Şimdi Ara

Nokia yeni telefonu Lumia 928 için 15 Mayıs'ta lansman yapabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia yeni telefonu Lumia 928 için 15 Mayıs'ta lansman yapabilir

Nokia, kod adı Catwalk olan üst seviye akıllı telefon modeli Lumia 928'i, Londra'da yapacağız özel bir etkinlik ile 15 Mayıs tarihinde lanse edecek gibi görünüyor. Tarihle ilgili olarak şu ana kadar yapılmış resmi herhangi bir açıklama olmasa da, Mobil Dünya Kongresi esnasında görüşme şansı yakaladığımız Nokia yetkilileri de Nisan-Mayıs dönemi zarfında önemli tanıtımların olabileceği söylemiş, ancak hangi modellerin tanıtılacağı açıklamamışlardı.

Lumia 920'nin üzerine konumlandırılacak daha iddialı bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı uzun süredir bilinmekte olan Nokia, Lumia 928 ile 2013 model yeni cihazlara karşı elini güçlendirmeyi hedefliyor. 4.5-inç büyüklüğünde AMOLED ekran ile geleceği ifade edilen Nokia Lumia 928'in, Alüminyum kasaya sahip olacağı ve 10.2mm'lik kalınlığı ile Lumia 920  ile kıyaslandığında daha ince ve daha hafif olacak.  Hem video hem de fotoğraf yetenekleri açısından Lumia 920 hatta PureView 808 gibi cihazların ötesinde olacağı ifade edilen Lumia 928 için kağıt üzerindeki en büyük problem ise; HTC One ve Samsung Galaxy S4'ün piyasaya giriş yaptığı bir dönemde lanse edilecek olması ve hemen bir ay sonra  - muhtemelen - Apple'ın yeni iPhone'u lanse etmeyi planlaması. Lumia 920'nin başarısını daha da ileri götürmesi beklenen Lumia 928'in fiyatı ise şu an için bilinmiyor.

• Cok iyi, hepsi bir arada ciksin ki rekabet artsin. Samsung S4'u, Apple 5S'i, HTC'de One'i 2000 kusur TL'lerden cakamasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber,fazla detay yok gerçi.Beklentim üst düzey bir kamera,Snapdragon 800 ve pilin 3.000 mAh olması,telefon kalınmış inceymiş çok problem değil,cüzdanda taşımayacağız.

• Radikal, bomba bir kamera ve zarif bir Lumia liderliğe götürür.Bence tek sorun işletim sistemi ! Ne dersiniz ?

• Kasayı büyütmeden ekranı büyütseler çok iyi olur. Rekabet iyidir.
  • ne çektin be nokia. pazar lideri olacam diye kendini yiyip bitirdin be nokia. seninki de bi umut modelleri çıkaracan tabi napacan.

• Bu cihazla birlikte wp eksiklerini büyük ölçüde giderecektir Nokia cihazın tanıtılmasından birkaç ay sonra 920 lere güncelleme verip ondaki eksikleri de giderecektir. S^3 serisi cihazlarında böyle olmuştu. Wp çok iyi sistem ancak olmaması gereken çok eksiği var.

• güzel

• Yani bu işletim sistemini çevremde alıp da pişman olmayan görmedim ! Siz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Yani bu işletim sistemini çevremde alıp da pişman olmayan görmedim ! Siz ?

ben pişman değilim.canavar gibi işletim sistemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

quote:

Yani ciddiyseniz ben 928 e talbim. Çünkü çok iyi bir cihaz çıkacak( Kamerası) .... Androidden nedir bu eksik yanı.Allahaşkına zamanınızın bol olduğu bir an yazın lütfen. Neyi yapamıyor ? Oyun olayını bırakın bir kenara!
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Güzel haber,fazla detay yok gerçi.Beklentim üst düzey bir kamera,Snapdragon 800 ve pilin 3.000 mAh olması,telefon kalınmış inceymiş çok problem değil,cüzdanda taşımayacağız.

