Şimdi Ara

Facebook, 4 Nisan'da telefon yerine Android için yeni bir ana ekran ile karşımıza çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Facebook, 4 Nisan'da telefon yerine Android için yeni bir ana ekran ile karşımıza çıkabilir

Hatırlayacağınız üzere Facebook, 4 Nisan tarihinde Android'i yakından ilgilendiren önemli bir duyuru yapacağını belirtmişti. Henüz duyurunun içeriğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmasa da, konuyla ilgili olarak çeşitli dedikodular ortalıkta dolaşmaya devam ediyor.

Şirketin HTC ile işbirliğine giderek Facebook entegrasyonu arttırılmış yeni bir cihaz tanıtacağı bu dedikodular arasında yer alıyor. Ancak, şirketin bu konudaki tavrı göz önüne alındığın da yeni bir Facebook telefonu pek de ihtimaller arasında yer almıyor.

Duyuruyla ilgili olarak ileri sürülen bir diğer dedikodu ise, şirketin Android için yeni bir ana ekran hazırladığı yönünde. Şirketin mevcut sistemler üzerindeki entegrasyonunu arttırma hedefini göz önüne aldığımızda bu ihtimal, yeni bir cihaz tanıtılmasından daha mantıklı görünüyor. Çeşitli kaynakların haberleriyle de desteklenen bu durum, 4 Nisan'da yapılacak duyuruyla birlikte Android için özel bir ana ekran ve daha iyi bir sosyal ağ entegrasyonunu olası kılıyor. Eğer dedikodu doğruysa, Android kullanıcılarının tüm akışı ana ekrandan takip edebilecekleri bir sistemin devreye sokulacağını da belirtelim. Dedikoduların ne denli doğru olduğunu ve Facebook'un Android için neler planladığını 4 Nisan tarihinde hep birlikte göreceğiz.  

• Şuan ki android uygulaması ios'a nazaran tam bir rezalet. İnşallah adam gibi uygulama çıkarırlar da herkes rahat eder.

• çok kötü bi uygulaması var ben normal andoid tarayicisindan giriyorum kendilerinin yaptığı yazılım berbat sürekli kasıyor okadar wifi ile bağlanıyorum yavaş ben wonder var telefon yavaş die s3 le note 2 ile nededik yine aynı yavaş çalıyor berbat bencede en en önemli hızı arttırsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

Şuan ki android uygulaması ios'a nazaran tam bir rezalet. İnşallah adam gibi uygulama çıkarırlar da herkes rahat eder.

neyi eksik?
  • iPhone 5 te uçuyor Facebook uygulaması çok hızlı. Umarım Android'de böyle birşey yaparlar da hızlı çalıştırırız bizde

• Her girişimde çalışmayı durdurdu hatası almaktan bıktım bu sorunları ne zaman halledecekler

• Benim telefonda facebook uçuyor. 8 aydır 1 kez hata verdi :) Bu entegrasyonda androidin önünü daha da açar. Adamlar sosyal ağlarını yayma peşindeler. Piyasanın hakimide android cihazlar olunca da böyle girişimleri normal karşılamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: bulo206 Şuan ki android uygulaması iosa nazaran tam bir rezalet. İnşallah adam gibi uygulama çıkarırlar da herkes rahat eder.
    neyi eksik?

hızı eksik, yetmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TaLeNDiL

quote:

Orijinalden alıntı: swat882
    quote:

Orijinalden alıntı: bulo206 Şuan ki android uygulaması iosa nazaran tam bir rezalet. İnşallah adam gibi uygulama çıkarırlar da herkes rahat eder.
    neyi eksik?
    hızı eksik, yetmez mi?

allah allah ben gayet hızlı buluyorum o ne olcak abisi

• güzel bi düşünce

• Bende de gayet hızlı, güzell .

• bence facebook launcher tanıtacaklar

• Arkadaşlar Facebook ta albümlere girip bi dolaşın ben 100 mbps bağlantı ile iki saatte dolaşıyorum. Durduk yere çalışmayı durdurdu hatası veriyor ve özellikle 3g ile dolaşırken bir gönderiye beğene bastığında seni birkaç önceki gönderiye atıyor tekrar inip beğenmen lazım. yazılım da bi sorunlar var ayrıca Facebook a telefondan video yükleyebiliyor fakat albümlerin içinde videolarım seçeneğini göremiyorsun.

• Tarayıcılar daha hızlı fb uygulamasından. Ben dolphin'den giriyorum epeydir. Şimdi ki fb uygulamasının arayüzü eskiye göre epey hızlı ama tarayıcılara göre hala yavaş. Üzerinde daha fazla çalışılması gerektiğini düşünüyorum.

• problemimi buraya yazayım

son güncel uygulamada (2.3) sohbet kişileri açılmıyor kişiler yükleniyor deyip kalıyor öyle bu sorunu yaşayan başka biri var mı
    android sürümüm de 4.0.3
  • @KnghtER aynı sorun bende de mevcut..(s2 4.0.3)

• Bazı hatalar var düzeltirler umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipokondriyak86

@KnghtER aynı sorun bende de mevcut..(s2 4.0.3)

benim telefonum da s2 nette bir çözüm bulamadım
  • facebook uygulamasini ceki düzen verilmeli opera miniyle giriyorm en stabil ve güzeli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.