile beraber biraz göz gezdirdim de bana bu cihaz daha estetik daha kibar göründü. sadece benim için sorun olan sar değeri yine 1 in altına çekememişler. 8 ay önce de sırf bu yüzden sola değil ace2 almıştım. ama bu sefer ion alacagim galiba. peki HB de satılanın garantisi nedir bilen alan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

arkadaşlar neden bu cihazı kimse kullanmıyor acaba kronik bi sorunu falan mi var tüm sayfaları okudum öyle birşey de yazmamışsınız ama zaten az mesaj var. teknosada z ile beraber biraz göz gezdirdim de bana bu cihaz daha estetik daha kibar göründü. sadece benim için sorun olan sar değeri yine 1 in altına çekememişler. 8 ay önce de sırf bu yüzden sola değil ace2 almıştım. ama bu sefer ion alacagim galiba. peki HB de satılanın garantisi nedir bilen alan var mı

Ben kronik bir sorun göremedim.
    Hepsiburada Sony garantisi altında satıyor en altta garanti hakkında felan açıklama vardır

• bugün 0.1 mb'lik bir güncelleme geldi sistem güncellemesi acaba ne içeriyor
  • quote:

arkadaşlar neden bu cihazı kimse kullanmıyor acaba kronik bi sorunu falan mi var tüm sayfaları okudum öyle birşey de yazmamışsınız ama zaten az mesaj var. teknosada z ile beraber biraz göz gezdirdim de bana bu cihaz daha estetik daha kibar göründü. sadece benim için sorun olan sar değeri yine 1 in altına çekememişler. 8 ay önce de sırf bu yüzden sola değil ace2 almıştım. ama bu sefer ion alacagim galiba. peki HB de satılanın garantisi nedir bilen alan var mı

Haklısınız Ion öyle herkese hitap eden bir alet değil... O yüzden de herkesin elinde göremezsiniz...

Bu tamamen diğerlerinden farklı olmayı - farklı görünmeyi sevenlere yönelik bir alet...

Bunun dışında ben şu ana kadar herhangi bir soruna da rastlamadım... O yüzden hiç birimiz zırt pırt bir şeyler yazıp durmuyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: dammak

quote:

Haklısınız Ion öyle herkese hitap eden bir alet değil... O yüzden de herkesin elinde göremezsiniz...

Bu tamamen diğerlerinden farklı olmayı - farklı görünmeyi sevenlere yönelik bir alet...

Bunun dışında ben şu ana kadar herhangi bir soruna da rastlamadım... O yüzden hiç birimiz zırt pırt bir şeyler yazıp durmuyoruz...

İşte budur noktayı koymuş arkadaşımız

• aslında güncellemeyi hiç merak ettiğim filan yok ama foruma girdikce sürekli jealy been güncelleme konularını görünce aklıma takılıyor bende arastırıyorum bizim telefona ne zaman gelecek diye hemen ama mayıs ayına atmıslar harbiden güncellemeyi bakalım gelince ne fark olacak . benim telefondaki tek sıkıntım suana kadar ana sayfaya klasör içinde cok kullandıgım uygulamarı bölümlere ayrırak yerleştirdim. bi uygulamaya girip ana menu tusuna bastıgımda ana menudeki klasorlerin yuklenmesi bir kaç saniye sürüyor o. Bide dip not eklicem telefonda şeffaf veya parlak ekran koruyucu kullananız varmı telefonu aldıgımda sadece bi telefoncuda mat buldum diye mat ekran koruyucu takmıstım sonra kendim ebaydan baktım ebayden seffaf sipariş ettim mat geldi. mat ekran koruyucuda ekranın butun canlılıgını bozuyor sevmiyorum. seffaf ekran koruyucuda mat gibi ekranın canlılıgını götürüyor mu onu soruyorum. bide netten bulabileceğim yer varsa link verirseniz güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: dammak

quote:

farklı olma konusu tartışma götürmez. bir de sony kalitesi var tabi işin içinde. hurdası bile para eder benim gözümde. geçen perşembe teknosa da gördüm ihtiyacım olmadığı için pek uğramazdım telefon kısmına yani ancak keşfedebildim. yarın hb den alacağım. 200 lira çek 50 world puan 1050 liraya gelir. eğer daha uygun varsa önerilerinizi bekliyorum işin içinde çek falan olmazsa daha güzel olur tabi

• telefonu kabalastırmayan bir kılıf ve seffaf ekran koruyucu alabilecek biryer tavsiye eden varmı. ebay dısında bir ay beklemek can sıkıyor :)
  • Valla benim telefon üzerinde gelen ekran koruyucu gayet güzel piyasadaki çin malı 5 liralık ekran koruyuculara benzemiyor.

Arkadaşlar Sony Güncelleme konusunda bombayı patlattı, Detaylı Haberler haftaya çıkacak hadi hayırlısı.

[ Sony Xperia™ ION { 1.5 GHz x2 | 4.65' HD LCD | 12MP - 1080p ExmorR™ | 16GB+msd | HDMI - NFC }]
  • Bizim telefonun sarj girişinin yandan olmasına deli oluyorum. sarjdayken telefonu kullanmak işkence oluyor, çok rahatsız ediyor kablo yandan takılıyken

• quote:

Orijinalden alıntı: Han-X

Valla benim telefon üzerinde gelen ekran koruyucu gayet güzel piyasadaki çin malı 5 liralık ekran koruyuculara benzemiyor.

Arkadaşlar Sony Güncelleme konusunda bombayı patlattı, Detaylı Haberler haftaya çıkacak hadi hayırlısı.

[ Sony Xperia™ ION { 1.5 GHz x2 | 4.65' HD LCD | 12MP - 1080p ExmorR™ | 16GB+msd | HDMI - NFC }]

bakalım ne gibi değişiklikler görcez umarım sıkıntı olmaz.bişi olmayan telefonda .d

• quote:

Bizim telefonun sarj girişinin yandan olmasına deli oluyorum. sarjdayken telefonu kullanmak işkence oluyor, çok rahatsız ediyor kablo yandan takılıyken

yandan olması ayrı bir sıkıntı sırf tasarım bozulmasın diye kapak koymaları ayrı bir sıkıntı, Allahtan jack girişinde kapak yok
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.