Şimdi Ara

Asus VG248QE Kullananlar Klubü - 3xSurround Portrait 3240x1920 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
29
Favori
72.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de ekleyin lütfen.
  • Beni de ekleyin Philipsi değiştirip bunu aldım
  • Arkadaşlar, bir sorum olacak.

Display Port ile bağlantı sağlandığında, Monitör Hoparlöründen ses alabiliyor muyuz?
    Dual Dvi bağlantı düşünmüyorum. Yanıt verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_cakir

Arkadaşlar, bir sorum olacak.

Display Port ile bağlantı sağlandığında, Monitör Hoparlöründen ses alabiliyor muyuz?
    Dual Dvi bağlantı düşünmüyorum. Yanıt verirseniz sevinirim.

Evet alınabiliyor. Ben şu an bu şekilde kullanıyorum.
  • Beni ekledinizmi :)
  • Kullandığınız renk profil ayarlarını paylaşsak güzel olur aslında bazı modlarda örneğim game modunda o kadar parlakki renkler gözleri rahatsız ediyor:D
  • benide ekleyin fakat bir sorum var laptopum vga, dvi-d baglayamiyorum cevirici aldim oda calismadi, baska bilgisayarda dvi-i cikisi var onda calisti ne yapmam lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum daha önceden oyun oynamıyormuşum meğer.
    Arkadaş lar lightboost olayını yaptım çok güzel ancak, en son gelen adm catalyst yazılımı ile monitörümden daha çok memnun kaldım.
    Ve light boost yapmıyorum. Bir ara light boost 14.9 yazılımı ile devre dışı kalıyordu sonra bu blurbuster sitesinde onun için bir çözüm sunmuşlardı kullananlar varmıdır.
  • Amazon'dan aldığım monitor bugun elime ulasti. Guc kablosunu cevirici ile mi kullanayim yoksa TR guc kablosu mu kullanayim ? TR guc kablosu ile ise nereden temin edebilirim ?
  • arkadaşlar 6 sene önce aldığım samsung 2253lw kullanıyorum VG248QE alsam pişman olurmuyum aklım bi gidiyo bi geliyo

sistem;

i5 2500k
    asus maximus 4 gene-z
    128 gb scandisck ultra plus ssd
    8 gb ram
    asus gtx 760
    2253lw monitor
  • Bende bugün vg248QE aldım. Fakat şöyle bir sorun var iyi güzel kullanıyoruz. DAYZ oynuyorum oyuna girdiğim an dvi no signal hatası veriyor. Monitörde mi sorun var acaba?
  • Monitörün güç kablosu resimdeki gibidir. Alttaki çevirici ile sorunsuz kullanabilir miyim? Yada en alttaki resimdeki gibi mi çevirici kullanmalıyım?

• İkinci resimdeki gibi bir çeviri lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 27 Kasım 2014; 18:13:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oTToTTo kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadara mal oldu sana bir de amazondan türkiyeye nasıl getirdin ?

Cihazda herhangi bir problem var mı ?

Teşekkürler.
  • setheleh S kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan 850 TL'ye denk geldi. Siteden alışveriş yaparken zaten gümrük ve kargo ücretini ödüyorsun. Gümrüğe geldiğinde elektronik ortamda bir belge dolduruyorsun. Sorunsuz bir şekilde geliyor. Güç kablosu dönüştürücüsünü yeni aldım. Bugün monitörü deniyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oTToTTo

Amazon'dan 850 TL'ye denk geldi. Siteden alışveriş yaparken zaten gümrük ve kargo ücretini ödüyorsun. Gümrüğe geldiğinde elektronik ortamda bir belge dolduruyorsun. Sorunsuz bir şekilde geliyor. Güç kablosu dönüştürücüsünü yeni aldım. Bugün monitörü deniyeceğim.
    quote:

Orijinalden alinti: oTToTTo

Amazon'dan 850 TL'ye denk geldi. Siteden alisveris yaparken zaten gümrük ve kargo ücretini ödüyorsun. Gümrüge geldiginde elektronik ortamda bir belge dolduruyorsun. Sorunsuz bir sekilde geliyor. Güç kablosu dönüstürücüsünü yeni aldim. Bugün monitörü deniyecegim.

Hayirli olsun güle güle kullan aramiza hos geldin bir daha 50 hz monitörlere bakinca migden bulanacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 28 Kasım 2014; 15:00:33 >

• Benide ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 1 Aralık 2014; 10:03:20 >
  • Benide ekleyin bende amazon.com'dan aldım kargosu bugün geldi

3d için illa nvidia'nın gözlüğünü mü almamız gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 30 Kasım 2014; 11:48:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: splend

benide ekleyin fakat bir sorum var laptopum vga, dvi-d baglayamiyorum cevirici aldim oda calismadi, baska bilgisayarda dvi-i cikisi var onda calisti ne yapmam lazim?

VGA analog görüntü verir, DVI-D'ye çeviremezsiniz. Digital bir çıkıştan görüntü almalısınız. DVI/HDMI/DP
    Eğer bilgisayarınızda VGA'dan baika çıkış yoksa zaten bu monitörü almanıza gerek yok bence. Gereksiz pahalı olur.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.