Şimdi Ara

Finali En Çok Şaşırtan Film? (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
17
Favori
67.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Assassins

quote:

Orjinalden alıntı: kaybetmez

öldüren sis ne sondu öle

• TESTERE HER İZLEDİğimde şaşıyorum , hele saw 2 de testerenin yerde yatan ölü sanılan adam oldugunu gorunce
  • Bu konuda eski tercihim 6.HİS filmiydi..ta ki dün The Orphanage yi izleyene kadar...

6.His in finalini izlediğimde ağzım 5 dk açık kalmıştı...dün ise The Orphanage nin final sahnesinde filmi bi 2-3 dk durdurup durumu hazmetmeye çalıştım sonra devam ettim kaldığım yerden...final resmen içime oturdu..oha dedirtti bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 26 Mayıs 2008; 16:48:39 >
  • 6. His
    Dövüş Kulübü
    Saklambaç
  • Küp
    Saw
    Jesse james
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejavu54

TESTERE HER İZLEDİğimde şaşıyorum , hele saw 2 de testerenin yerde yatan ölü sanılan adam oldugunu gorunce

her izlediğinde şaşırmayı nasıl başarıyosun bende buna şaşırdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejavu54

TESTERE HER İZLEDİğimde şaşıyorum , hele saw 2 de testerenin yerde yatan ölü sanılan adam oldugunu gorunce

o ilk filmdi arkadaşım

• quote:

Orjinalden alıntı: AyBuBi

quote:

Orjinalden alıntı: Assassins

quote:

Orjinalden alıntı: kaybetmez

öldüren sis ne sondu öle

• The Shawshank Redemption

Finalini çığlıklar içersinde izlemiştim..
  • 6. His
    Saw
    Old Boy
  • Bir türk yapımınıda söylemeden gecemeyiz herhalde...

Bence Kabadayının sonuda cogu kişiyi sasırtmıstır herhalde Hangi filmde 2 basrol oyuncusu birden ölüyor ki Hemde bunlar iyi-kötü olarak nitelendirmelerine ragmen yani film sonunda ne iyi kazanıyor nede kötü iki taraf icinde acılı bir son...
  • Saw
  • sonu hakkında yorum yapıcam diye çok spoiler verilmiş bu ne ya filmi izlemeyelim gelelim sonunu okuyalım burdan sadece düşünce isteniyor arkadaşlar

neyse konuyla ilgili farklı bir yorum yapayım sonunu tane tane açıklayıp en son voleyi finalde vuran "bilinmeyen---unknown"
  • Türk filmi olarak Polis çok şaşırtmıştı.
  • olağan şüpheliler
  • The Prestige(Prestij)
    Memento(Yani Filmin Başı;Ama Aslında Sonu)
  • The Shawshank Redemption
    olağan şüpheliler
    6. his
    diğerleri
    saw

ama içinden en iyisi

The Shawshank Redemption
  • şok olmak değil ama pan'ın labirentinin sonunu çok severim ben.
    bi de dünyanın en iyi son tahmin eden insanlarından biri olduğumu iddia etmeme karşın The Orphanage'ın sonu hakikaten beni şok etti. hani tam ben bunu nasıl düşünemedim dedirten sonlardandı.
    bi de 6. hissin sonu da bence çok iyiydi.
    bi de the others'ın sonu da iyiydi.gerçi othersın sonunu yarı yarıya tahmin etmiştim ama yine de iyiydi.
  • -ihtiyarlara yer yok
    -23 numara
    -anestezi
    gercekten tarzları ve sonları farklı filmler....

+++++>>>> [ **FREAKSHOW** ] her sahnesiyle psikopatca sadistce igrenc ve sasırıtıcı bir film bası sonu farketmıyo bunyem kaldırır dıyen butun arkdaslara siddetle öneririm
    NOT''''46 ülkede yasaklanmıs bir flim'''''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBD9CCE13 -- 6 Haziran 2008; 15:19:13 >
  • oldboy
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.