- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Televizyondan Internete bağlanma ( SORUN )
6 Cevap501 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

11 Mesaj
1 Nisan 2013; 22:49:51 

S.a Hayırlı aksamlar
TP-LINK TL-WN722N Usb Adaptoru ile LG 32LS570S Smart Tvye bağlanamıyorum .
Yardımcı olabilecek var mı ?

Bilgisayara kurulum yaptım ve gayet iyi calsııyor usb adaptor .
Ama televizyonda donanım desteklenmıyor dıyor HDMI 1 e takınca.
Televizyon mu desteklemiyor acaba bunu anlayamadım yardım edebilecek var ise cok memnun olurum.
Kurulum nasıl yapıcam onuda bilmiyorum televizyona ağ sec diyorum gozukmuyor ilk takışta diyor donanım desteklenmiyor diye

9362 Mesaj
1 Nisan 2013; 23:04:27 

Lg nin kendi adaptorunu almaniz gerekirdi. Herhangi bir usb wireless stick ile internete girmeniz mumkun olmayacaktir. Birde usb yi neden hdmi a bagliyorsunuz? bozmaya mi niyetlisiniz?

Böyle adminler olduğu surece forumda hiç kimseye yardim edilmez. Bir cok forumda bilen kisinin birakmasinin nedenisiniz. Cahil cuhela adamlarla ugrasin durun. Artik dolandirici ve cahil insan kaynayan bir forumdur donanimhaber...

11 Mesaj
1 Nisan 2013; 23:09:23 

HDMI derken usb olarak o giriş var sadece

11 Mesaj
1 Nisan 2013; 23:12:42 

Ben yanlıs gormusde olabilirim TESEKKUR EDERIM yardımınız için

429 Mesaj
2 Nisan 2013; 0:16:46 

quote:

Orijinalden alıntı: AntiSociaL 35

S.a Hayırlı aksamlar
TP-LINK TL-WN722N Usb Adaptoru ile LG 32LS570S Smart Tvye bağlanamıyorum .
Yardımcı olabilecek var mı ?

Bilgisayara kurulum yaptım ve gayet iyi calsııyor usb adaptor .
Ama televizyonda donanım desteklenmıyor dıyor HDMI 1 e takınca.
Televizyon mu desteklemiyor acaba bunu anlayamadım yardım edebilecek var ise cok memnun olurum.
Kurulum nasıl yapıcam onuda bilmiyorum televizyona ağ sec diyorum gozukmuyor ilk takışta diyor donanım desteklenmiyor diye

Ne yapmaya çalıştığınızı hiç anlamadım ama anladığım kadarıyla söyliyeyim , bilgisayarınızı ve televizyonunuzu bağlamak yerine ikisinide wireless üzerinden aynı modeme bağlarsanız , televizyonunuz bilgisayarı görür , kolay gelsin

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0 / AMD FX X8 8350 Overclocked 4.33 Mhz 4 x Corsair CMX 4GB 1600 Mhz 16GB Total / Zotac NVIDIA GeForce GTX 760 AMP Edition / OCZ-AGILITY3 128 GB SSD / Seagate 2TB 8GB SSHD / WD Elements 1 TB HDD / Creative Audigy 2 ZS Sound Card / XILENCE XP800 800W PSU / Thermaltake Contac 30 CPU Cooler / LG Internal GH24 DVDRW /XIGMATEC Asgard Case / Logitech Extreme 3D Pro / G25 / G15 / G600 / Steam : Morbius108 Origin : Morbius108PSN : Morbius108

11 Mesaj
2 Nisan 2013; 9:25:12 

Yorum için tesekkurleryapmak istediğim zaten tv den wireless e bağlanmak ama direk bağlanmıyor usb adaptor tarzında birşey lazım ben aldım 1 tane denk geldi ama lg tvye lg olması gerekiyormus

429 Mesaj
2 Nisan 2013; 18:26:13 

quote:

Orijinalden alıntı: AntiSociaL 35

Yorum için tesekkurleryapmak istediğim zaten tv den wireless e bağlanmak ama direk bağlanmıyor usb adaptor tarzında birşey lazım ben aldım 1 tane denk geldi ama lg tvye lg olması gerekiyormus

Öyle desenize ben sorununuzu anlamamışım , tv ler için usb adaptörlerin driverları olmadığı için herhangi bir adaptörü takıp kullanamazsınız

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0 / AMD FX X8 8350 Overclocked 4.33 Mhz 4 x Corsair CMX 4GB 1600 Mhz 16GB Total / Zotac NVIDIA GeForce GTX 760 AMP Edition / OCZ-AGILITY3 128 GB SSD / Seagate 2TB 8GB SSHD / WD Elements 1 TB HDD / Creative Audigy 2 ZS Sound Card / XILENCE XP800 800W PSU / Thermaltake Contac 30 CPU Cooler / LG Internal GH24 DVDRW /XIGMATEC Asgard Case / Logitech Extreme 3D Pro / G25 / G15 / G600 / Steam : Morbius108 Origin : Morbius108PSN : Morbius108
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Televizyondan Internete bağlanma ( SORUN )
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219