Şimdi Ara

116i tuning ve mbody kit

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 7-8 aydır bmw 1.16i kullanmaktayım aracımdam çok memnunum yaz sonuna doğru belki bir iki değişiklik yapma gibi düşüncem var.Öncelikle m body kit düşünüyorum sonra belki m direksiyon chip tuning ve soldan çift çıkış egzos gibi şeyler var aklımda.Fakat aracımın renginde dışarda hiç bir m body kit görmedim sahibinden'de m body kitler var boyama işlemi yapılıyor sanırım bu konuda bilgisi olan sonradan yaptıran varsa yardımcı olabilir mi?

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/761863/807A6A6FAAE649C396401A0739D43FF3.jpg

Aracım bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raf12 -- 31 Mart 2013; 0:55:35 >

• Rengi sıkıntı etme. M Tamponları araç renginde boyuyorlar tak. Orjinal tamponlarıda bi depoda sakla. Satarken Sorun çıkarsa verirsin tamponlarıda. Yada üzerine takıp satarsın. Fakat arabanın rengi güzel değil
  • vallahi zevkler ve renkler tartışılmaz diyecem çünkü arabanın rengi benim çok hoşuma gitti :)
  • Rengi benim de hoşuma gitti. Ben de takip ediyorum bu arada malum 116d lerde M paket yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

Rengi sıkıntı etme. M Tamponları araç renginde boyuyorlar tak. Orjinal tamponlarıda bi depoda sakla. Satarken Sorun çıkarsa verirsin tamponlarıda. Yada üzerine takıp satarsın. Fakat arabanın rengi güzel değil

Tabiki o senin fikrin fakat ben bu renk için 45-50 gün bekledim en beğendiğim renk budur yani :) Yaza doğru yaptırmayı düşünüyorum m body kiti
  • güncel..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.