Şimdi Ara

Angry Birds Friends yakında Android ve iOS'a geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçen yıl 71 milyon dolar kar elde eden Angry Birds fenomeninin geliştiricisi Rovio, Facebook üzerindeki faaliyetlerinden de önemli gelir elde ediyor. Oyuncuların birbiri ile rekabet ettiği Angry Birds Friends, Facebook üzerinde 60 milyon kere kuruldu ve 15 milyon aylık aktif kullanıcıya ulaştı.

Rovio gelen bilgilere göre başarı kazanan bu yapımı da mobil oyunlar listesine dahil etti. Henüz ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor ancak büyük popülarite kazanacağından şüphe yok.

Oyun temel olarak sosyallik üzerine kurulu ve Angry Birds mantığında hazırlanmış seviyelerde oyuncular en yüksek puanı elde etmek ve haftalık turnuvaları kazanmak için mücadele ediyor. Oyuncular birbirlerine güçlendirme hediye edebilirken, elde edilen başarılar anlık olarak Facebook'ta paylaşılabiliyor.

• İyi kar etmiş adamlar ama bunlarda suyunu çıkardı
  • Bu seri insanları iyice sıktı artık diye düşünüyorum.Bence başka tarzda oyunlar çıkarsınlar aynı şeyleri üzerine birşey koymuş gibi gösterip satışa sunuyolar.
  • Hep aynı oyun ad değişik sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Bu seri insanları iyice sıktı artık diye düşünüyorum.Bence başka tarzda oyunlar çıkarsınlar aynı şeyleri üzerine birşey koymuş gibi gösterip satışa sunuyolar.

Katılıyorum,angry birds efsaneydi bir zamanlar iphone'a imrenme sebebimdi şahsen ama artık tad vermiyor malesef

• mükemmel bir oyun bence daha fazla çeşitlendirirler umarım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.