Şimdi Ara

F30 BMW 320i ED SATIŞTA hepimize hayırlı olsun!!!!!! (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.171
Cevap
33
Favori
155.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 320i ED galerideki fiyatı 51.000 euro.. Sanırım Borusan çıkışlı da değil ve ayrıca geri görüş kamerası da yok.

"http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bekereci-otomotiv-den-320ied.0km.1.6.170bg.ici-bej-127243227/detay"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isatil -- 5 Haziran 2013; 20:47:16 >
  • @serkaf Selamlar,sizin aldığınız fiyat nedir acaba? Benim yazdığım araç;320i ED+techno plus+premium+cruise kontrol+spor deri direksiyon+390 kodlu 16" jantlar=%6 indirim ile 50.000 dediler.Teklif aldığım gün Euro 2,46 TL idi,123 bin yapıyor.Bu parayı o araca veremem malesef...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

@serkaf Selamlar,sizin aldığınız fiyat nedir acaba? Benim yazdığım araç;320i ED+techno plus+premium+cruise kontrol+spor deri direksiyon+390 kodlu 16" jantlar=%6 indirim ile 50.000 dediler.Teklif aldığım gün Euro 2,46 TL idi,123 bin yapıyor.Bu parayı o araca veremem malesef...

ben almayı düşünüyorum. amcamınoğlu c180 alacaktı. bneim tavsiyemle 320i ed ye yöneldi. tekno+comfort+modernline+suıroof 48000 euroydu yanlış değilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

quote:

Herkese Selamlar,iyi forumlar.Bugüne kadar herkese ben donanım-fiyat bilgisi falan soruyordum sağolsunlar arkadaşlar da cevap vermişlerdi Bugün benimde yolum Konya-Köprülü otoya düştü bende aldığım bilgileri sizinle paylaşmak isterim.320i ED için görüştüm;
    Servotronic TR Pakete dahil olmuş.Paket fiyatları vergisiz hali imiş. 320i ED+TECHNO PLUS+PREMİUM+CRUİSE KONTROL+spor deri direksiyon +390 kodlu 16'' jantlar için %6 indirimli 50 bin euro fiyat aldım.Tabiki avro uçup gittiği için moralim bozuk şimdilik beklemedeyim kasım ayına kadar vaktim var inşallah birşeyler olur :)

TÜRKİYE PAKETİ
    205 OTOMATİK ŞANZIMAN / 8 İLERİ
    216 SERVOTRONIC
    249 ÇOK FONKSİYONLU DİREKSİYON
    423 VELUR HALI PASPASLAR
    431 ELEKTROKROM İÇ AYNA
    507 PARK MESAFE KONTROL / ARKA
    520 ÖN SİS FARLARI
    521 YAĞMUR SEZİCİSİ
    563 AYDINLATMA PAKETİ
    5DC KATLANIR ARKA KOLT.BAŞLIKLARI
    6NH HANDS-FREE VE USB BAĞLANTISI
    6S1 TÜRKÇE ÖN PANEL
    7R3 7R3
    845 AKUSTİK KEMER UYARISI
    8S3 OTOMATİK KAPI KİLİT
    8SD KARTER KORUMASI

TECHNO PLUS 2.250,00
    001 3AG GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
    001 430 ELEKTROKROM İÇ VE DIŞ AYNALAR
    001 497 ARKA KOL DAYAMA
    001 502 FAR YIKAMA SİSTEMİ
    001 522 BI-XENON FARLAR
    001 534 OTOMATİK KLİMA(EKRANLI/2BÖLGE)
    001 6WA GELİŞMİŞ GÖSTERGE PANELİ

PREMIUM 2.150,00
    002 403 ELEKTRİKLİ CAM TAVAN
    002 459 ELKTRİKLİ / HAFIZALI KOLTUKLAR
    002 494 ISITMALI ÖN KOLTUKLAR

nasıl ya?

amcamın oğluna aldırdım 3.20i ed. adam tekno+comfor pakete 3800 euro ödedi. araç daha gemide. kapora vermişti. resmen fiyat farkı var.

aldığı araç modernline+tekno+comfort+sunroof

Hataniz var hocam comfort 1100 tekno 1200 euro. 3800 olamaz, line veya sunroof u da mi ekliosunuz?
    Tekno plusta ek olarak katlanir aynalar var, yaklasik 600 euro olmasi lazim ama emin deilim, fiyat farki gozukmese de bu opsiyon nedeniyle simdiki siparislerdeki paketlere gore indirim yapilmis..

merhabalar,

bu sekilde bakinca evet indirim varmis gibi gozukuyor ama yeni sistemde linelara zam yapmislar, eskiden vergisiz 1000 euroydular, simdi 1750 yapmislar. yani line li arac alinca fark kalmiyor ama linesiz techno + comfort alinca evet fark var malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

quote:

