Şimdi Ara

İddia: Windows Blue güncellemesi son kullanıcıya Windows 8.1 adıyla sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İddia: Windows Blue güncellemesi son kullanıcıya Windows 8.1 adıyla sunulacak

Microsoft'un servis paketleriyle sunmadığı birtakım önemli yenilikleri beraberinde getirmesi beklenen "Windows Blue" güncellemesinin "Windows 8.1" adıyla kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor. Söz konusu durum ilk olarak ZDNet'ten Mary Jo Foley tarafından dile getirilirken; sonrasında ise, The Verge'in kaynaklarından aldığı bilgiyle de doğrulandı. Ancak, "Windows 8.1" ismi hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Güncellemenin herkese açık ön izleme sürümünün 26 – 28 Haziran tarihleri arasında San Francisco'da düzenlenecek BUILD geliştirici konferansında tanıtılması bekleniyor. Kontenjanın şimdiden dolduğu konferansta Microsoft'un güncelleme dışında diğer yazılım ve servisleriyle ilgili yenilikleri de ele alacağı tahmin ediliyor.

Yazılım devinin Windows merakla beklenen Windows 8.1(Windows Blue) güncellemesiyle birlikte neler sunacağı ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.  

• umarım blue çıkınca, win8 tekrar bi indirime girer. zamanında aptal gibi almadım kaldım böyle :(

• Şimdi WP8 Telefonada 8.1 güncellemesi gelirmiki eger öyle birşey çıkarsa?

• sp1 olsa daha iyidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

umarım blue çıkınca, win8 tekrar bi indirime girer. zamanında aptal gibi almadım kaldım böyle :(

o kadar çok sorun var ki blue ile düzelir umarım.

• Bu update ile arayüzde degişse ne iyi olur

• şuna service pack 1 diyeceklerine windows blue demiyorlar mı gıcık oluyorum arkadaş . 40 yıllık service packi gittiler windows blue diye sanki farklı bir iş yapıyorlarmış gibi gösteriyorlar . windows 8deki başarısızlığı örtbas etme çabaları

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy205

Şimdi WP8 Telefonada 8.1 güncellemesi gelirmiki eger öyle birşey çıkarsa?

Evet gelecek

• Bu güncelleme gelmeden W8 kurmam. W7'ye devam

• başlat menüsü olacakmı ?
    dokunmatik ekranı olmayan aletlere destek verecekmi o saçma sapan metro yerine masaüstü gelecekmi ? seçenek sunulmalı bence kurarken metro apps denen malafat resmen çöp!!

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

sp1 olsa daha iyidi

SP1 değil, çünkü arayüz de değişecek. En azından kullanıcıya seçenek sunacak. Blue denmesinin sebebi bu zaten.

• Win 7 kullanıyorum (orjinal)

Erken olabilir bu soru için tam bilemiyorum, sizce win 7 den dahamı iyi?

bazı habeerlerde yavaş olduğu söylenıyorda.?

• Çok eski laptopta bile iyi çalışıyor, ama alışamadım bir türlü. PC de Win7 ye devam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Win 7 kullanıyorum (orjinal)Erken olabilir bu soru için tam bilemiyorum, sizce win 7 den dahamı iyi?bazı habeerlerde yavaş olduğu söylenıyorda.?

Windows 8 bildiğin uçak gibi yavaş çalışıyor diyenin PC sinde sorun vardır . 4 saniyede PC açılıyor ssd yi devreye soktuğumda açılış yazılarına ekran yetişmiyor o denli hızlı . Fakat çok fazla hata var oyunlarda anlamsız kasmalar mevcut bazı oyunlar açılmıyor fakat mesaj atarsanız ilgilenip sorunu çözüyorlar umarım gelecek güncelle ile sorunlar düzelir. Bana soracak olursan windows 7 den daha iyi çok daha stabil ve hızlı çalışıyor ama bazı sorunları var. Mesela oyun oynarken alt tab yaparsan kitleniyor ekran ctrl+alt+del kombinasyonu bile çalışmıyor klavye ile uygulamayı kapatınca düzeliyor . Bunun videosunu çekip attım ben microsofta umarım onuda düzeltirler.

• Aloooo MikropSoft Win7 SP2 bekliyoruz

• Windows 8'in lisans paketlerini bir türlü anlayamadım. O yükseltme denen paket 500 TL civarında. Eskiden 75 TL idi. OEM sürümler 300 TL civarında. OEM sürümler bir bilgisayardan başka bir bilgisayara taşınamıyor sanırım. Yükseltme olan da Windows 7 falan istiyor sanırım. Ne anladım ben bu işten??

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

şuna service pack 1 diyeceklerine windows blue demiyorlar mı gıcık oluyorum arkadaş . 40 yıllık service packi gittiler windows blue diye sanki farklı bir iş yapıyorlarmış gibi gösteriyorlar . windows 8deki başarısızlığı örtbas etme çabaları

o zaman senin mantığına göre microsoft hiç yenilik yapmasın.. 20 sene önce ne yaptıysa şimdide aynısını yapmaya devam etsin.. neyse sen bu durumda gıcık olmaya devam et biz iyiyiz...!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: cibicibi

Aloooo MikropSoft Win7 SP2 bekliyoruz

Hiçbir zaman çıkmayacak açıkladılar bunu. Zaten ihtiyaç da yok ki gayet stabil, güzel çalışıyor.
  • w8'e alışamadım w7 64 bit ultimate devam
  • Windows 8 alırsam SSD ile beraber istiyorum. O zaman hız olarak zirveye ulaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 4 Nisan 2013; 21:16:38 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.