Şimdi Ara

Facebook Home arayüzü ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Facebook'un yarın yapacağı Android Home konulu etkinlik öncesinde, Facebook arayüzüne sahip HTC First modeline ait ilk görseller internete sızmıştı. Bu kez Facebook Home arayüzüne ait olduğu iddia edilen görseller ortaya çıktı.

Facebook Home ana ekran arayüzünün HTC First üzerinde yarın tanıtılması bekleniyor. Yeni görsellere bakıldığında ise ana ekranda Durum, Fotoğraf ve Check In butonları göze çarpıyor. Android işletim sistemi üzerinde çalışan Facebook Home arayüzünün oldukça basit bir tasarıma sahip olduğu belirtiliyor. 

Kilit ekranında bildirimler bulunurken, Jelly Bean sürümünden hatırladığımız fotoğraf albümü de Facebook Home arayüzünde yerini almış. Arayüzün Sense 4.5 adlı özel bir sürüm üzerinde geleceği ifade ediliyor. 

Yarın tanıtılması beklenen HTC First modelinde ise 4.3 inçlik 720p çözünürlükte ekran, Snapdragon S4 çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, 5MP çözünürlükte arka kamera, 1.6MP çözünürlükte ön kamera, 4G LTE, Bluetooth 4.0, Android 4.1.2 işletim sistemi şeklinde özellikler olacağı belirtiliyor.

Yarın akşam saatlerinde Facebook'un teknoloji dünyasına ne tanıtacağı tam olarak netleşmiş olacak. 

• Arayüzüde göreydik iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tasarimi yapan mühendisin kör olması dileğiyle....

• bu muydu o kadar heyecanlı her yerde tanıtımını yaptığınız
    4 nisanı bekleyin dediğiniz şey
    sanki iphone 6 tanıtılacak

• Sorunsuz stabil çalışsın başka bir şey istemiyorum...

• adam istek göndermiş...

adam yerine koyduk kabul ettik...

beğendiği bütün hatunlar benim akışımda...

Benim arkadaşlarımdan çok hatun fotosu görüyorum,

Ama o kızcağazların haberi bile yok bu olaydan...

Mahremiyet yerlerde....

• Bişey göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

adam istek göndermiş... adam yerine koyduk kabul ettik... beğendiği bütün hatunlar benim akışımda...Benim arkadaşlarımdan çok hatun fotosu görüyorum,Ama o kızcağazların haberi bile yok bu olaydan...Mahremiyet yerlerde....

dediklerine aynen katılıyorum ve facebook a bulaşmamayı tercih ediyorum. en kısasından senin dayının isim soyismini öğrendiğimde annenin kızlık soyadını öğrenmiş oluyorum. ha bir şey olur mu bilmem ama yinede anlamsız.

• google plusın arayüzü gibi güzel olmuş

• Piyasada ki bütün cihazlara Facebook uygulaması yüklenebiliyorken bu telefonun fazla satacağını düşünmüyorum.

• ben telefonu beğendim birtane launcer yükleyip kullanırım arayüz hoşuma gitmedi pek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.