Şimdi Ara

Thief'in İlk Videosu Harika Gözüküyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Eidos Montreal tarafından tam 9 sene sonra yeniden ortaya çıkarılan Thief serisi, dördüncü oyunuyla birlikte yeni nesil konsollara göz kırpıyor. Eidos'un daha önce haberini verdiği Thief'in ilk videosu, en nihayetinde ortaya çıkmış durumda.

Aslına bakarsanız bu videoyu şu an için bir sızıntı olarak değerlendirebiliriz. Zira bazı YouTube kanallarından başka herhangi bir resmi kaynakta gözükmeyen bu videoyla ilgili Square Enix'ten de bir açıklama gelmiş değil. Aşağıdan izleyebileceğiniz bir dakikalık video sinematik sahnelerle oluşturulmuş gibi gözüküyor. Fakat yine de bu sahnelerin oyun içinden alınmış olduğunu iddia edenler de yok değil. Hatırlarsanız oyunun ilk teaser videosu oyun içi grafik motorundan alınmaydı.

Videoya baktığımızda ana karakterimiz Garrett'ı iş başında görüyoruz. Thief serisinin günümüzde isminin popülerliğini kaybetmiş olmasını göz önünde bulundurursak, yayınlanan videoda Eidos Montreal'in buna rağmen serinin köklere sadık kaldığını söyleyebiliriz. Her neyse, işte karşınızda Thief'in duyuru videosu;

• Harika bir oyun gelse su yeni nesil bir an öncede oynasak.
    Fakat oynanis videosunu daha da cok merak ediyorum.
    alt yazili koyarsiniz seviniriz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi duruyor. Umarım başarılı olur. Neden bilmem ama Square Enix firmasına bir sempati duyuyorum. Hitmanin son oyunun TR dil desteği ile çıkardıkları ve belki de ileride bazı oyunlarda da TR dil desteği verebilirler diye düşündüğüm içindir.

• etkileyici bir video merak etmeye başladım iyice

• Güzel olacak güzel. Tomb Raider misali Thief de iyi bir yeniden doğuş yaşayacak

• Harika olacak diye umuyorum. Bu videolarında gösterdiklerini oyun içindede aktarabilirlerse harika bir başyapıt olur.

• Hırsızlık bir yaşam tarzı

Güzel bir oyun olacak :)
  • hayatımın oyunu geri dönmüş :D umarım ilk oyundaki gibi korku öğeleri baskın olur.

• Video cidden harika gözüküyor ancak oyuniçi olduğunu söylemek zor. Buna karşın tüm Thief oyunları zamanında görsel anlamda üst düzey olarak piyasaya çıkmıştı. Görsellik açısından herhangi bir hayal kırıklığı yaşamayacağımdan eminim. Asıl önemli olan oynanış, atmosfer ve eskiye sadık kalma. Bunları kotarırlarsa işte o zaman gerçek bir efsanenin tekrar doğuşuna şahit oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 2 Nisan 2013; 9:51:28 >
  • abi resmen Dishonored yaa hiçbir fark göremedin (nerdeyse)
  • aynı dishonored. camdan atlama sahnesi bioshock infinite.
  • Çıkış tarihleri;

Dishonored: Ekim 2012
    Thief: Kasım 1998

sanırım yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

abi resmen Dishonored yaa hiçbir fark göremedin (nerdeyse)

ben gördüm isim değişikliği var

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

aynı dishonored. camdan atlama sahnesi bioshock infinite.

Bi bitmediniz lan.
  • Call of Dutyci veletler yine iş başında. Bu tarz oynadıkları ilk oyun Dishonored olunca napsınlar bebişler. Gidin sütünüzü için hadi
  • 2000 ve öncesini bilmeyen veletler tarafından, başka şaheserler ile karşılaştırılan 10 numara bir video olmuş.

• olum biz bu oyunları oynarken siz ane mama diyordunuz,bir çoğunuz ise daha dünyaya gelmemişti,15 yıl önce çıkmış şu anda assasin cred gibi oyunların atası olan bir oyunu bilmeden basite alıyorsunuz,15 yıl önce biz bu oyunu oynarken 3 kişi pc başında korkarak oynardık bu oyunu sanki içindeydik izlenimi verirdi,ben böyle bir oyun şimdiye kadar bi daha görmedim

• Bana oyun içi gibi gelmedi açıkçası bildiğimiz sinematik video , ayrıca bu videodan nasıl köklerine sadık kaldığını gördünüz anlamadım ....

Görsel olarak günümüz kalitesinde olacaktır ve oynanış olarak düşünmeden haydee diye gideceğimiz oyun yapacaklarını sanmıyorum bu oyunun en büyük olayı düşünerek hareket etmekti gizlenme bunlardı ...

ayrıca bazı elemanlar dikkat çekme çabalarına girmişler dediklerini mantıklı olarak yazdıklarını düşünmüyorum laf olsun diye ortaya atmışlar belli kaldı ki theif 13 14 yaşındaki kişilerin net bileceği bir oyun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bana oyun içi gibi gelmedi açıkçası bildiğimiz sinematik video , ayrıca bu videodan nasıl köklerine sadık kaldığını gördünüz anlamadım ....

Görsel olarak günümüz kalitesinde olacaktır ve oynanış olarak düşünmeden haydee diye gideceğimiz oyun yapacaklarını sanmıyorum bu oyunun en büyük olayı düşünerek hareket etmekti gizlenme bunlardı ...

ayrıca bazı elemanlar dikkat çekme çabalarına girmişler dediklerini mantıklı olarak yazdıklarını düşünmüyorum laf olsun diye ortaya atmışlar belli kaldı ki theif 13 14 yaşındaki kişilerin net bileceği bir oyun değil

oyun içi derken.. bu oyunda olan bir sinematık.. ve oyundakı grafıklerınde böyle olacagını söyluyor.. buyuk ıhtımalle böyle olcuak grafıkler... ama oynanış nasıl olur orasını bılmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

2000 ve öncesini bilmeyen veletler tarafından, başka şaheserler ile karşılaştırılan 10 numara bir video olmuş.

:D güzel yorum olmuş. Bacak kadar veletler hayatlarında hiç thief oyunu oynamamışlar bir de kıyaslama yapıyorlar :D thief ilk çıktığında ben sanırım 6 ya da 7. sınıftaydım :D özellikle 1. oyunu hala bölüm bölüm hatırlarım o dönemin en güzel oyunuydu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.