Şimdi Ara

LG 42LA660S yeni model hakkında (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
7
Favori
58.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pain

yenı nesıller var artık :D

Biz eskideyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperen20-06

quote:

Biz eskideyiz

Yeni nesil derken
    samsung 32 h 5570 modelini alacaktım. Satıcı böyle söyleyince bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilkarakose

quote:

Orijinalden alıntı: yaakops2

Televizyonu yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum. 42LM660s ile 42LA660s arasındaki farkı 2013 model olması çift çekirdek (Kutunun üzerinde duelcore yazıyor), tek kumanda vermesi ve kumandadan sesli kontrol, kasa tasarımı ve arkasındaki büyük hopörlör gibi gördüm.

Bir yetkili kanal geçiş süresinin 1.8 saniyeden 1.4 saniyeye düştüğünüde belirtti. Ayrıca açamadığı bir dosya olup olmadığına baktık bulamadık. Başka bir mağazada AVM wifi hattı üzerinden internete girdik , evdeki i5 işlemcili wın modemli bilgisayardan hiç bir fark yoktu. Ayrıca magic kumandaya sesli komut ile donanım haber dedim ve yaklaşık 3,5 saniyede ses, wideo ve web aramasını tamamladı ve donmaksızın gezinebildim.

BMX de hafta sonu 2.299 TL + %10 hediye çeki ve 12 taksit ile satılıyordu. Bu hafta sonu diğer firmalardan indirim atağı bekliyorum.

Donanım haberden bu TV incelemesinide rica ediyorum. Hatta bir mağazada donanım haberden geldiler incelemek için diye öğrendim. En kısa zamanda inceleme rica ediyoruz.

444 6 543 musteri hattini aradim ve kanal gecis hizini sordum. Ortalama 3-4 saniye oldugunu soylediler. Ayrica, kanal gecis hizi 6 saniyenin ustundeyse servis gonderiyorlarmis. Telefon gorusmesinin ses kaydi da var. Isteyen olursa youtube'a koyabilirim.

Musteri temsilcisiyle yaptigim telefon görüsmesini merak edenler asagidaki adresten dinleyebilir. Gorusme 4:20 de basliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=UgxUcjKZaoQ

• Kanal geçiş hızı bir yana, cihazın açılış süresi yeni gelen güncellemelerle uzadı gitti.
    Cihaz ilk açılışında menüye bastığımda yükleniyor simgesi çıkıyor ve neredeyse 1-2 dakika açılmasını bekliyorum.
    Güncelleme yaptığıma yapacağıma pişman oldum.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaakops2

Televizyonu yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum. 42LM660s ile 42LA660s arasındaki farkı 2013 model olması çift çekirdek (Kutunun üzerinde duelcore yazıyor), tek kumanda vermesi ve kumandadan sesli kontrol, kasa tasarımı ve arkasındaki büyük hopörlör gibi gördüm.

Bir yetkili kanal geçiş süresinin 1.8 saniyeden 1.4 saniyeye düştüğünüde belirtti. Ayrıca açamadığı bir dosya olup olmadığına baktık bulamadık. Başka bir mağazada AVM wifi hattı üzerinden internete girdik , evdeki i5 işlemcili wın modemli bilgisayardan hiç bir fark yoktu. Ayrıca magic kumandaya sesli komut ile donanım haber dedim ve yaklaşık 3,5 saniyede ses, wideo ve web aramasını tamamladı ve donmaksızın gezinebildim.

BMX de hafta sonu 2.299 TL + %10 hediye çeki ve 12 taksit ile satılıyordu. Bu hafta sonu diğer firmalardan indirim atağı bekliyorum.

Donanım haberden bu TV incelemesinide rica ediyorum. Hatta bir mağazada donanım haberden geldiler incelemek için diye öğrendim. En kısa zamanda inceleme rica ediyoruz.

444 6 543 musteri hattini aradim ve kanal gecis hizini sordum. Ortalama 3-4 saniye oldugunu soylediler. Ayrica, kanal gecis hizi 6 saniyenin ustundeyse servis gonderiyorlarmis. Telefon gorusmesinin ses kaydi da var. Isteyen olursa youtube'a koyabilirim.

Musteri temsilcisiyle yaptigim telefon görüsmesini merak edenler asagidaki adresten dinleyebilir. Gorusme 4:20 de basliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=UgxUcjKZaoQ

En iyisini yapmissiniz hocam bide sdn yazalim da milleti bilgilendirelim magduruz ya ama son cumle iyiydi

• la ile lm arasında çerçeve ses ve işlemci farkı var görüntü olarak lm serisi hız olarakta la serisi seçilebilir tv nin arkası neden şişkin denilmiş aslında abartılı değil ama stereo ses veren bas seslerini net veren bir hoparlör var :) lg marka ürün almak isterseniz benimnle iletişime geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir549

la ile lm arasında çerçeve ses ve işlemci farkı var görüntü olarak lm serisi hız olarakta la serisi seçilebilir tv nin arkası neden şişkin denilmiş aslında abartılı değil ama stereo ses veren bas seslerini net veren bir hoparlör var :) lg marka ürün almak isterseniz benimnle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarilara bakarsaniz lg den pek memnun olan yok siz ilan yapiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus_123321

quote:

