Şimdi Ara

2si1: 'Enerji Dolu' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu haftaki bölümünden yeni nesil robotlardan yeni mobil ekran kartlarına, PlayStation 4'ten PC oyunlarına kadar geniş bir yelpazede teknoloji ve oyun haberlerini ekranlarınıza taşıyoruz.

• Bugün erkencisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyin gari :D

• Bugun daha erken geldi, tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunu hafta içi her gün yapın:)

• Çok ilginç videonun hepsini seyredemedim ancak yakın zamanda sanırım herkes internet aracılığı ile izlenecek ne yaptığımız anında adamların ellerinde olacak sanırım.
  • 3ü birada nefis lezzetli bi program daha.

DH ailesi bize bu emeği,bilgiyi ve eğlenceyi sunduğunuz için Teşekkürler.

• DH linklerine tıklandığı zaman gidilmek istenen site hariç ad.dh.com adresinden reklam geliyor iptal edin bu sistemi reklam koyacak yer mi kalmadı.

• yerimizi alalım önlerden değerlenir buralar birazdan :D

• Bugün erken gelmiş çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

DH linklerine tıklandığı zaman gidilmek istenen site hariç ad.dh.com adresinden reklam geliyor iptal edin bu sistemi reklam koyacak yer mi kalmadı.

Adamlarında para kazanması lazım insanları o kadar bilinçlendiriyolar ve teknolojideki gelişmeleri kolayca takip etmemizi sağlıyolar iki reklamı çok görmeyin

• Kadro full ve erken gelmiş çok teşekkürler :) Bundan iyisi şamda kayısı :)

• Teşekkür ederiz.
  • Star Wars kaçıncı dakika kaçıncı saniye :D

• Sayfayı yenileyip duruyordum, bir bilgisayarın başından kalkayım dedim gelmiş :D Teşekkürler
  • Cuma gününe mutluluk katan program...

• Cuma aksamlari sizin sohbetiniz de bi baska oluyor be
  • Teşekkürler bu hafta da güzel bir video hazırlamışsınız. Html 5 player e geçmeniz çok güzel olmuş. Artık aptal aptal donmalar yaşanmıyor video izlerken. Keşke youtube falan da ona geçse. Lucas Arts ın kapatılması da çok kötü oldu. Şimdiye kadarki oynadığım en iyi oyun olan Grim Fandango oyununun da yenisinin yapılması hayallerim sona erdi bu yüzden. Ben de eski grim fandangoyu kurup yeniden oynamaya başladım nostalji olsun diye. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Bugün erkencisiniz

Bu sefer..

2si1: 'Enerji Dolu' Teknoloji ve Oyun programı
  • Video otomatik başlamasın, işaretli ama neden ben başlatmadan kendisi otomatik açılıyor?

Sizdedemi böyle sorun var arkadaşlar?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.