Şimdi Ara

HTC One kullanım kılavuzu 'Özel Video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
5.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One, güçlü donanımsal özellikleri bir yana sahip olduğu araç ve fonksiyonlar ile rakiplerinden ayrılan bir model. Bu videoda HTC One ile gelen özelliklerin öne çıkanlarını bir arada bulacak aynı zamanda nasıl kullanıldıkları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

HTC Blinkfeed, HTC Zoe, HTC Share, HTC Her Zaman Gülümse, Ardaşık Fotoğraflar, Vurgulu videolar bu kılavuzda bulacaklarınız arasında. 

• Resimlerdeki nesne silici ve slow motion video kaydetme gerçekten harika özellikler. Kamera ve akıllı telefonu iyi harmanlamışlar. S4'ün işi bence bu sefer gerçekten zor. One'ı gördükten sonra S3 felan hikayeymiş kamera konusunda. Abartmak istemiyorum ama HTC bu telefonu stratejik bir pazarlama ve güncelleme desteği ile desteklerse, S4'ü yalan eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 1 Nisan 2013; 20:55:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Resimlerdeki nesne silici ve slow motion video kaydetme gerçekten harika özellikler. Kamera ve akıllı telefonu iyi harmanlamışlar. S4'ün işi bence bu sefer gerçekten zor. One'ı gördükten sonra S3 felan hikayeymiş kamera konusunda. Abartmak istemiyorum ama HTC bu telefonu stratejik bir pazarlama ve güncelleme desteği ile desteklerse, S4'ü yalan eder.
    Mükemmel tasarım, mükemmel ekran, mükemmel video ve ses kalitesi. Bu sefer gerçekten oldu HTC.
  • En çok istediğim telefon bu.Gerçekten harika görüntü ve ses teknolojilerine sahip.Bu sefer gerçekten çıtayı yükseltti HTC.Bu sefer tamam HTC !
  • Donanimda ziyade bu tarz seylerle ciksa butun firmalar karsimiza, herkesin cebinde her markanin telefonu olurdu simdiye kadar :)
  • Şaşırdım valla.
  • bi ara kulaklıgın nasıl takıldıgını anlatan bir video program yapın lütfen
  • Oyunla arasi olmayanlar icin sahane bir telefon.
  • şu kamera özellikleri mükemmel zaten bir de yenilik yok diyorlar ya samsung funları gülüyorum sadece
  • Ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama; Bence bu telefon olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Donanimda ziyade bu tarz seylerle ciksa butun firmalar karsimiza, herkesin cebinde her markanin telefonu olurdu simdiye kadar :)
    Yazilimlarin cogu kamera ile ilgili , bu sebebten muhtesem tasarimina ragmen halen s4 den bir adim geride benim icin.

Bir de videodan sunu anladim , facebook ,twitter vs olmasaydi bu cihazlar bu kadar gelismezdi. Hersey bir paylas segmesine bakiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Oyunla arasi olmayanlar icin sahane bir telefon.

Neden? Bu telefonun oynatamayacağı oyun mu var.
  • bence S4 Xperia Z Htc one arasından hangisini alırsanız (ki paranız varsa) pişman olmazsınız.
    Çünkü bir telefona 1999 lira vericek paranız varsa artık sizin için telefonun kusurları değil artıları önemlidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Oyunla arasi olmayanlar icin sahane bir telefon.

Alıntıları Göster
    s4 mü yoksa htc one mı alayım. s4 diyosanız + ,htc one diyosanız - verin lütfen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RingThalionOyunla arasi olmayanlar icin sahane bir telefon.

ileride çıkacakları belki ama onlarında genel olarak çözünürlük düşürme ayarı olacağından sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
  • S4 ile bu telefon arasında çok fena kaldım ama bu telefonun kamera kalitesi ve güncelleme desteği beni çok düşündürüyor.
  • quote:

Resimlerdeki nesne silici ve slow motion video kaydetme gerçekten harika özellikler. Kamera ve akıllı telefonu iyi harmanlamışlar. S4'ün işi bence bu sefer gerçekten zor. One'ı gördükten sonra S3 felan hikayeymiş kamera konusunda. Abartmak istemiyorum ama HTC bu telefonu stratejik bir pazarlama ve güncelleme desteği ile desteklerse, S4'ü yalan eder.

Komik olmayalim lutfen s4u yalan etmek falan bu lafa inaniyormusunuz gercekten ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

Komik olmayalim lutfen s4u yalan etmek falan bu lafa inaniyormusunuz gercekten ??

Alıntıları Göster
    nesne silici hiçbi işe yaramayacak şimdiden söyleyeyimde kanıpta telefonu alma sebepleriniz arasına koymayın. o reklam olduğundan öyle süper montajlamış. gerçekte onu kullansanız eminim çöp gibi montaj yapıcak. belki 10 resimden birinde düzgün montajlar. yazılımsal şeyler gözünüzü boyamasın. tasarıma stabiliteye donanıma yazılım desteğine piline bakın. en son butür şeylere bakarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

Neden olmasın bu telefonun s4'ten ne eksiği var? HTC sadece pazarlama ve güncelleme konusunda sıkıntılı ki onuda aşarlarsa iyi bir iş çıkartırlar. Samsung S3'ün tasarımını tüm modellerde kullanarak baydı artık ve sürekli aynı kasa yapısı biyere kadar. Herkez farklı görüşlere sahip kimisi plastik sever kimisi metal ama bence telefon dediğin taş gibi olmalı. Wave kullanıyorum 2.5 senedir aliminyum kasa olduğundan taş gibi ve hala tertemiz.

• Sırf eleştirmek için de yazmak istemiyorum ama şu kapasitif tuş olayı olmamış home tuşunun bile olmaması çoğu kullanıcı için sıkıntılı ayrıca üstte solda bulunan power tuşunun yerleşimi bile bazı kullanıcı kitlesini almaktan alıkoyababilir üstüne üstlük full hd olarak gelmesi ve çip setin bunu desteklememesi çok kötü video incelemelerde oyunlardaki performansdan görüleceği gibi amma ve lakin bu kadar olumsuzluk olsa bile tasarım için herkes olur vermiş durumda yani bu kadar olumsuzlukları bile bu tasarım absorbe edebilir nihayetinde adam gidip 2000 lira verecek ve millet bakacak telefona bu kadar basit ...vesselâm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.