Şimdi Ara

joikuspot'a dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün akşam programı sehven açık bırakıp yattım. Sabah kalktığımda telefonum kapalıydı. İşime gidip şarja taktım ama nafile telefon şarj almıyordu. Telefoncuya gidip pili şoklatmak istedim fakat pilin akım almadığını söyledi. Anlayacağınız pilim ölmüştü. Bir program bunu nasıl başarabilir bilmiyorum. Şimdi joikuspot'un ayarlarına bakıyorum ve pil eşiği diye bir seçenek var. Onu bir kademe arttırdım pil o seviyeye gelince program kendini kapatır diye düşünüyorum. Bu programı kullanan arkadaşlara tavsiyem olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha önce nokia e72 telefonumda kullandım nerdeyse her gün sabahtan akşama kadar açıktı fakat pil ile ilgili bir sorun yaşamadım tesadüfen olmuştur
  • Sanırım sorun benim telefonumdan kaynaklanıyor. Batarya tamamen bittikten sonra tekrar şarj almıyor.
  • joikuspot u ilk çıktıgı zamanlar bende kullanıyordum.. Sade arayüzlü güzel bir uygulamaydı. Ama dedğiniz boyutta telefonunuza zarar verecegini düşünmüyorum.
  • veriyor abi, dikkatli olun, hele de bide kiriksa hersey olabilir
    zaten yeni nesil telefonlarda joikuya gerek kalmiyor, hepsinde hotspot var
  • Merhaba arkadaşlar nokia e6 cihazımdan joikispot uygulamasunı açtım pcden çok rahat girebiliyorum ama Android cihaımdan(telefon) dan giremiyorum daha doğrusu görmüyo bile ağı

• şuan sahip olduğum asus zenfone 4 telefonumdan önce nokia 500 kullandım. wi-fi hotspot için defalarca program aradım bulamadım. joikuspot da bi işe yaramadı hiç. symbian resmen rezalet. kurtulduğuma şükrediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Merhaba arkadaşlar nokia e6 cihazımdan joikispot uygulamasunı açtım pcden çok rahat girebiliyorum ama Android cihaımdan(telefon) dan giremiyorum daha doğrusu görmüyo bile ağı

Android AdHOC bağlantıları desteklemediğinden (en azından o dönem) Joikuspot ağını görmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.