Şimdi Ara

Görev Mars: Bütçe 16000TL 'En iyi oyun sistemini topluyoruz' video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
8
Favori
20.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o dandik kafa kamerasının nasıl rezil bir görüntüsü vardır, birtane telefon yapıştırsan bantla daha iyiydi, artistik yapacam diye bişe göremedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeftalili Ruj

benim 500 tl ye topladigim sistem bunu 50 ye katlar

Yavaşlıkta?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun.
    Mobilim izleyemiyorum

• Usta ne yaptınız ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibal187

quote:

Orijinalden alıntı: Endou yıl 2013 oldu halen crysis 3 fxaa da acanlar var bi 4 msaa acında göreyim titanı
    4x, 8x 1600p, 2400p bakabilirsin http://forum.donanimhaber.com/m_72468862/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72468862

40 fps yine az bir fps sonuc olarak 5 bin belki daha fazlasını veriyorsun bide o fps düşecektir hep 40 ta kalmaz bizde crysis 3 oynadık biliyoruz

• Beklenen kan DH ekibi tarafından geldi.arada PC donanım haberi görmek sevindiriyor.

• "Arkadaş 2k monitörüm sen açmış fullhd oynuyosun" koptumya..

İşte DH bu, mobil site olmaktan çıkmanıza sevindim.. DONANIMhaber

• Görev Mars yazısını görünce marsa robot gönderiyoruz sandım :D bu inceleme ilaç gibi oldu ağrılarımdan kurtuldum çok teşekkür ederim..

• halamın sakalı olsa kayınım olurdu..:D sadece oyun düşünülmemiş iş içinde kullanılsın demişler... ama şöyle bir eleştiri yapılabilir herkezin kalbinde başka aslan yatarmış..
  • Klavye-mouse-headset isteriz. Şöyle Razer'dan Mamba-Blackwidow(böyle bişey)-kraken ekleseniz tam olur

• son zamanların en iyi incelemelerinden biri olmuş elinize sağlık çok teşekkürler vidyoda dediğiniz gibi devamını bekliyoruz

• Güzel inceleme elinize sağlık :)
  • Buna overclock tam olurdu

• Keyifle izledim. Doğrusu İnsan seyrettikten sonra bu tür donanım videolarını özlediğini fark ediyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • 16 bin liramız olsa nasıl bir sistem kururduk
  • maç var maçtan sonra izlemek için sabırsızlanıyorum

• Sistem uçuk olması önemli değil SLI CF kullananlar bilir... Hep sorun... Crysis 3'te öyle ultra ayar ve AA FF X16 açınca ne yaparsanız yapın oyun çuvallıyor... Cryengine 3 daha çok konsol odaklı bir grafik motoru AA FF XX iyi tepki vermiyor.. BF3 frostbite 2 ile bir deneme yapılabilirdi.. Daha iyi sonuçlar vericektir çünkü pc motoru direk... Ve son olarak GTX TITAN hala sürücü sıkıntıları yaşıyor ne yazıkkı GTX 690 Crysis 3 daha iyi performans vermekte...
    Buda Hard Core bir oyuncu olarak bizim sistemimiz...http://imageshack.us/a/img820/2811/dsc0262ht.jpg
    2500K 4.3 Asus GTX670 DC2 Asus P8P67 X-Fi Pro Elite..

• titan olayı oyun için gereksiz. o paraya 3-4 tane 690 takar çok daha yüksek performans alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 5 Nisan 2013; 15:56:11 >
  • Tüm Hayaller Suya indi :(

3.5 sene calismam lazim ve Inanilmaz tutumlu olursam biraz nah alirim :)
    _____________________________________________________________________________

Bu Inanilmaz video Icin Mesut Bey ,Erdi Bey Önünüzde Mecasi olarak Dis cöküyorum efendim, simdi Rica edicem En Ucuza bu Sistemi Nasil Toplanir SORUYOORUMMM!!!!!!

• Çok zevkli bir inceleme olmuş gerçekten muhabbetiniz olsun, yorumlarınız olsun, çok eğlendirdi.

Özellikle Monitörün "Arkadaş 2K'ya geç.. Beni delirtme" demesi kopardı diyebilirim.

Sistem nasıl daha iyi olurdu siz de söylediniz tabi Corasir Obsidian kasa ve 3D surround vs. kullanılabilirdi, öyle bir kurulum da yapılabilirdi ancak bu şekilde de gerçekten iyi olmuş. Elinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.