Orijinalden alıntı: Alperen20-06

quote:

Biz eskideyiz

Yeni nesil derken
    samsung 32 h 5570 modelini alacaktım. Satıcı böyle söyleyince bıraktım

42la660s 2014 super bisey hocam ince cerceve vs. Fazla incelemedim dis görünüş

• buda sorunmu gidin samsunga söyleyin böyle birşeyi bakalım ne cvp verecekler :D tv üzerindeki alıcıdan piyasadaki 400-500 tl lik HD kutu kalitesi bekleyeceksiniz yani biraz insaflı olalım başka sıkıntılı durum yok ben firmayıda lg ürünleride iyi biliyorum satış sonrası destekte samsung bile bu kadar kaliteli değil.
  • quote:

buda sorunmu gidin samsunga söyleyin böyle birşeyi bakalım ne cvp verecekler :D tv üzerindeki alıcıdan piyasadaki 400-500 tl lik HD kutu kalitesi bekleyeceksiniz yani biraz insaflı olalım başka sıkıntılı durum yok ben firmayıda lg ürünleride iyi biliyorum satış sonrası destekte samsung bile bu kadar kaliteli değil.

kardes sen daha o urunu mu savunuyom o kadar para dokup aldık ps3 de sıkıntı kanal geçişlerinde sıkıntı hele son guncelleme ile

• Bu sorunu musteri hizmetlerine soyleyip servis talep ettiniz mi ne nilgi iletildi size.

• quote:

Bu sorunu musteri hizmetlerine soyleyip servis talep ettiniz mi ne nilgi iletildi size.

Hocam bir de kime yazdigini alintilasan.

Bana ise arasan nolcak 6 sn sonraki sorunlara yardim varmis sanki 3 sn kanal gecisi normal de

• Keyfiniz bilir arkadaslar bunca ozellik arasinda bu gibi durumlara takilmak garip geliyor full hd tv alan arkadas buna dandik bir alici baglayacak degil tvbu dsmart gibi bir suru dijital yayin satan yerler var cihazin ustundeki ek ozellik bunu dikkate alin ana ozellik degil :) bu ladar.mukemmeliyetci bir teknoloji duskunuyseniz alacaginiz tv en ust izelliklerde olmali

• quote:

Keyfiniz bilir arkadaslar bunca ozellik arasinda bu gibi durumlara takilmak garip geliyor full hd tv alan arkadas buna dandik bir alici baglayacak degil tvbu dsmart gibi bir suru dijital yayin satan yerler var cihazin ustundeki ek ozellik bunu dikkate alin ana ozellik degil :) bu ladar.mukemmeliyetci bir teknoloji duskunuyseniz alacaginiz tv en ust izelliklerde olmali

Sen bi de LG LA660S'i, browser ile web sayfasini kaydirirken gor . Sanki 18 sene once aldigim Pentium 166 MMX bilgisayarla internete giriyor gibiyim. Atlaya atlaya scroll ediyor. Bi de utanmadan dual core var diye reklamini yapiyorlar.
  • amadeus_123321 A kullanıcısına yanıt
    aynen doğru,youtubetan 45 dk lık belgesel açıyosun 10 dk sonra kitleniyor.
  • http://www.youtube.com/watch?v=6HTbkBXQnW8&list=UU7nLZA9T96PJVd9wZqoTgXA

Türksat 4a uydu ayarları mevcuttur arkadaslar buradan yapabilirsiniz.
  • yazık şu tv ye 2400 verdik zamanında gördükçe canım sıkılıyor salonda.Siz siz olun samsungu da bırakın gerçekten özenerek bir tv alayım düzgün sağlam olsun diyorsanız sony den şaşmayın arkadaşlar tecrübe ile sabittir.Özellikle konsol oynayan arkadaşlar bunu dikkate alsın.
  • Lg la 660 s tv yi alalı bir sene olmadı ama bu kumandanın orta tuşu elde kayıyor kanal değiştirmiyor. Hızlı çevirince değiştiriyor. Sizde durum nedir servis bakıyor mu bu kumandaya..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Lg la 660 s tv yi alalı bir sene olmadı ama bu kumandanın orta tuşu elde kayıyor kanal değiştirmiyor. Hızlı çevirince değiştiriyor. Sizde durum nedir servis bakıyor mu bu kumandaya..

Bende de aynı sorun var.servisi aradım götürünce 15 dakikada halletceklerini söylediler ama henüz daha götürme fırsatım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurgokhan

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Lg la 660 s tv yi alalı bir sene olmadı ama bu kumandanın orta tuşu elde kayıyor kanal değiştirmiyor. Hızlı çevirince değiştiriyor. Sizde durum nedir servis bakıyor mu bu kumandaya..

Bende de aynı sorun var.servisi aradım götürünce 15 dakikada halletceklerini söylediler ama henüz daha götürme fırsatım olmadı.

Benim de yolum düşmedi hala..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.