Şimdi Ara

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
6
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Konusu bana Welcome to the NHK ve Daily Life of High School Boys'da gibi olduğu üzere, başarılı günlük hayat tasvirleri ve komediyi başarı ile bir araya getirebilen yapımları aklıma getiren seri Wataru Watari'nin geçen yıl başlayan Light Novel'nin bir uyarlaması ve bana potansyel vaad eden yeni dönem yapımlarının başında geliyor.

Adı : Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Tür : Komedi,Okul,Romantik

Bölüm : 14/13+

Hikigaya Hachiman oldukça problemli bir kişiliğe sahip lise öğrencisidir. Olağan şeylere karşı çıkıp öyle herkesle arkadaşlık kurmazdı. Hachiman'ı doğru yola sokmak isteyen öğretmeni, Hiratsuka Shizuka onu 'Kamu Hizmeti Kulübüne' girmesi için zorlar. Kulüpte kendi gibi sorunlu öğrencilerle tanışacaktır.

Hikigaya ,Hachiman
    Yuigahama ,Yui
    Yukinoshita ,Yukino
    Yuka

Soundtrack :

quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

Konusu bana Welcome to the NHK ve Daily Life of High School Boys'da gibi olduğu üzere, başarılı günlük hayat tasvirleri ve komediyi başarı ile bir araya getirebilen yapımları aklıma getiren seri Wataru Watari'nin geçen yıl başlayan Light Novel'nin bir uyarlaması ve bana potansyel vaad eden yeni dönem yapımlarının başında geliyor.

Gintama, AnoHana, Daily Lifes of High School Boys gibi yapımlarda bölüm yönetmeni olarak çalışan Ai Yoshimura serinin yönetmenliğini üstlenirken, Shotaro Suga (Resident Evil, Rinne no Lagrange, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Darker Than Black, Eureka 7) serinin senaryo adaptasyonunu hazırlıyor.

Aku no Hana'dan sonra yeni sezona dair en merakla beklediğim yapım, günlük yaşam - komedi - drama sentezi bir yapıma duyduğum beklentilere cevap verebilecek gibi görünüyor. Serinin ilk bölümünün 4 Nisan 2013'de yayınlanacağını da not düşelim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Eğer bölümleri birbirinden bağımsız olmayan,konusunu güzel işlenmiş bir anime olarak karşımıza gelirse gerçekten iyi şeyler vaad edeceğini söyleyebilirim.
  • Bu tarz yapımaları severim ve bi beklenti oluştu bende.Umarım iyi bi yapım olur.4-5 gün sonra ilk bölümü izleyince daha iyi yorum yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 31 Mart 2013; 18:53:47 >
  • Ben de almışım izlenecekler listesine ama çok bir beklenti içerisinde değilim. Yüksek ihtimal romantik komedi okul türünde sıradan bir anime olur. Gerçi benim için yeter de severim bu türü.
  • Yalnız tanıtımda 4 nisan 2014 yazıyor,herkes 2013 olduğunu anlamış ama genede düzeltsek daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnaldinho

Yalnız tanıtımda 4 nisan 2014 yazıyor,herkes 2013 olduğunu anlamış ama genede düzeltsek daha iyi olur.

Daha 1 sene var la o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edward Elric

quote:

Yalnız tanıtımda 4 nisan 2014 yazıyor,herkes 2013 olduğunu anlamış ama genede düzeltsek daha iyi olur.

Akuma_Blade yanlış yazmış,doğrusu 4 nisan 2013 yani sizin anladığınız gibi 4 gün sonra çıkmış olacak.
  • quote:

quote:

quote:

Akuma_Blade yanlış yazmış,doğrusu 4 nisan 2013 yani sizin anladığınız gibi 4 gün sonra çıkmış olacak.

He iyi o zaman iyi, bi an kafam karıştı.

• hadi size sevinçli haberi vereyim dun itibari ile yayınyınlandı ilk bölümü
    Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Episode 1
  • nasıl bir anime olduğunu tahmin edeyim mi? Klasik en fazla 25 bölümlü yada 12 bölümlü ve tutarsa 2 veya 3 sezon çıkarılacak anime. Karakter tiplemeleri izlediğim çoğu animeyle aynı olacaktır (daha izlemedim).saçma sapan doldurulmuş bölümler tek bir olay örgüsü,Tsundere bir karakter ve hiç bir şeye gıkını çıkarmayan embesil bir oğlan (sonra aşık olurlar nasıl oluyosa),ana konuya bağlı en fazla 3-4 ve son Final bölümü (geri kalan bölümler öylesine birilerinin hayatını,anılarını vb.. anlatır.)
    Kısacası çizimlerinden bile bir animenin nasıl olacağını az çok çıkarabiliyorum ve genelde doğru tahmin ediyorum fakat konusuna bakayım bi belki Itachi,TK,Milennium Earl,Sabrac gibi kaliteli karakterler bulabilirim

Edit : izlemeye değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheogorath -- 6 Nisan 2013; 15:03:10 >

• demin izledim o kadar kötu degil fakat iyi degil
  • TÜRKÇE ÇEVİRİ

Seriyi çevirmeye başladım ve mümkünse aynı gün sizlerle paylaşmaya çalışacağım. İyi seyirler!
  • Boku wa Tomodachi ga Sukunai ile Sket Dance kırması bişi olucak heralde.Hoşuma gitti benim.
  • Welcome to the NHK 'yı görünce bi şevk geldi, Danshi Koukousei no Nichijou'yu görünce tekrar söndü o şevk.
    Bi ben sevmedim herhalde bu liselilerin yaşantısını ama akuma hoca tavsiye ediyorsa izlenir.
  • Sonradan çeviriye başlayan başka bir arkadaşın çevirisi doğrudan Fansub statüsüne alınınca çeviriyi bırakma kararı aldım. Güncel çeviriyi aşağıdaki sayfadan takip edebilirsiniz.

http://www.animemangatr.com/forum/devam-eden-calismalarimiz/6613-yahari-ore-no-seishun-love-come/
  • quote:

Boku wa Tomodachi ga Sukunai ile Sket Dance kırması bişi olucak heralde.Hoşuma gitti benim.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai aşırı hosuma gitmişti bu anime . Sena karakteri baya iyi idi.
  • 2. bölümüde izledim.Şu yeni gelen dobiğin sesi, hotd'teki dobiğin sese aşırı benziyor la.

Edit:MAL'ten baktım cidden aynı kişiymiş seslendirenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 14 Nisan 2013; 16:13:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mâria

quote:

Boku wa Tomodachi ga Sukunai ile Sket Dance kırması bişi olucak heralde.Hoşuma gitti benim.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai aşırı hosuma gitmişti bu anime . Sena karakteri baya iyi idi.

3. Sezon çıkacak mı onun?
  • Bu tarz serilerin vazgeçilmez tiplemesi olan kız görünümlü erkekte ortaya çıktı.Sırada gözlüklü ve bilimle uğraşan çatlak kız bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsuki no me

quote:

Orijinalden alıntı: Mâria

quote:

3. Sezon çıkacak mı onun?

emin degilim ama umarım çıkar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.