Şimdi Ara

Eski YouTube kurucusu Chad Hurley'in yeni projesi MixBit, yakında faaliyete geçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Eski YouTube kurucusu Chad Hurley'in yeni projesi MixBit, yakında faaliyete geçiyor

Popüler video servisi YouTube'un kurucularından Chad Hurley, twitter hesabı üzerinden yeni projesi MixBit'i duyurdu.

Yeni projesiyle birlikte YouTube'a rakip olmayı planlayan Hurley, insanların birlikte çalışmaları ve içerik oluşturabilmeleri için YouTube'a göre daha esnek bir yapı sunmayı planlıyor. MP4 formatındaki videoları sürekli olarak oynatabilme özelliğine sahip olacağı söylenen MixBit'in alan adının 2 bin 95 dolara satın alındığını da belirtelim. 

Bu ay itibariyle devreye girmesi beklenen MixBit'in YouTube karşısında ne kadar başarılı olabileceğini hep birlikte göreceğiz

.

• Youtube a rakipse 2 bin dolar devede kulak kalır.
  • Sayın editörüm, bahsi geçen şahsın adı "Chad Harley" değil "Chad Hurley"dir.

Kimdir diye "Chad Harley" ismini Google Görseller'e yazdım, çıkan sonuçlar rezaletti. O açıdan düzelteyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 2 Nisan 2013; 16:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

Sayın editörüm, bahsi geçen şahsın adı Chad Harley değil Chad Hurleydir. Kimdir diye Chad Harley ismini Google Görsellere yazdım, çıkan sonuçlar rezaletti. O açıdan düzelteyim dedim.

yapma hocam bende yazdım :(

• İsim güzel.Sağlam bir proje gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus Sayın editörüm, bahsi geçen şahsın adı Chad Harley değil Chad Hurleydir. Kimdir diye Chad Harley ismini Google Görsellere yazdım, çıkan sonuçlar rezaletti. O açıdan düzelteyim dedim.
    yapma hocam bende yazdım :(

+1 ...

• quote:

Sayın editörüm, bahsi geçen şahsın adı Chad Harley değil Chad Hurleydir. Kimdir diye Chad Harley ismini Google Görsellere yazdım, çıkan sonuçlar rezaletti. O açıdan düzelteyim dedim.

Ay anaaam

Eski YouTube kurucusu Chad Hurley'in yeni projesi MixBit, yakında faaliyete geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokooo -- 2 Nisan 2013; 18:22:26 >
  • İsim tutar. Popularite sağlayabilirse ciddi bir rakip olabilir.

• quote:

keşke bakmayaydım..

• quote:

Ulan bir de en başta çıkıyor pis herif :D

• Ana sayfalarına koydukları resim.

• Youtubeyi geçmeyi düşünüosa bişey denmez büyük rekabet had, bakalım

• Yılların Youtube'sini ne kadar geçer bu MixBit diye insan düşünmüyor değil. Ama youtube benim için vazgeçilmezdir ve öyle de kalacaktır. Youtube alt yapısı kullanılarak düzenlenen bir yazılım ne kadar farklılaşmış olabilir ki. Bir ortaya atılsa da görsek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Yılların Youtube'sini ne kadar geçer bu MixBit diye insan düşünmüyor değil. Ama youtube benim için vazgeçilmezdir ve öyle de kalacaktır. Youtube alt yapısı kullanılarak düzenlenen bir yazılım ne kadar farklılaşmış olabilir ki. Bir ortaya atılsa da görsek..

Yılların youtube'u dediğin şeyi o adam kurdu olaya bir de o açıdan bak, tutar tutmaz orası tartışılır.
  • Diğer rakipleri youtube kadar tutunamadı. Bunun akıbetini zaman gostericek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberde bahsi geçen şahsın soyismindeki bir harfin yanlış yazılması bile nelere mal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

Yılların Youtube'sini ne kadar geçer bu MixBit diye insan düşünmüyor değil. Ama youtube benim için vazgeçilmezdir ve öyle de kalacaktır. Youtube alt yapısı kullanılarak düzenlenen bir yazılım ne kadar farklılaşmış olabilir ki. Bir ortaya atılsa da görsek..

Yılların youtube'u dediğin şeyi o adam kurdu olaya bir de o açıdan bak, tutar tutmaz orası tartışılır.

Zaten o adam kurmadı demedim ki dostum. Youtube'yi geçerse de mutlu oluruz, sonuçta halka sunulan güzellikler bunlar ;) Ama yeniliğe alışkın olmayan birisi olarak şahsi bir yorumda bulundum. Çıksın da bir göreceğiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

Zaten o adam kurmadı demedim ki dostum. Youtube'yi geçerse de mutlu oluruz, sonuçta halka sunulan güzellikler bunlar ;) Ama yeniliğe alışkın olmayan birisi olarak şahsi bir yorumda bulundum. Çıksın da bir göreceğiz.

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.