Şimdi Ara

Samsung Galaxy Win gün yüzüne çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
6.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya suraya bilgi paylaşımına giriyor insanlar ama ne yaparsın ki gerekli gereksiz herkes konuşuyor.
    telefonu araştıran kişiler belli ki beğenmiş ya da ihtiyacı var, ama daha telefonun çift hatlı olduğunu bilmeden saçma sapan yorumlar, tek hatlı s3 al s4 mini al önerileri...
    allah aşkına beğenmek zorunda değilsiniz ama bırakın aydınlatıcı bilgiler paylaşılsın, siz almayın olsun bitsin...

merak edenler için, note 2 kullanıcısıyım ancak çift hat ihtiyacımdan dolayı o cihazı verip bunu almayı düşünüyorum.. yukarıda belirttiğim insanların bunu anlamasını da beklemiyorum zaten.

arkadaşlar telefonu kullanıp kendince artı ve eksiklerini yazan olursa çok makbule geçer.. benim gibi almayı düşünenler için aydınlatıcı olacaktır..

iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefl10 -- 15 Eylül 2013; 11:29:21 >
  • bu telefon normal sim card mı yoksa micro sim card mı istiyor?
  • Zaten samsung note 3 çıktı iyi şimdi s5 de böyle biterse ozaman görürde akıllanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj ederken sol üstte şarj lambası var mı?
    S3 şarj edilirken beyaz gövde üzerinde SAMSUNG yazısının hemen solunda kırmızı lamba yanıyor, şarj olduktan sonra yeşile dönüyor fakat bendeki 8552 de böyle bir ışık yok
    acaba hepsi mi böyle benim ki arızalı mı?
  • arkadaşalr bu hafıza kartı yeri nerden takılıyo bileniniz varmı acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

bu telefon normal sim card mı yoksa micro sim card mı istiyor?

ikisi de micro sim card. general mobile discovery'de biri normal biri micro. bir yakınım hem general mobile hem de bu samsung 8552'den aldı. ikisini de inceledim. kalite olarak bu daha iyi gibi. özellik açısından general mobile discovery iyi gibi duruyor ama çok problem çıkardığı söyleniyor. ayrıca çift sim takınca 3g'de problem çıkarıyormuş. yani önceliğiniz çift hat kullanmak değilse neden bu cihazdan alacaksınız ki.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    1 sim üzerine yataydan (batarya takılıyken çıkmayan sim üzerinde yeri var)

Samsung Galaxy Win gün yüzüne çıktı
  • Güzel telefon.
  • Beyler her yönden iyi telefon ama vodafone için internet ayarları yok vodafone kullanan almasın :D

• Adamlar yemek fabrikası gibi. Dünden kalan yemekleri birleştirip yeni bir yemek yapıyor gibiler.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Bütün oparatörlerin ayarları birbirine benzer.
    Vodofone s3 te ayar nasılsa bunda da aynıdır. Elle giriver bi zahmet
  • win mi garndmi?

• galaxy win almayı düşünüyorum ön kamerası war mı acaba yardımcı olabilirmisiniz ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hmustafa

hala karar veremedim alan hiç kimse yorum yapmamış
    S7562 aldım arızalı çıktı iade ettim
    I8552 GALAXY WIN mi yoksa I9082 GALAXY GRAND mı
    konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum

tam olarak bu sorunun cevabını merak ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 13 Ocak 2014; 4:05:24 >
  • telefonu almak istiyorum

nekadar olduğunu bilmiyorum arkadaşlar lüttfen yardın edım

• ya Allah aşkına samsung winin kapağı nasıl açılıyor resimle gösterbilimisinz

• kusacam
  • Yumurta gibi telefonları, birbirinin aynı telefonları piyasaya sürüyor ve insanlarda bu telefonları alıyor. Samsung ne yapsın ? Ne verirsem alıyorlar mantığında.
  • Arkadaşlar lütfen almayan kişiler almasın. Ciddi anlamda 5 para verilecek bir telefon değil. 8GB denilen hafıza 5.1GB görüküyor. Sistem dosyaları bu 5.1 GB hafızanın içinde. Kamera beş para etmez. Düzgün çekimi yok. Video deseniz yaklaştırma yapamıyorsunuz. Telefon Ram 1GB diye satılıyor ama 865 MB görünen. Daha önce farklı bir marka kullandım bundan kat kat iyi. İşlemci kasıyor. Bence almayın derim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.