Şimdi Ara

Resident Evil 6: Nisan Ayı Online Etkinlikleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
      Resident Evil 6 için Nisan ayında bazı online mücadeleler gerçekleştirilecek. Capcom, oyunculardan her hafta farklı bir görevi online olarak yerine getirmesini istiyor. Görev listesi şöyle sıralanmış:

Extermination Tactics (hafta sonuna kadar): 3 milyon düşman öldür

Bound by Fate (5-11 Nisan): Jake - Chapter 2'yi mümkün olduğunca hızlı bitir.

4-player event Alpha Team (12-15 Nisan): residentevil.net aracılığıyla 4 kişilik takım oluştur ve Mercenaries modunda mümkün olduğunca çok madalyon topla.

Requiem for War Dominator (19-22 Nisan): “Requiem for War” haritasında en yüksek puana ulaş.

Proud Survivor (Nisan 23-24): Survivors! modunda en yüksek zafer rakamına ulaş.

Agents, Abductors, Chainsaws (Nisan 26 - Mayıs 7) EX3 Costume Event! Ustanak ve/veya Ubistvo'yu belirlenen zaman dilimi içerisinde öldür.

Etkinliker hakkında daha detaylı bilgi yakında yayımlanacak.

• ilk başlarda güzel oyun gibi geliyor sonra bir bakıyon tırt, ya hadi herseyi geçtim eskiden kamera açılarından şikayet ederdik önümüzü göremiyoruz diye şimdi daha beter olmuş adamımız ekranın 3/4 ünü kaplıyor bütün oyunu yere yatarak oynadım etrafı daha iyi göreyim diye yok böyle bir rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ilk başlarda güzel oyun gibi geliyor sonra bir bakıyon tırt, ya hadi herseyi geçtim eskiden kamera açılarından şikayet ederdik önümüzü göremiyoruz diye şimdi daha beter olmuş adamımız ekranın 3/4 ünü kaplıyor bütün oyunu yere yatarak oynadım etrafı daha iyi göreyim diye yok böyle bir rezalet

Helal olsun yorumuna + olarak ekleme dahi yapmayacağım aynen katılıyorum...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mekana göre değişen o kamera açılarının verdiği heyecan ve gerilimin olmaması, zorlu bulmacaların olmaması, az mermi ile kime ne kadar sıkacağının hesabını yapmamak, bazen oyunda takıldığında acaba bir şeyi eksik mi bıraktım diye gerilerde çözüm arayamamak ve git gide FPS'ye dönüşen güzelim seriye kahrolmak bir Resident Evil hayranı olarak beni çok üzüyor.
    Seri kan kaybettikçe pek çok benzer seri gibi grafiği kasmaya çalıştılar. Artık RE serisinden hiç umudum kalmadı, yazıklar olsun Capcom...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.