Şimdi Ara

Avea, faturasız kullanıcılara Nokia C2-01 modelini sunmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Avea, faturasız kullanıcılara Nokia C2-01 modelini sunmaya başladı

Ülkemizin önde gelen operatörlerinden Avea, faturasız müşterilerine yönelik olarak Nokia C2-01 kampanyasına başladığını duyurdu.

Nokia C2-01 modelinde 2 inçlik 256K renkli ekran, 128MB ROM, microSD desteği, 3.2MP kamera, 3G, müzik çalar, FM Radyo şeklinde özellikler mevcut.

Avea, anlaşmalı kredi kartlarına 12 ay taksitle ayda 29TL ödeme imkanı sunarken, 12 ay boyunca her ay (250 her yöne + 250 Avea içi) 500 dakika da konuşma hediye edilecek. 

Nokia C2-01 kampanyası şu anda Avea İletişim Merkezleri'nde başlamış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: CihanKaygusuz

İlk defa böyle bir kampanyaya şahit oluyorum. Sözleşme maddelerini tek tek okudum sadece tek bir konu da sakıncam var onun dışında hiç bir laf cambazlığı falan yok.

Söz konusu telefon şuan Vatan Computer'da 260 lira 10/12 taksit seçeneği ile.

29 x 12 = 348 lira (12 ay toplamında cepten çıkacak para)

348 - 260 = 88 (12 ay 500 dakika için ödenecek tutar)

Yani 7,3 lira her ay 500 dk (250 avea, 250 heryöne için)

Bence gayet makul.

Gelelim tek bir sakıncam var dediğim konuya;

Avea web sitesinde Tüm ücretlendirme detayları adlı bölüm de "AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir." bilgisi beni düşündürdü. Satın aldıktan 6 ay sonra fiyat 29 liraydı ama biz güncelledik 39/49 yaptık derler mi? Emin değilim.

Öyle bir şey yok, o dediğiniz şey her yerde geçerli zaten. Demek istediği ayda 29 lira gördünüz, almak isteyince 32 dediler. Böyle yani, siz taksit ödemeye başlar başlamaz fiyat sabit/bellidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.darty.com.tr/e_commerce/SmartPhone/VODAFONE/858-Black-Android-Smart-Telefon-p-63971-c-12.htm

kredi kartına 12 taksit 199 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 31 Mart 2013; 0:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

http://www.darty.com.tr/e_commerce/SmartPhone/VODAFONE/858-Black-Android-Smart-Telefon-p-63971-c-12.htm

video kayıt çözünürlüğü
    1600*1200

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CihanKaygusuz

İlk defa böyle bir kampanyaya şahit oluyorum. Sözleşme maddelerini tek tek okudum sadece tek bir konu da sakıncam var onun dışında hiç bir laf cambazlığı falan yok.

Söz konusu telefon şuan Vatan Computer'da 260 lira 10/12 taksit seçeneği ile.

29 x 12 = 348 lira (12 ay toplamında cepten çıkacak para)

348 - 260 = 88 (12 ay 500 dakika için ödenecek tutar)

Yani 7,3 lira her ay 500 dk (250 avea, 250 heryöne için)

Bence gayet makul.

Gelelim tek bir sakıncam var dediğim konuya;

Avea web sitesinde Tüm ücretlendirme detayları adlı bölüm de "AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir." bilgisi beni düşündürdü. Satın aldıktan 6 ay sonra fiyat 29 liraydı ama biz güncelledik 39/49 yaptık derler mi? Emin değilim.

Anlaşmalı kredi kartlarına özel 12 ay taksitle ayda 29 TL’ye!
    Akbank: Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Fish, Wings, Wings Business,
    Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB: World
    Garanti : Bonus, Flexi ve Miles&Smiles, Money

normal taksitli alışveriş gibi taksiti yapıyorsun sadece banka ile muhatap oluyorsun avea aradan çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

http://www.darty.com.tr/e_commerce/SmartPhone/VODAFONE/858-Black-Android-Smart-Telefon-p-63971-c-12.htm

video kayıt çözünürlüğü
    1600*1200

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.