Şimdi Ara

Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
16
Favori
68.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPEC_Bilisim

@Kullanmadiklarim satilik: Dün akşam 4 civarında Eksen Bilgisayar'a ürünü birebir değişim yapacağımızı bildirdik. Bugün yeni ürünü Eksen Bilgisayar'a gönderiyoruz.

@ykesici: Dolphin Browser kurulumunu yaptınız mı? Biz bu uygulamalar ile flash oyun vs. sitelerde Dolphin Browser ile sıkıntı yaşamadık. Özel mesajdan sıraysıyla yaptığınız adımları ve sorun yaşadığını siteleri bildirebilir misiniz?

Sayın firma yetkilisi, tarafınızdan eksen Bilgisayar'a değişim kararı verilen Tablet bilgisayar bugün bana ulaştı. Cihazın arka panelinde gözle kolayca seçilebilen çizikler var, ön yüzündeki jelatin daha önce sökülüp tekrar yapıştırılmış, kaldırıldığında ekranda ufak tefek çizikler görülüyor.Bana showroom'da sergilenen teşhir ya da iade edilmiş bir ürün gönderildi diye düşünüyorum. Ben ürünü faturası ile beraber göndermiştim, ancak yeni sevk irsaliyesi düzenlenmiş ve faturam gönderilmemiş, Eksen bilgisayarı arayıp durumu dile getirdiğimde durumdan hoşnut olmayan bir ifade ile iade alalım o zaman denildi. Eksen bilgisayar ile organik bir bağınız var mı bilemiyorum ancak firma çalışanlarının organize çalışmadıklarını sizi arayacağız diye sözler verip tekrar dönüş yapmadıklarını, müşteri hizmetleri adına düzenli bir kayıt tutmadıklarını söyleyebilirim. Daha önceden belirtmiştim, bu ürünü 10 gün kadar önce doğum günü hediyesi olarak teslim etmem gerekiyordu, 15 gündür teslim edemediğim bir hediye için tekrardan alışverişi iptal edip başka bir firmadan yeni bir ürün sipariş edip yeniden beklemem gerekecek. Üstelik bankanın haftalarca hesabıma para iadesi yapmasını bekleyeceğim.
    Eksen bilgisayarla çalıştığınız sürece bir daha Rockpad marka ürün satın almayı ve çevreme aldırmayı düşünmüyorum.

Cep telefonumun Kamerası pek iyi olmadığı için çok belirgin görünmüyor

Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de!
     Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kullanmadiklarim satilik -- 30 Mayıs 2013; 22:38:40 >

• merhaba , bir adet s10 aldık çalışanımıza lakin avea jet modem ile internete bağlanamadık.nasıl bir yol izlememiz gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz acaba?
  • quote:

Navigasyon Cihazı Fiyatına Navigasyonlu Tablet! Daha Ucuzu Yok!
    Rockpad S7GPS GPS Navigasyonlu tablet n11.com'da sadece 149TL'ye! Üstelik Kulaklık+kalem+kılıf+OTG kablo hediyesi ve ücretsiz kargo fırsatıyla!

----> Rockpad S7GPS fırsatı için buraya tıklayın! <-----

Rockpad S7GPS: GPS Navigasyon Özellikli, 1GB/8GB, HDMI Çıkışlı 7" Tablet

Teknik Özellikler:
    - Telechips TCC8923 1.2GHz Düşük Güç TÜketimli Cortex A5 İşlemci
    - Mali-400 GPU (Tüm oyunlarla uyumlu)
    - Trkçe sesli Sygic Navigasyon yazılımı yüklü (1 yıllık kullanım, sınırsız güncelleme içermez)
    - 7" 800x480 5 nokta kapasitif ekran
    - 1GB Bellek + 8GB Flash
    - Micro-USB çıkış (bir çıkışa klavyenizi diğer çıkışa USB Hub'ınızı veya 3G modeminizi bağlayabilirsiniz)
    - Mini HDMI çıkış (Aynı zamanda bir Media Player!)
    - 3000mAh Pil (6 saat kullanım ömrü)

Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın!

Fiyat 189 tl. Kaçırdık mı fırsatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fırsatı yenilerseniz almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: betrayed

merhaba , bir adet s10 aldık çalışanımıza lakin avea jet modem ile internete bağlanamadık.nasıl bir yol izlememiz gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz acaba?

Testlerimiz sonucunda S10 modelinin Avea Jet'lerin şu modeliyliyle çalıştığını:

ancak bu modeliyle çalışmadığını gördük:

Ayrıca Turkcell Vınn kullanan bir kullanıcımız da Vınn ile sorunsuz çalıştığını doğruladı.

