Şimdi Ara

Süper Depo hakkında her şey 'Turkcell Superonline'dan 100Mbps upload hızı veren bulut depolama'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Superonline'ın, kullanıcılarına 100Mbps upload hızı veren bulut depolama servisi Süper Depo hakkında merak edilen her şey bu videomuzda.

• Ne ise yariyacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20Mbps fiber diyip kotasız diyip sonra 10 gb hız alanı verip 39 lira isteyen bir şirket bi de röportaj yapmışlar ...

• Altyapı yetersiz ve hizmet verilen alan bence çok dar her ne kadarda yatırım yapıyoruz deselerde...

• ya iyide ilk önce adam gibi dowload hızını artırın Akk denen saçmalığıda düzeltinde sonra sıra upload hızına gelsin 10 gün sonra dowload hızının 3mbps düşmesinden bıktım artık ayrıca Türkiye'nin heryerine Fiberinternet döşedik diye sürekli saçma sapan reklamlar yapıyorlar ama İstanbul'da veya Ankara'da oturan birisi bile istediği anda fiberinteneti bağlatamıyor verdikleri cevap genelde daha orda hizmet veremiyoruz şeklinde oluyor ama fatura'yı daha gelmeden 2 gün önceden mesajla veya e-mail ile haber vermeyi biliyorlar tüketiciyi sömürmekten vazgeçin artık aldığınız paranın hakkını verin

• 100 Mbps upload hızı gerçekten çok iyi düşünülmüş. Yoksa 1 veya 2 megabitlik upload hızlarımızla onlarca GB veriyi upload etmek oldukça zor olacaktı.
  • inadina dial up modem

• 100 Mbit upload hızına erişmek mümkün değil. Turbo Butonla 100mbit download hızı mümkünken malesef aynı durumu uploadda yaşanmıyor. 10 Mbit görürseniz öpüp başınıza koyun. Denendi görüldü...

• Buluttaki bir dosyayı paylaşabildiğimiz iddaa ediliyor peki bu paylaşımın kriter veya sınırlaması var mı bence asıl önemli konulardan biri budur. Yani ben süper depo hizmeti alarak istediğim gibi film müzik paylaşabilir miyim kısaca bir web sitesi kursam buradan vip üyelere hizmet verebilir miyim :)

• bayan öyle bi anlatmış ki görende so bilimiyoz zaneder siz degilmisiniz ki hem download hem uplada kota uygulayan gerekli şartlar sağlandıgı zaman 100 mbt uplad alabilirsiniz demnekte de güyanızda çünkü so uplad indirime gitti 20 50 vede 100 mbt paketlerde uplad hızı 1 mbt tir evet sadece 1 mbt gülermisin ağlarmısın
  • "eeeeeeeee" "eeeeeeeeeeee" "eeeeeeeeee"
  • cok sacma :D 10 GB 10 dk gönderip atıyorum tabi 2,5 3 saat download yapmayı bekleyerek indirmek ne denir bilmiyorum :)

• bu yöntemler türkiye için sadec kazıklama olarka kalıyor malesef.
  • Ben superonline abonesiyim ve gerçekten doğrudur.Fiber kullanıyorsanız 100mbit upload edebiliyorsunuz ( superdopa'ya).

Bir çok kişi superonline'ı kötülüyor ama bir gerçek var Türkiyede bu hızı ( hem indirmede olsun hemde yüklemede ) çoğu servis vermiyor verse dahi çok pahalı ve superonline dan bile kısıtlı bir akk ile veriyor.Araştırın görürsünüz.Saten superonline istememiş akk olayını TTNET zorlamış.

Ama ! gerçekten akk'ler biraz daha arttırılsa ( mesala 20mbit sınırsız 100gb yerine 20mbit sınırsız 150 gibi ) çok iyi olur ve rakipsiz olur.Yada akk dolduğunda hız 5/2 gibi düşse (şuan 3/1 düşüyor ).

• eee bunu skydrıve da yapıyor ne anladım bulut depolamada

• Superonline fiber buraya gelsin.Bir dk. beklemeden geçeceğim.Geçen arkadaşlarım çok memnun.

• Anladıgım kadarıyla sadece süperonline abonelerine 100 mb upload veriyor diğer ttnet veya başkasina bu imkanı sunmuyor

• SÜPERONLİNE DE BİDE SAKIN NAKİL İŞLEMİ VERMEYİN 6GÜN VE ONUN ZARFIN DA DOLU SIKINTILAR BİZZAT YAŞADIGIM İÇİN BUNU DA BİLMENİZ LAZIM

• bu 100 mb
    y uplaod sadece ve sadece süoerdepo için mi?
  • Güldürmeyin insanı :) Fiber mi? Nerede? İstanbulun göbeğinde , hemde Telekomun ana merkezine (g.tepe) 20km mesafedeyim ve altyapı yetersizliği bahanesi ile 2mb üzerinde adsl harici bağlantı hizmeti alamıyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.