Şimdi Ara

Görev Mars: Bütçe 16000TL 'En iyi oyun sistemini topluyoruz' video inceleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
8
Favori
20.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia ekran kartında amd destekli crysis 3 ve bioshock oynamışsınız.Ekran kartını hd 7970 veya 7990 crossfire yapsaydınız dediğiniz 60-70 fps aralağına belki ulaşabilirdiniz :)

• Komik olan sa
    16 bin liralik sistem
    Beklenilenin altinda fps verdiginde
    Tum suc konsollara atilir.

6 yasinda uzerinde 6 senelik gpu bulunan konsollara suc atmak kolay.
    Dogru konsollara gore ayarlaniyor.
    Ps4 ve yeni xboz ciktiginda
    Kime suc atacaksiniz merak konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi yaaa :d Adamlar bildiğin işin şevkine varmış. Oh şöyle mis gibi donanım takılın mobil mbil nereye kadar :D Yalnız kafa kamerası :d mesut hocam sen de farkına varmışsın kötü görüntü vereceğininde :d yıne de onu kurgulamışsınız..
  • Ben windows'un verdiği skoru merak ettim ya..
    Düşünsenizde 10 üstünden 8 puan verirmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: leospartali

16.000 tl verip kim bulunmayan parçaları toplamak isterki. bir insan trilyoner bile olsa gidipte 16.000e pc dizmez :D

ben daha iyisini dizerdim
    mesela ssd x4ler raid 0yapardım
    olmadı ocz
    Z-Drive R4 çakardım bakım performans kötü geç alternatife
    ağaoğlu mesela gider bir magazaya bana en iyisinden der,
    mağazada kesin sony dist desteklidir ,amca bilmez kadiköydeki mecidiyeköydeki mutfagı
    satıcı ekran kartının 2 gb oldugunu söyler gdr3 ve 128bit söylemez baba ne bilsin
    aslında sizdekisiz dh ekibinin sundugu bilgi ağaoğlunda olsa ne yapardınız a yelken açmakta,
    Görev Mars: Bütçe 16000TL 'En iyi oyun sistemini topluyoruz' video inceleme

bizim oglan baba tv dedi
    -hangi marka dedim-
    -ne yapıcan dedim sen tv yi,
    gittim nbc yi satın aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 7 Nisan 2013; 10:21:38 >

• Sa arkaslar birkac hafta once basladi bu sorun bilgisayar yeni formatli hic bisey yok pcde hic bisey yapmasam bile acilir acilmaz iki dk sonra pc donuo kaliyo hic duzeomiyo bisey yapilmiyo yani ve ben bu sorunun yazilimsal deil donanimsal oldunu anladim ramlardan sorun oldunu saniyorum yardim edin sistem ozellikleeri intel pentium inside 4400 2.40 ghz. islemci 2x1gb ddr2?ram 1 gb ekran kart filan yardimci olun ramdami sorun anakarttami islmecidemi

• Beyler okadar konu actim kimse yardimci olkuyo lutfrn yardim edin

• bu video güzeldi özlemişiz bunları inanın artık telefon resmi görmekten sayfaya girmek istemiyordum isminize uygun incelemeler geliyor son günlerde teşekkürler

• Koca donanimhaber edltorlerinin 16bin lira gibi butce ile bu sistemi topladigini gorunce sasirdim. İslemciye ayrilan para ile pcie ssdler alinip raid yapilirdi. Normal bir islemci alinip ozel sogutma sistemide alarak hiz asirtilirdi. Ama editorler ne yapmis oyun oynamak icin is bilgisayari toplayip reklam yapmislar. Sokaktaki adama parayi verip pc topla desek anca bunu toplardi. Hic yakistiramadim.

• Böbrek satmamız gerekecek ne güldüm yaa :)) süper espiri ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus3441

Amd ciler dökülür şimdi niye ares 2 - 7990 kullanmadınız diye :D

asıl soru video niye youtube değilde başka yere yüklenmiş? kullandığınız işletim sistemi desteklenmiyor diye hata verdi... xp kullananlar nasıl izliyor? benim işletim sistemim daha yeni ama video playera beğendiremedim... Pardus 2008.2 Çalışan CD...
  • 16.000 lik hayal kırılığı teşekkürler ,inceleme için

• Xeon dışında at gibi olmuş.

• nedense toplamaya kalkışıp sonra nasıl satarım düşüncesi ile vazgeçtiğim sistem :P 2K Monitör almadığıma şükrettiren video oldu... Çalışma için teşekkürler..

• gtx titan 3x sli yapmak çok mu zordu?
  • xeon işlemcileri oyun için değil ki... 2 adet olsun bi faydası olmaz intel=pişmanlık xeon=fiyasko oyun canavarı...
    xeon işlemcileri oyun için değil görün artık...
  • gıgabayte ud 5 2011 lga i7 3820 cpu gtx 470 slı gskıll 8 gb 1866 ram ile full hd craysıs 3 aynı fsp alıyorum full dtay

• Biri çıkıp da dememiş usta; neden 3x690 GTX yok.

• çok ütopik sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

16bin liraya çok daha yüksek fps alamaz mısınız? Sanki bana işlemcinin üstünde çok fazla durmuşsunuz da ekran kartını sallamışsınız gibi geldi. Tek işlemci ve 4 tane tek çekirdekli veya 2 tane çift çekirdekli ekran kartı koysaydınız alınan fps çok daha üst seviyelerde olabilirdi bence.

Örnek olarak Titan Quad SLI:

Veya Asus ARES II CrossFire

+1

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.