Eğer modeminizi resimde görülen diğer modelle değiştirme şansınız yok ise şu an için çalışmayan Avea modem modelleri için yapabileceğimiz birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mng

Fırsatı yenilerseniz almayı düşünüyorum

Diğer satış kanallarından bu fiyatlandırma dolayısıyla biraz tepki aldık. İlerki bir tarihte tüm satış kanallarında aynı fiyat olacak şekilde benzer bir kampanyayı tekrarlayacağız.
  • sayın yetkili n11'de 11 tl bonus ve 11 tl para iade kampanyasından yararlanmak istemistim. tekrar n11'de 149 olursa buradan da hatırlatın lutfen. Alalım
  • konu başlığı başka,içerik başka..10" e girip yazıyorum, diğer ilana çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesaplix -- 31 Mayıs 2013; 12:22:54 >
  • bırakın indirimi,225 tl olmuş
    %15 zam gibi oldu eski fiyata bakınca..dolar filan tamam da ürün sattı diye bu kadar artış,pes..şunun netliğe kavuşması lazım, bu ürünle ilgili yeni kampanya,nerede,ne zaman,kaç paraya yapılacak..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: betrayed

merhaba , bir adet s10 aldık çalışanımıza lakin avea jet modem ile internete bağlanamadık.nasıl bir yol izlememiz gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz acaba?

Testlerimiz sonucunda S10 modelinin Avea Jet'lerin şu modeliyliyle çalıştığını:

ancak bu modeliyle çalışmadığını gördük:

Ayrıca Turkcell Vınn kullanan bir kullanıcımız da Vınn ile sorunsuz çalıştığını doğruladı.

Eğer modeminizi resimde görülen diğer modelle değiştirme şansınız yok ise şu an için çalışmayan Avea modem modelleri için yapabileceğimiz birşey yok.

Çok açıklayıcı oldu gerçekten teşekkür ederiz :) modemi değiştirticez ve sorun ortadan kalkacak , tekrar teşekkürler...

• merhabaar s7gps modelinden 149 lira iken aldım. elime bu gün ulaştı hızlı gönderi için teşekkürler. cihaz güzel beklediğimden daha iyi. yalnız şarjı bittikten sonra şarja taktım ve biraz dolmasını bekledim. açtığımdaise android robotu ekrana gelince bayılıp düştü resimelri nette var baya kişinin başına gelmiştir sanırım sistem çöktü. saece bir kaç oyun e bir iki uygulama yğklemtim bu kdr çabuk çkecekse değmez sanırım iade edeceğim. bu arada tablet hala aynı sorununu çzöemedim garantiye gönderirsem ne kdr da gelir. yeni cihaz talep ediorum 1 gnde cihaz mı çöekrmiş.
  • D9ret için yeni çıkan firmware i yükledim fakat hâlâ sık sık çökme problemi devam ediyor ; arka planda çalışan system update gibi hizmetler çöküyor ve "yeniden başlatılıyor" konumunda kalıyor ve bu durum tabletin çok ağır çalışması ,klavyenin yalnızca 1-2 saniye gözükebilmesi gibi aksaklıklara neden oluyor.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPEC_Bilisim -- 4 Haziran 2013; 17:47:33 >
  • quote:

..

bir sorun mu oldu geri kaldırılmış navigasyon bölümünden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

quote:

..

bir sorun mu oldu geri kaldırılmış navigasyon bölümünden?

evet bende tam sipariş veriyordum ki ürün satıştan kalktı. bir sorun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kullanmadiklarim satilik

quote:

@Kullanmadiklarim satilik: Dün akşam 4 civarında Eksen Bilgisayar'a ürünü birebir değişim yapacağımızı bildirdik. Bugün yeni ürünü Eksen Bilgisayar'a gönderiyoruz.

@ykesici: Dolphin Browser kurulumunu yaptınız mı? Biz bu uygulamalar ile flash oyun vs. sitelerde Dolphin Browser ile sıkıntı yaşamadık. Özel mesajdan sıraysıyla yaptığınız adımları ve sorun yaşadığını siteleri bildirebilir misiniz?

