Şimdi Ara

Viber, sesli görüşme desteği ile Windows Phone 8 için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows Phone 8 platformu için uzun süredir merakla beklenen iletişim uygulaması Vİber nihayet yayınlandı.

Firma daha önce bir süredir Lumia 920 modeli üzerinde uygulamayı test ettiklerini duyurmuştu. Tamamlanan testler sonrası Viber önemli bir yenilikle WP8 kullanıcılarına merhaba dedi.

WP7.5 sürümünde sesli görüşme desteği bulunmayan uygulama artık hem WP8 hem de WP7.5 için HD kalitesinde sesli görüşme imkanı sunacak. WP8 için indirip kurabileceğiniz uygulama ayrıca güncelleme halinde sesli görüşme desteğini WP7.5 cihazlarına da sunacak.

Viber telefon numaranızı kimlik olarak kullanıyor ve rehberiniz ile veritabanını karşılaştırarak arkadaş listenizi oluşturmanızı sağlıyor. Metin ve ses dışında fotoğraf paylaşımı da yapılabiliyor. Uygulama kilit ekranı bildirim desteği de sunuor ve 30 dilde erişilebilir durumda.

• Bu 30 dile Türkçe de dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wp8 market eksiğini hızla kapatmaya devam ediyor.. hız kesmez inşallah
  • Arkadaşlar benim lumia 820'de Viber 1,5 aydır falan yüklü ve çalışıyor. Acaba bendeki Viber sahte olabilirmi? Windows mağaza'dan indirmiştim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scuderia27

Arkadaşlar benim lumia 820'de Viber 1,5 aydır falan yüklü ve çalışıyor. Acaba bendeki Viber sahte olabilirmi? Windows mağaza'dan indirmiştim ben.

whatsapp stabil mi wp8 de? mesajların glemediğini yada geç iletildiğini falan duydum
  • quote:

Arkadaşlar benim lumia 820'de Viber 1,5 aydır falan yüklü ve çalışıyor. Acaba bendeki Viber sahte olabilirmi? Windows mağaza'dan indirmiştim ben.

onu telefonundan kaldır, şu linktekini telefonuna yükle link :http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/viber/3d051f9b-9e03-456f-b647-bea34fe7031c4

şu an sendeki olan eski bi versiyon sahte değil

• Yeni viber ile kullanıcıları senkronize edemiyor. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
  • kişi engelleme yada silme secenegi neden yok arkadaşlar istemedigim kiişileri ne sile biliyorum nede engel koya biliyorum acaba guncelleme ile gelirmi bu secenek.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekayisdag

quote:

whatsapp stabil mi wp8 de? mesajların glemediğini yada geç iletildiğini falan duydum

stabil değil, arayüz sade detaysız, bildirimler bazen geç gelebiliyor. durum hala böyle yani kuzenim hergün yeni bir şikayetle geliyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.