Şimdi Ara

Logitech K810 & T650 kablosuz klavye ve dokunmatik yüzey video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda Logitech'in bluetooth teknolojisine sahip led aydınlatmalı kablosuz klavyesi k810'u ve Windows 8 için en pratik aksesuarlardan biri olan t650 dokunmatik yüzeyini inceliyoruz.

• güzel inceleme klavyenin tuş yapısı gerçekten güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k810 gerçekten çok güzel tasarlanmış yanına bide dokunmatik maus k400 deki gibi ekleselermiş dadından yenmezmiş
  • Klavyenin tasarımı gerçekten hoş ancak klavyenin uzunluğu biraz daha arttırılıp nümerlik tuş takımı eklenseymiş daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Arka aydınlatmayı ise oldukça beğendim.

T650'ye bence gerek yoktu mause'a alışmış bir insan bunda oldukça zorluk çekebilir hatta çoğu notebook kullanıcısı touchpad'i kullanmıyordur bile üstelik bilgisayar oyunlarının bu kadar revaçta olduğu bir dönemde bunu pek kimse kullanmaz diye düşünüyorum daha çok internet tabanlı kullanılabilir ancak yinede mause'a değişmem
  • yurtdışında 78 dolarlık şeyi burada bizim akıllı vatan bilgisayar, hem de %8 indirimli hali ile 291 liraya satmaya çalışıyor.

• ender abi video başında "merhaba ben ender yıldız" derken çok güzel göz kırpıyosun 5-10 sefer geri sarıp baktım arka arkaya 10 numara durmuş :D

• Rahat olsa gerek windows 8 kullanıcıları için güzel bir seçim olur..
  • Yakın zamanda yine Logitech'in bir bluetooth klavyesini aldım ancak K810 ilgimi daha fazla çekti ve keşke biraz daha bekleseymişim dedirtti bu incelemeden sonra.
  • Çok iyi inceleme ürün de keza aynı şekilde led sensörler gerçekden hoş
  • türkçe karakter tuş dizilimi olan ürünü nereden temin edebilirm acaba ? bu konuda yardımcı olabilirsiniz umarım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.