Şimdi Ara

Fast & Furious 6 için ilk video geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hız tutkunlarının merakla beklediği Fast & Furious serisinin altıncı filmi Mayıs ayında gösterime girecekken, aynı dönemde indirmeye sunulacak mobil oyunu için de ilk video yayınlandı.

Kabam ve Gameloft ortaklığında geliştirilen oyun Vin Diesel ve ekibinin bir suç örgütünü çökertmek için kanun adamlarıyla işbirliği yapmasını ve özgürlüklerine kavuşmak için mücadele etmelerini anlatan film ile aynı doğrultuda ilerliyor.

Videoda oyunun kaliteli grafikler ve Londra'da geçen yeni modlar sunduğu görülüyor. Drift benzeri modlar ve çeşitli güçlendirmeler oyun için önemli bir rol oynayacak. 

• quote:

Orijinalden alıntı: EM4

Real racing den sonra bu grafikler çöp geliyor. Oynanabilir olsa bari.

rc3 ün grafikleri harika ama bana kalırsa oynanabilirlik yok. ama şu bir gerçek ki bu oyunun grafikleri direk çöp olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 2 Nisan 2013; 17:42:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: EM4 Real racing den sonra bu grafikler çöp geliyor. Oynanabilir olsa bari.
    rc3 ün grafikleri harika ama bana kalırsa oynanabilirlik yok. ama şu bir gerçek ki bu oyunun grafikleri direk çöp olmuş

Oynanabilirlik nasıl yok ya.Ben telefonda oyun oynamam ama beni bile cezbetti baya vakit geçirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: EM4 Real racing den sonra bu grafikler çöp geliyor. Oynanabilir olsa bari.

Oynanabilirlik nasıl yok ya.Ben telefonda oyun oynamam ama beni bile cezbetti baya vakit geçirdim

Pistte yarisiyosun bence hiç heyecan yok. Ben sokak yarışlarını severim Mw gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fena değil
  • Ford Racing 3 diye bir oyun vardı. O dahi daha gerçekçiydi bundan. Şu videoyu koymaya utanırım ben olsam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.