Sayın firma yetkilisi, tarafınızdan eksen Bilgisayar'a değişim kararı verilen Tablet bilgisayar bugün bana ulaştı. Cihazın arka panelinde gözle kolayca seçilebilen çizikler var, ön yüzündeki jelatin daha önce sökülüp tekrar yapıştırılmış, kaldırıldığında ekranda ufak tefek çizikler görülüyor.Bana showroom'da sergilenen teşhir ya da iade edilmiş bir ürün gönderildi diye düşünüyorum. Ben ürünü faturası ile beraber göndermiştim, ancak yeni sevk irsaliyesi düzenlenmiş ve faturam gönderilmemiş, Eksen bilgisayarı arayıp durumu dile getirdiğimde durumdan hoşnut olmayan bir ifade ile iade alalım o zaman denildi. Eksen bilgisayar ile organik bir bağınız var mı bilemiyorum ancak firma çalışanlarının organize çalışmadıklarını sizi arayacağız diye sözler verip tekrar dönüş yapmadıklarını, müşteri hizmetleri adına düzenli bir kayıt tutmadıklarını söyleyebilirim. Daha önceden belirtmiştim, bu ürünü 10 gün kadar önce doğum günü hediyesi olarak teslim etmem gerekiyordu, 15 gündür teslim edemediğim bir hediye için tekrardan alışverişi iptal edip başka bir firmadan yeni bir ürün sipariş edip yeniden beklemem gerekecek. Üstelik bankanın haftalarca hesabıma para iadesi yapmasını bekleyeceğim.
    Eksen bilgisayarla çalıştığınız sürece bir daha Rockpad marka ürün satın almayı ve çevreme aldırmayı düşünmüyorum.

bu arkadaşın sorununa neden cevap verilmediğini çok merak ediyorum???

bu arada ürün gps bölümüne tekrar açılacak mı? bir de başlıkta ki ürün tekrar 199 tl olabilir mi?

• quote:

quote:

Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de!

Daha onceki mesajlari okumus olsaydiniz bunu biliyor olurdunuz..Firma yetkilisi geri aldiklari urunleri yeniden sattiklarini itiraf etmisti..Tepki alinca hayir biz o urunleri daha ucuza satiyoruz demisti..Ticari ahlak konusunda teredute dustugu icin ben dahil bircok musteri alisveris yapmaktan vazgecti..

• quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

quote:

quote:

Daha onceki mesajlari okumus olsaydiniz bunu biliyor olurdunuz..Firma yetkilisi geri aldiklari urunleri yeniden sattiklarini itiraf etmisti..Tepki alinca hayir biz o urunleri daha ucuza satiyoruz demisti..Ticari ahlak konusunda teredute dustugu icin ben dahil bircok musteri alisveris yapmaktan vazgecti..

yukarıda firma yetkilisinin mesajını okuyucunca durumun daha vahim olduğunu gördüm ürünü kendileri eksen bilgisayar'a gönderiyorlar müşteriye verin diye yani eksen bilgisayar vermiş bizim suçumuz yok diye sıyrılma şansları da yok.bir yanlışlık olmuş filan diyeceklerdir muhtemelen ama neden 7 gündür burada birşey yazılmadı?

bu arkadaş ürün servis sonrası elime ulaştı sorunlu diye yazalı 7 gün olmuş daha sonra farklı mesajlara cevap verip satışa devam ettikleri halde bu üyenin sorunuyla ilgili cevap dahi vermemişler!

bir de şunu eklemeden geçemeyeceğim zaten ürünü ilk servise gönderdiğinde bile firma yetkilisi ürün ayıplı mal kapsamında olduğu halde ürünü birebir değiştirmek yerine önce tamir etmeye çalıştılar tamir edemediklerinde değişimi kabul ettiler. ne kadar profesyonel çalıştıklarını görmüş olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 4 Haziran 2013; 19:44:19 >

• Arkadaşlar Spec bilişim çalışanları özel mesajla bana yanıt verdiler, belirttiğim gibi benim problemim daha çok eksen bilgisayarla idi, bana 15 günün sonunda kullanılmış oldugu çok belli olan bir ürünü yolladılar, iade edebilirdim ama dogumgünü hediyesi oldugu için daha fazla ugraşmak istemedim, üstelik iade etsem para iademin kredi kartıma ne zaman tanımlanacagı bile belli değildi, Eksen bilgisayarla bir daha asla alışveriş yapmam, Faturamı dahi hala yollamadılar.
  • Merhaba

5 gün önce D9RET modelini aldım, ürün fiyat/performans olarak bence güzel yalnız son ROM güncellemesini kurmama rağmen Memory Leak denen olay devam ediyordu bunu üzerine biraz araştırma sonunda (donanım haberde bir arkadaş dark 9730 ile aynı sorunu yaşıyormuş) Cube U9GT5, Dark Evopad R9730, Spec Rockpad D9RET modellerinin aynı olduğunu anladım (zaten buton yerleşimleri adaptör girişi usb girişi hoparlörler bile aynı gözüküyor)

bunun üzerine aşağıdaki sitede Cube U9GT5 için memory leak düzeltilmiş romu yükledim ve problem çözüldü :)
    yükleme işlemi Spec bilişimin sitesinde verilen RkTool ile yapılıyor

http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u9gt5/cube-u9gt5-rooted-firmware-from-visture-v5-hd-20130412/

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.