@serkaf Selamlar,sizin aldığınız fiyat nedir acaba? Benim yazdığım araç;320i ED+techno plus+premium+cruise kontrol+spor deri direksiyon+390 kodlu 16" jantlar=%6 indirim ile 50.000 dediler.Teklif aldığım gün Euro 2,46 TL idi,123 bin yapıyor.Bu parayı o araca veremem malesef...

ben almayı düşünüyorum. amcamınoğlu c180 alacaktı. bneim tavsiyemle 320i ed ye yöneldi. tekno+comfort+modernline+suıroof 48000 euroydu yanlış değilsem

Bende alma düşüncesindeyim ama bu euro fiyatları ve boş geçen mayfest falan cazip bir imkan olmadı fırsat kolluyorum bakalım hayırlısı :) Olmazsa 2. Ele yönelirim ama sıfır fiyatları artınca onlar da arttı bu ara... 120 bine 2. El 320d veya 2. el yeni kasa e serisi Mercedes bile alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhabalar,

siparis verip araci suanda yapim asamasinda olan arkadaslar, kur bu duzeydeyken araclarinizi almayi dusunuyor musunuz? sizce almak mantikli mi? bu parayi onceden dusuk kurla euro yapip yapmama meselesi de degil, sonucta euro yapilsa da paranizin degerlenmesi aractan bagimsiz ve bu kurla arac rakiplerine gore (mercedes, audi) pahali kaliyor gibi. ekonomik olarak mantikli gozukmuyor gibime geliyor. yuksek kurla bu araca verilecek parayla daha iyi bir mercedes ve audi alinabilecek durumda, o halde ben borusanin indirim yapmasi gerektigi kanaatindeyim. sizlerin fikirleri nedir?
  • Hocam selam, ben de kur 2,38 iken siparişverdim aracın gelmesine 15-20gun kaldı . Malesef bu şekilde giderse ben almam kesinlikle.
    110luk araba şu anda 115 civarı . Neden vereyim ki?
    Ben almam yaparlarsa indirim alırız , yapmazlarsa almayız olur biter
  • yeni araçlardaki line'lara 17" jant da eklenmiş, 1100 euro olan line fiyatı 1750 euroya çıkmış. jant'ın değeri o kadar eder mi tartışılır ama sonuçta ek ücretin karşılığında birşey eklenmiş gözüküyor. linelı araç alınırsa şu an, eski paketlere kıyasla 650 euroya 17" jant alınmış oluyor ama katlanır aynalar tekno plus ile bedavaya geliyor.

ben sipariş verdiğimde kur 2.35'ti. 3.20i ed luxury+comfort+tekno+sensatec+sunroof+katlanır ayna+ön park sensörü 50850 euro

o günkü kur ile bugünkü kur arasında aracın değeri yaklaşık 7 bin tl arttı. ben kesinlikle bu parayı ödeyip almayacam ama aracın gelmesine bi 10 gün daha var sanırım, son güne kadar bekleyecem. fiyat arttı die 2.el 3.20d de almam, çünkü ztn o parayı vermeyi göze alsaydım ilk başta 3.20i ed yi hiç düşünmezdim.

@casimir
    @serkaf
    @weicell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerrami -- 6 Haziran 2013; 9:07:30 >

• Hocam daha önce de konuşmuştuk . Ben de bu kurla almayacağım . Artık kesinleştirdim. Zaten satış temsilcisi de hiç bir gelişmeden haberdaretmiyır beni. Sanki kazak aldık değiştireceğiz anasını satayım ;)
    İkincş el 3.20d'lere ben bakıyorum açıkçası. Bazı arkadaşlar 115 civarına tekno comfort olan paket bulunabiliyor dediler ben şahsen göremesem de daha olursa alırım olmazsa eski aracıma sene sonuna kadar binerim ne yapalım . Yapacak bir şey yok .
    Ama ikinci el 3,20d lere bakmanıtavsiye ederim en azından daha rahat basarız gaza ;))
    Tabii kelepir fiyata bulursak yoksa onlar daha da pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weicell

Hocam daha önce de konuşmuştuk . Ben de bu kurla almayacağım . Artık kesinleştirdim. Zaten satış temsilcisi de hiç bir gelişmeden haberdaretmiyır beni. Sanki kazak aldık değiştireceğiz anasını satayım ;)
    İkincş el 3.20d'lere ben bakıyorum açıkçası. Bazı arkadaşlar 115 civarına tekno comfort olan paket bulunabiliyor dediler ben şahsen göremesem de daha olursa alırım olmazsa eski aracıma sene sonuna kadar binerim ne yapalım . Yapacak bir şey yok .
    Ama ikinci el 3,20d lere bakmanıtavsiye ederim en azından daha rahat basarız gaza ;))

walla benim satış temsilcisi de aramıyor, heralde bu kurla almayacağımızı farkettiler o yüzden kötü haber almamak için araç gelene kadar sessiz kalacaklar :)

hocam haklısın, 115 civarı bulunursa alınabilir, hem de çok güzel olur. ama ben sunroof ve luxury line da istiyorum. benim gördüğüm 130 civarı hep. inşallah gönlüne göre bulursun çünkü 2.48 oldu bugün kur :(

