Şimdi Ara

Galaxy Wonder GT-I8150 Orijinal Roma Geri Dönme %100 Stock Rom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
59.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Galaxy Wonder'a Rom Yapıp Geri Dönemeyenler
    İçin Bu Konuyu Açma Gereği Duydum.

İlk önce dosyalarımızı indiriyoruz:
    Linkler
    Rom :https://docs.google.com/file/d/0B6zwjGaKK0GVQnFmOEphMGNFRGc/edit?pli=1
    Odin :http://android.nogiro.com.br/123/odin-multi-downloader-v-4-43-ancora-ops-samsung-galaxy-w (Burdaki ortadaki resme tıklayarak indiriyoruz direkt link yoktu)

1-Önce indirdiğimiz tüm dosyaları bir klasöre çıkartıyoruz.
    2-Sonra 1 yazan kısımdaki Ops bölümüne girip Ancora.ops'u seçiyoruz.
    3-Ardından One package'ye tıklıyoruz.(Tik olacak kaldırmayın.)
    4-3 ile belirttiğim One Package'ye tıklayıp I8150XXLB4_I8150OJVLB1_I8150XXLB4_HOME.tar.md5 Seçiyoruz.
    5-Ardından telefonumuzu kapatıyoruz.

6-Ardından Ses kısma(-),Home ve Power Tuşuna basılı tutarak download modunu açıyoruz.

Sol taraftaki ekran gelince Ses açma tuşuna basıyoruz.Ardından Sağ taraftaki ekran gelince usb kablosuyla bilgisayara bağlıyoruz.Otomatik olarak algılayacaktır. Eğer Algılamassa Buraya Tıklayarak Samsung Usb Driver yüklüyoruz.Ve işlemleri tekrarlıyoruz.

Bilgisayar telefonumuzu algıladıgında Start'a basıyoruz ve yükleme işlemi başlıyor.Telefon kendi kendine açılacaktır.O zamana kadar USB kablosunu çıkarmayın.

Kesinlikle alıntı değil.Hadi Allaha Emanet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rynum -- 16 Eylül 2014; 23:16:49 >

• Hocam benimle ne alakası var yaw bana da haber vermişsinde
  • Bilmeyen için iyi bir kaynak.Birde başarılı bir şekilde yükledikten sonra telefon samsung logosunda takılırsa recovery modu açıp wipe yapın kendine gelir telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 18 Nisan 2013; 21:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Bilmeyen için iyi bir kaynak.Birde başarılı bir şekilde yükledikten sonra telefon samsung logosunda takılırsa recovery modu açıp wipe yapın kendine gelir telefon.

• samsung logosunda kalıp sureklı reset atıyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sceran83

samsung logosunda kalıp sureklı reset atıyor??

Once cwm girip wipelern hpsini yapin sonrA bu konuda yazanlari uygulayib

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim allah ragzı olsun vallada oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefalette13

quote:

Orijinalden alıntı: sceran83

samsung logosunda kalıp sureklı reset atıyor??

Once cwm girip wipelern hpsini yapin sonrA bu konuda yazanlari uygulayib

Rica ederim
  • Kardeşim öncelikle Teşekkürler konu için.. Şuan cmw modda tüm wipeleri yapıyorum.. Sonra rebout sytem yapıyorum.. home ses açma ve power tuşuna basıyorum fakat yine cmw mod geliyor. bir türlü download moda giremiyorum.. Yardımcı olabilirseniz çok seviniri gerçekden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakuraozgun

Kardeşim öncelikle Teşekkürler konu için.. Şuan cmw modda tüm wipeleri yapıyorum.. Sonra rebout sytem yapıyorum.. home ses açma ve power tuşuna basıyorum fakat yine cmw mod geliyor. bir türlü download moda giremiyorum.. Yardımcı olabilirseniz çok seviniri gerçekden...

Ses kısma orta tuş ve açma kapama tuşuna basacaksınız
  • ya yaptımda telefon samsung logosuna takıldı recovery modda acılmadı menu+ses acma+power a bastım telefon kapandı bu seferde ne yapmam lazım

acil yardım lütfen
  • romu yükledikten sonra şebeke gitti. başına gelen yada çözümü olan var mı?
  • Bu orjinal bir rom yani samsung tarafındfan yayınlanmış telefonunuzdadır sorun yada yaparken birşeyleri yanlış yapmış olabilirsin.
  • romu yüklerken elektrikler gitti bir daha yüklesem sorun olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safakaya53 -- 20 Haziran 2013; 17:20:17 >
  • Kardeşim senden allah razı olsun gerçekten sana hayır dualarını ediyorum.
    Sayende telefonum eski haline döndü tehlikeden kurtuldu bir daha tövbe ettim cm jelly bean felan romları yüklemicem yoksa telefon çöker neyseki sayende orjinal romunu yükledim ayrıca çok güzel anlatmışssın dediklerin hepsini harfi harfine kullandım ve telefon kendi haline kavuştu

Not: arkadaşlar siz siz olun telefonuzun kendi orjinal romunu kullanın yoksa telefonunuz herhan gibi bir hatada çökebilir en sağlıklı rom telin kendi orjinal romudur
  • Arkadaşlar bu yöntem ile ekran kilidi kalmıyor. Dün saatlerce uğraştım. Diğer yaptığım teknik ile kilit olayına çözüm buldum. Teknik şu şekilde

Telefon kapalıyken (SES AÇMA) ( HOME TUŞU ) (GÜÇ TUŞU) na aynı anda basıyorsunuz. Samsung logosu geldikten sonra güç tuşundan elinizi çekiyorsunuz ancak diğer 2 sine hala basılı kalacak
    daha sonra paket yükleme işareti çıkacak. O işaret geldiğinde home tuşunun solundaki dokunmatik menu tuşuna 1 kez basıyorsunuz. Ekranda seçenekler çıkacak . oradan tüm veriler sil / fabrika ayarını seçtikten sonra evet hepsini sil seçeneğine basıyorsunuz

Eğer şifre isterseki dün bende istedi telefonun basit olarak güvenlik kilidi neyse onu yazıyorsunuz (1234,0000,12345) vs. artık neyse.

daha sonra telefonu fabrika ayarına döndürüyor.

Herkese kolay gelsin
  • ellerine sağlık on numara anlatım..
  • rootlu telefonumda bazı uygulamaları dondurdum, arada gerekli uygulamaları da dondurmuşum galiba. şimdi telefon açılmıyor, samsung yazısında kalıyor.
    ne yapabilirim?

telefon recowery moduna da girmiyor kutu geliyor ama ondan sonra yine samsung yazısı geliyor öyle kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuseyr -- 6 Eylül 2013; 15:40:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

rootlu telefonumda bazı uygulamaları dondurdum, arada gerekli uygulamaları da dondurmuşum galiba. şimdi telefon açılmıyor, samsung yazısında kalıyor.
    ne yapabilirim?

telefon recowery moduna da girmiyor kutu geliyor ama ondan sonra yine samsung yazısı geliyor öyle kalıyor.

dostum bende de aynısı olmuştu seninkinin. Telefon gitti diye üzülüyodum ölüyodum nerdeyse. Ama recovery moduna girince seçenekler menüsüne filan bas, usb den çıkarıp dene hiç olmadı bir kaç tuşa bas. Sonunda gelmişti benimki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.