Şimdi Ara

HTC One X için Android 4.2.2 güncellemesi Sense 5 ile birlikte Haziran-Temmuz gibi gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Geçen yılın amiral gemi modelleri arasında yer alan ve bazı sıkıntılar nedeniyle beklenen popülerliğe erişemeyen HTC One X modeli bir süre önce Android 4.1.2 güncellemesini almıştı. HTC, model için Sense 5'in de müjdesini vermişti. 

Firmaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre HTC, One X modeli için Haziran-Temmuz döneminde Android 4.2.2 güncellemesini sunacak. Güncelleme ile birlikte Sense 5 arayüzü de tamamen veya kısmen modele gelmiş olacak.

HTC tarafından resmi bir doğrulama gelmediği için bilgiler şimdilik iddia seviyesinde. Ancak HTC, Sense 5 arayüzünü donanıma göre kısmen veya tamamen HTC One X, HTC One X+, HTC Butterfly / Droid DNA ve HTC One S modellerine sunacağını duyurmuştu. 

• daha 1 sene oldu telefon çıkalı bir zahmet güncelleme versinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1.2 ne ara geldi ? 4.1.1 de değil miydi one x?
  • Sense 5 istemiyosak peki

• nedir bu güncelleme takıntısı anlamiş degilim yok hani 1gb olan ram 2gb oluyosa eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: cibicibi

Sense 5 istemiyosak peki

güncelle tuşuna basmazsınız

• Bence yalan haber Htc one x 4.1.1 kullanıyor...

• Bence yalan haber Htc one x 4.1.1 kullanıyor...

• Nisan ayına girdiğimizi ve yeni çıkan amiral gemisi HTC One'ın 4.1.2 ile çıktığını dolayısıyla 4.2 güncellemesini ilk alacak olan HTC telefonu olduğunu düşündüğümüzde bence One X'ler için çok iyimser bir tarih olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

nedir bu güncelleme takıntısı anlamiş degilim yok hani 1gb olan ram 2gb oluyosa eyvallah

Geliştirilmiş Project Butter daha iyi optimizasyon ve pil ömrü. He siz sadece alo demek için kullanıyorsunuzdur o zaman kalın 2.2 froyoda

• 4.1.1 ile uçmuştu umarım bununla daha da iyi bir performans gösterir .

• one m7 ile kamera performansında'da bir artış ve gelişmeler olacağı doğrultusunda söylentiler var gelsin göreceğiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cibicibi

Sense 5 istemiyosak peki

Zeki Müren sizi görmez.

• Ben daha 4.1.2 güncellemesini alamadım. t-mobile telefon kullanıyorum. HTC One X

• bu haberi yapan editör arkadaş sana sesleniyorum hangi one x e 4.1.2 güncellemesi gelmiş size zahmet açıklarmısınız.... biz göremiyoruz da... demekki htc de güncelleme böyle oluyor ilk önce hayal ediyorsunuz sonra gerçekleştiriyorsunuz :) :)
  • Mal bunlar ya daha 4=1.2 çıkmış 2.2 den bahsediyor kafası iyi heralde aq ..

• 4.1.2 diye bişey yok 4.1.1 devam..4.2.2 olacak yaz sonu gibi. Zaten buda son olur.

• bu haberi yapan arkadaşın dünyadan haberi yok...
  • bu android akıl işi degilmiş onu anladım ben... bii söz varya bir musubet bin nasihatten iyidir diye ..... çok dogru çok,herşeyi en iyi,en güzelini yaşayarak ögreniyorsun....pişmanmıyım android telefon aldıgıma; degilim...ben teknolojı ile içli dışlı olmayı seviyorum,daha önce hiç android telefon tecrubem olmamıştı şimdi 6 aydır htc one x plus kullanıyorum...ama birdahaki telefonum ,kısmetse 1 sene daha kullanmak istiyorum htc yi.... birdahaki telefonum android olmaz... valla bu 6 ay içerisinde ben bu adnroid kullanıcılarını anlamaya çalıştım,sistemi anmaya çalıştım ama yok usta bu android en fazla 1 sene sonra yalan .... tabii bu benim şahsi fikrimdir...
  • 1800 e almıstım ilk çıktıgı zamn aldıgımada pişman oldum. 3g si bile yok telin videolu görüşme yapamıyosun. ayrıca güncelleme diye bisey yok aldıgımdan beri 4.1.1 i kullanıyorum. samsung htc nin üstüne ayda sadece 2 sefer güncelleme yapıyor:))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.