Şimdi Ara

Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
16
Favori
68.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: SPEC_Bilisim

quote:

Orijinalden alıntı: doganbeyyy

arkadaşlar iş yeri için 10 inc olabilir bu klavye takılır çıakrtılşır model olabilir World excel kullanımı için tablet pc almam lazım 300-400 tl max.. ne tavsiye edebilirsiniz

Aynı ürünü klavyeli kılıfla birlikte ücretsiz kargoyla satın alabilirsiniz:http://www.n11.com/spec-rockpad-s10-rk2928-101-1gb-8gb-hdmi-android-41-tablet-P13291430

Klavyesi zaten Micro-USB uçlu olduğu için ayrı bir dönüştürücü, OTG vs. takmanıza gerek kalmıyor.

merhaba,

n11 satışı bitti mi?

199TL'ye alamıyor muyuz?

n11 için ayırdığımız stok tükendi. Bugün biraz daha yüksek bir fiyattan tekrar açılacak. Şu anki dolar kuruyla 199TL'yi devam ettirmemiz mümkün değildi maalesef.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doganbeyyy

arkadaşlar iş yeri için 10 inc olabilir bu klavye takılır çıakrtılşır model olabilir World excel kullanımı için tablet pc almam lazım 300-400 tl max.. ne tavsiye edebilirsiniz

Aynı ürünü klavyeli kılıfla birlikte ücretsiz kargoyla satın alabilirsiniz:http://www.n11.com/spec-rockpad-s10-rk2928-101-1gb-8gb-hdmi-android-41-tablet-P13291430

Klavyesi zaten Micro-USB uçlu olduğu için ayrı bir dönüştürücü, OTG vs. takmanıza gerek kalmıyor.

merhaba,

n11 satışı bitti mi?

199TL'ye alamıyor muyuz?

n11 için ayırdığımız stok tükendi. Bugün biraz daha yüksek bir fiyattan tekrar açılacak. Şu anki dolar kuruyla 199TL'yi devam ettirmemiz mümkün değildi maalesef.

peki bu hangi modelin muadili acaba?
    çin markası nedir?

önceki sayfalarda yazılıp da kaçırdıysam özür dilerim.

• Bu modelin üreticisini açıklamıyoruz ama yurtdışında farklı markalar altında aynı ürünü bulmak mümkün.

Örneğin birebir aynısı olan GoClever R104 ürününün kutu içeriği videosuna bakabilirsiniz:

• Şu anda ürün n11'de tekrar açıldı. 219TL ve ücretsiz kargo olarak sipariş verilebiliyor. Forum başlığını da buna uygun değiştiriyorum.
  • quote:

Şu anda ürün n11'de tekrar açıldı. 219TL ve ücretsiz kargo olarak sipariş verilebiliyor. Forum başlığını da buna uygun değiştiriyorum.

hocam pm atmıştım bi cevap.
  • Rockpad S10 Cihaza Flas player kuruluyormu..
  • S10'a uygun yurtiçi-yurtdışı ekran koruyucu film linki sormuştum ama arada kaynadı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GORELE

Rockpad S10 Cihaza Flas player kuruluyormu..

Evet kurulabiliyor, apk'dan Flash kurup Dolphin Browser ile flash açabiliyorsunuz. Bununla ilgili dosyaları spec.com.tr sitemizde yayınlayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazus

S10'a uygun yurtiçi-yurtdışı ekran koruyucu film linki sormuştum ama arada kaynadı sanırım.

Bununla ilgili özel bir araştırma yapmadık ama 10.1" 16:9 formatlı tüm ekran koruyucuların teoride uyması lazım.
  • Fiyatı yükseltmişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

Fiyatı yükseltmişsiniz

Evet ne yazık ik 1.85'lere gelen dolar ile bunu yapmamız mecburiydi. Ama üründe ücretsiz kargo yaptık yani aslında sadece 15 TL civarında bir artış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

s10 a 8 gb ve yukarisi sd kart takan varmi. 8 gb toshiba kartimi fotograf makinem ve bilgisayarim gorurken s10 arizali diyor. ayni markanin 4gb olan sorunsuz calisiyor.

75 tane satılmış kimse 8gb veya üstü kart takmadı mı? telefonumda da denedim çalıştı 8gb kart.
  • quote:

quote:

s10 a 8 gb ve yukarisi sd kart takan varmi. 8 gb toshiba kartimi fotograf makinem ve bilgisayarim gorurken s10 arizali diyor. ayni markanin 4gb olan sorunsuz calisiyor.

75 tane satılmış kimse 8gb veya üstü kart takmadı mı? telefonumda da denedim çalıştı 8gb kart.

