Şimdi Ara

Buffalo'dan USB üzerinden çalışan hafıza kart okuyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Buffalo'dan USB üzerinden çalışan hafıza kart okuyucu

Son zamanlarda birçok yeni donanım ürünü ile gündeme gelen Buffalo, yeni geliştirdiği USB kart okuyucu modelini resmi olarak duyurdu.

Buffalo'un yeni ürünlerinden ve BSCRD05U2 ismine sahip olan model, bünyesinde kart okuyucusu yer almayan bilgisayar modelleri için geliştirilmiş. USB2.0 portu üzerinde bağlandığı bilgisayarlara SD, SDHC, SDXC, miniSD, microSD ve microSDHC kart okuma desteklerini getirebilen model, Windows ve Mac işletim sistemleri üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

20x13.5x69.3mm boyutlara, yaklaşık 11 gram ağırlığa ve iki farklı renk seçeneğine sahip olan Buffalo BSCRD05U2 USB kart okuyucusu, Nisan ayı içerisinde 14$ fiyat etiketi ile satışa çıkıyor. Ürünün hangi bölgelerde satılacağı ise henüz belli olmuş değil. 

• Bizde paralel porttan okutuyoduk zaten Sd kartlarımızı... Vay be USB yapmış adamlar...

• Adamlar zaten China da 1$ altına hallediyolar bu işi. Milyon tane modelleri var. Yaptık oldu mantığı bunların yaptığıda. Kendilerini bi Apple falan zannediyolar galiba.

• sanki yeni bir şey. millet 5 tl ye satanı dövüyor. bunu haber yapmanın ne alemi var?

• her ürünün haber olması ilginç, hiçbir artısı görünmüyor, buffalo ürün çıkartabilir ama neden burda yayınlanıyor anlamadım

• ebay den almıştım.5-6 tip kart okuyor.2 buçuk dolara.çokta kaliteli

• Vayyyyyy usbden kart okuyucu. Teknoloji ne kadar ilerledi be. Hemide usb 2.0dan.

• 3-4 senedir sandisk ın buna benzer ürününü kullanıyorum zaten haber niteliği olmayan bir haber olmuş

• Ortalama 10 yıllık haber değer var !!

• hort sandım..

• oooo USB 2.0 demek?! Süper teknoloji ya, adamlar yapıyor abi. Zaten Wifi ile PC'ye bağlanma tarzı teknoloji yok, PC'lerde bluetooth yok, bulut teknolojisi yok, hiç olmadı kablo bağlantısı yok bu var!

Abi dalga mı geçiyorsunuz ya? Bu haber mi şimdi? Kimin nekadar işine yaradı bu haber şimdi Allah aşkına söylesin??

Ne günlere kaldı koca site be.. (:

• usb 1.1 desteği varsa alabilirim
  • Teknolojide Son Nokta,Hatta Teknolojiyi Geçiyorsun İleride Sağda Caminin Altında.Bu Ne La Şimdi :D

• Kart okuyabilen cihazlarda cıkmış vayy teknoloji nereye gidiyor böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkayne

Adamlar zaten China da 1$ altına hallediyolar bu işi. Milyon tane modelleri var. Yaptık oldu mantığı bunların yaptığıda. Kendilerini bi Apple falan zannediyolar galiba.

Öyle ama kalkıp bir Çin'de üretilen bir ürün ile Buffalo'yu karşılaştırmamak da lazım. Zira ben o dediğiniz 1 Dolarlık kart okuyuculardan zilyon tane aldım da sattım da. Hem performansı düşük hem de çok çabuk bozuluyorlar.

Kartı takıyorsun. Bir süre sonra kart ısınıyor sıcak oluyor. Bazılarında ise hız baştan yüksek oluyor ama sonra yavaşlıyor.

Buffalo dediğimiz Japon firması ve çok kaliteli ürünleri var. 14 Dolar eder mi etmez mi görmeden karar veremem ama içine koyduğum hafıza kartı değerli bir kart ise ve bozulma riskini göze alamayacağım bilgiler varsa, iyi performans veren ve 1 kere alacağım bir cihaz almak istiyorsam neden olmasın...

• 14$ çok şey istemişler
  • Usb üzerinden demissiniz birde. Yahu bunun neresi haber ya da siz 4-5 yil geriden geliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hort zannettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.