Arkadaşım Bu wp8 Sen androidle karıştırdın galiba
    wp8 şu donanimla gelse dahi uçar.
    720p ekran
    s4pro işlemci ve adreno 320
    En az komptakt makina kadar iyi bir kamera
    İyi bir ses çipi
    Xenon flash.

Daha ne olacak

• quote:

daha ziyade almadan almış gibi pişman olanlar var kullanmadıkları cihaza yorum yapan çok alıp da beğenmiyende yok zaten
  • quote:

Ben windows işletim sisteminden çok memnunum. Android kullanırken hergün küfür ediyordum. Ömrüm boyunca bir daha Android kullanmayı düşünmüyorum.
  • rekabet iyidir fakat çıkış zamanı yüzünden satamayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 920 ye 5.0 inç 1080 p ekran ve 4 çekirdekli işlemci koysalar hiç bir telefona şuanda değişmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 5 Nisan 2013; 11:48:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

quote:

Yani ciddiyseniz ben 928 e talbim. Çünkü çok iyi bir cihaz çıkacak( Kamerası) .... Androidden nedir bu eksik yanı.Allahaşkına zamanınızın bol olduğu bir an yazın lütfen. Neyi yapamıyor ? Oyun olayını bırakın bir kenara!

marketi hariç,androidden eksik bir yanı yok.4 aydır kullanıyorum hiç takılmadı,donmadı mail alışverişi mükemmel.office entegresi müthiş.rehbere bağlı facebook büyük rahatlık,kamera gece çekiminde rakipsiz,gündüz çekimleri her telefonla yarışır.video çekimi bana göre rakipsiz,pruwiew özelliği çok önemli.nokianın kendine has yazılımları,gene kendi içinde hazır gelen gps uygulamaları ve haritaları dört dörtlük.market her gün gelişiyor 4 ayda da acayip bir hızla gelişti.buna canlı şahitlik yapıyorsunuz.ancak windows phone store o kadar boştu ki hala bazı uygulama sıkıntıları var. mesela bankacılık uygulamaların da sadece garanti ve iş cep var.instagram yok (en çok merak edilen :) ) ama 3 yıl iphone kullanan biri olarak beni aldığıma hiç pişman etmedi.Özellikle HD video seyrederken ekran kalitesine hayran kalıyorsunuz.Isınma problemi var,rahatsız ediyor mu? beni etmedi,ama yaz sıcağında ne olur bilemem.canlı kutucuklar çok eğlenceli,siz ofisinizde çalışırken sevdiğiniz insanların kafaları ekranda bir bir görülüp kayboluyor,çok eğlenceli.lumia da ön kamera da toz problemi yaşayanlar oluyor,ben yaşamadım,sanırım biraz da şans işi :)

• lumia ile xperia z tasarım olarak birbirine benzetiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshanGüzel haber,fazla detay yok gerçi.Beklentim üst düzey bir kamera,Snapdragon 800 ve pilin 3.000 mAh olması,telefon kalınmış inceymiş çok problem değil,cüzdanda taşımayacağız.
    Arkadaşım Bu wp8 Sen androidle karıştırdın galibawp8 şu donanimla gelse dahi uçar.720p ekrans4pro işlemci ve adreno 320En az komptakt makina kadar iyi bir kameraİyi bir ses çipiXenon flash.Daha ne olacak

hızlı ve güçlü bir sistem ama Mayıs 15 itibariyle tanıtılacak bu yüzden bütün yılı önde kapatması için gerek olmasa dahi bu özelliklerle gelmesi gerekir,çip setini düşük tutamaz,bu sene Snapdragon 800 yılı olacak,Adreno 330 yılı olacaktır.Depolama için kart takılabilsin kafi gelecektir.

• Nokia eski günlerine döner umarım güzel bir alternatif oldu wp8 li telefonları. Marketi biraz daha gelişirse denemek isterim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.