Ben 32 gb sd kart taktım çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedkelly58

quote:

quote:

teşekkür ederim.

hangi marka kart aldınız bende onu alıyım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

Kingston marka taktım çalıştı ama sorun hafıza kartında olmayabilir başka bir hafıza kartı dene eğer çalışırsa al bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

Kingston marka taktım çalıştı ama sorun hafıza kartında olmayabilir başka bir hafıza kartı dene eğer çalışırsa al bence.

hafiza kartları kutularda satiliyor. deneme şansı pek olmuyor. iade vs gibi işlerle de uğraşmak istemiyorum mesela bu toshibayi iade etmeye kalksam adam deniyecek ve çalışacak orda maymun olucaz bi de :) çünki kart telefonumda, bilgisayarımda ve fotoğraf makinemde çalışıyor.

marka/model uyumsuzluğu olmuştur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 23 Mayıs 2013; 16:24:02 >

• neyse güzel olmuş fiyatın arttığı 200 altı psikolojik sınır, hani 1 pepsi kapağı bulsaydım nerdeyse alacaktım, en fazla 1 ay sonra atardım bi kenara....
  • ben n11'den sipariş etmiştim ama sonra iş bankasıyla yaşadığım tatsız olaydan ötürü kartı iptal etmek istedim. 12 taksite bölmüştüm. beklemek istemedim. spec bilisim kargolamadan önce bilgi teyidi yapmak için beni aradığında durumu anlattım. sağolsun anlayışla karşıladı ve iptal ettik. alışveriş yapmadığım halde firmanın tavrı oldukça hoşuma gitti. çok dostane ve olumlu tavır sergiliyorlar. ama gördüğüm kadarıyla forumdaki arkadaşların beklentisi çok yüksek. sanarsın ki retina ekranlı ipad almış. biraz insaf arkadaşlar.
  • almayı düşünen arkadaşlar için kullandığım süre içerisindeki deneyimlerimi yazmak isterim.

- wifi çekimi çok iyi. telefonun görmediği bir sürü modemi ekranda görünce şaşırmıştım.
    - menüler arası geçişler, uygulama açıp kapatmalar gayet hızlı.
    - browser performansı, multitouch performansı gayet iyi. sayfa akışında herhangi bir takılma gözlemlemedim.
    - 1080p filmler su gibi akıyor. ekran çözünürlüğü ne kadar bunu desteklemesede fikir vermesi açısından söylemek istedim.
    - ekranından çok bi beklentim yoktu ama bu kadar kötü olacağını bilmiyordum. gündüz vakti çok fazla yansıma yapıyor. ayrıca ekranın parlaklığı çok düşük. anca karanlık bir ortamda tatmin edici hale geliyor.
    - oyunlardaki parmak tepkimesi zayıf. temple run ve subway surfer kurup denedim. mesela parmakla kaydırdığınız anda değil bi yarım saniye sonra ekran tepki veriyor. bunu da mevcut gpu'nun 10.1 lik ekran büyüklüğüne yetersiz geldiğini düşünüyorum.
    - ses performansı idare eder. ses çıkışı yüksek değil ama öyle duyulmayacak gibi de değil.

beklentinizi düşük tutup bu cihazı satın alırsanız pişman olmazsınız ama yüksek beklentisi olanlar için hayal kırıklığı yaratacak bir cihazdır. bu yüzden 50-100 daha koyup farklı model cihazlara bakmanızda fayda var. son olarak şunu da eklemeden edemiycem, ben bu cihazı satın alırken firmaya güvenerekte sipariş vermiştim ve sağolsunlar hem satış öncesi hem satış sonrası gerekli ilgiyi bana gösterdiler. kendilerine teşekkür ediyorum.

• Geçtiğimiz hafta Spec bilişimin ithal ettiği, Eksen Bilgisayar tarafından satılan Rockpad D9RET Modelini Eksen Bilgisayar web sitesinden satın aldım, ürün 3 gün içerisinde elime ulaştı, ancak Wi-Fi kullanımını bir türlü aktif hale getiremedim, Spec bilişim'i birkaç kez aradım sanıyorum gün içerisinde 4. denememde telefona yanıt verildi (anladığım kadarıyla ofiste 2-3 kişi çalışıyor) Teknik destek veren Onur bey oldukça ilgili ancak sorunumu yayınladığı firmware'a rağmen çözemedik ve ürünü değişim yapılması için Eksen bilgisayara yeniden kargoladım, bugün Pazartesi günü ürünü yeniden kargoya verişimin üzerine 4 gün geçti, Eksen bilgisayar 3 gündür telefonlarıma geri dönüleceği bilgisi veriyor ancak dönüş yapılmıyor, az önce yeniden iletişim kurdugumda bu defa sistemdeki bir arıza sebebiyle 5'ten sonra aranacagım söylendi, Çin malları ile yaşadığım tüm kötü tecrübelere rağmen bunca zamandır akıllanmamışım, daha önce de sanalpazar üzerinden 5 tane iş arkadaşıma Qube tablet pc almıştım 2 tanesi problem çıkardı hala çözüm bekliyoruz. Ürünün iadesini talep etmeyi planlıyorum, bir daha Çin malı herhangi bir ürün için yaygın teknik desteği ve ülke çapında servisi olmayan hiçbir şey almayacağım. Eğer ki İstanbul dışında yaşıyorsanız bu tip ürünlerde arıza veya problem çıkması durumunda neredeyse garantisiz ya da haftalarca mağdursunuz.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.