• O değil de euro alsaymışız iy para kazanacaktık baksana ;)
    Luxury ven istemiyorum line olmadan da olabilir. Hayırlısı diyorum artık. Sıfır araba hayal olarak kalsın köşede . Bu arada 2.50 olur deniyor.
    Merkez bankası ne zaman müdahele edeekmiş acaba ? 2.12 falan yapsın bari :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

quote:

Orijinalden alıntı: weicell

Hocam daha önce de konuşmuştuk . Ben de bu kurla almayacağım . Artık kesinleştirdim. Zaten satış temsilcisi de hiç bir gelişmeden haberdaretmiyır beni. Sanki kazak aldık değiştireceğiz anasını satayım ;)

walla benim satış temsilcisi de aramıyor, heralde bu kurla almayacağımızı farkettiler o yüzden kötü haber almamak için araç gelene kadar sessiz kalacaklar :)

hocam haklısın, 115 civarı bulunursa alınabilir, hem de çok güzel olur. ama ben sunroof ve luxury line da istiyorum. benim gördüğüm 130 civarı hep. inşallah gönlüne göre bulursun çünkü 2.48 oldu bugün kur :(

valla hicbirimiz almazsak onlar dusunsun. indirim yapmak zorunda kalirlar. azicik az kar ediversinler.

• Aracımı satmayı düşünüyorum. Araç özellikleri;
    BMW 320i ED tekno+comfort
    sun roof
    sentetic bej deri döşeme
    spor deri direksiyon
    arka kol dayama
    orjinal kaucuk paspas
    bayii alım fiyatı 48.200 Euro, araç şu an da 250 km de (13 MAyıs tarafiğe çıkış tarihi) ve kapalı garajda durmaktadır.
    2. el fiyatı hakkında düşünceleriniz neler arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isatil -- 6 Haziran 2013; 13:45:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isatil

Aracımı satmayı düşünüyorum. Araç özellikleri;
    BMW 320i ED tekno+comfort+sentetic bej deri döşeme+spor deri direksiyon+arka kol dayama+ orjinal kaucuk paspas bayii alım fiyatı 48.200 Euro
    araç şu an da 250 km de ve kapalı garajda durmaktadır.

hayırdır usta neden satmayı düşünüyorsunuz?
  • dizel takıntısı, hastalık derecesinde sardı beni :)
    euro nun sürekli artığı bir dönemde biliyorum zarar edeceğim ama psikolojim daha önemli :(
  • quote:

dizel takıntısı, hastalık derecesinde sardı beni :)
    euro nun sürekli artığı bir dönemde biliyorum zarar edeceğim ama psikolojim daha önemli :(

Usta 2000 dizelini alacaksın bu seferde bakım maliyetleri ve mtv artı kaskodan dolayı aradaki fark azalacak ,
    Aracı alalı ne kadar oldu da 250 km de hala araç ?
    Bende bundan önce 508 dizel otomatik vardı ve bir depo ile en az 1100 km gidiyordum ama olsun diyorum sessiz olması ataklığı aradaki farka değdiğini düşünüyorum.
  • 13 Mayıs ta aldım.
    İşyerimle ev arası yürüme mesafesinde olduğu için araç kapalı garajda
  • Usta yapma lütfen ya ben 21 mayısta aldım 1500 km oldu biz ne yapalım.
    Birde ben arabadan inmek istemiyorum ondanda olabilir.
  • Sorun az km çok kilometre yapma meselesi değil.
    Önceki 3 aracım dizeldi..
  • quote:

Aracımı satmayı düşünüyorum. Araç özellikleri;
    BMW 320i ED tekno+comfort
    sun roof
    sentetic bej deri döşeme
    spor deri direksiyon
    arka kol dayama
    orjinal kaucuk paspas
    bayii alım fiyatı 48.200 Euro, araç şu an da 250 km de (13 MAyıs tarafiğe çıkış tarihi) ve kapalı garajda durmaktadır.

Aracınızı satmanızı istemeyiz ama şuan satmak için çok çok iyi bir zaman. 2. elde de fiyatlar uçmuş durumda.İndirimsiz boş 320i ED 108 bin olmuş. 82 k ya aldıkları boşline 316i'ler için 90 k fiyat çekiyorlar şimdi. Benim gibi almayı düşünenler için çok kötü zaman... Hayırlısı olsun...
    Birde aracınızın rengi neydi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_86 -- 6 Haziran 2013; 15:03:45 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.