Şimdi Ara

______ARABASI OLMAYANLAR KULÜBÜ____

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
15.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes kulüp açıyo biz olmayanlar napsın hiçmi içiniz sizlamıyo açarken olan var olmayan var

şaka biyana allahıma şükür kimsenin kinde gözüm yok güle güle kullanın

arabası olmayanlar kulübü üye kayıtları başlamıştır girişler ücretldir bağış niyetine toplanan parayla araba alıp bu kulübü devredecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli -- 30 Mayıs 2006; 10:36:14 >

• Benim yok
  • kulübü açtınız tamamda...bari bindiğiniz taksi dolmuş ve otobüsten bahsedin.
    yada almayı düşündüğünüz araçtan bahsedin.
    kafam karıştı valla bu kulüp uyesi kimler olabilirki...yada ne konuşulurki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 30 Mayıs 2006; 10:45:19 >
  • O kadar arabdan anlamam ragmen 1 arabam yok bu işler sırayla degil parayla oluyor ondan
  • bak ilk üye olatak

NOSS u aldım...

yolda her gördüğüm honda civic e dönüp bakarım ikikere niyetlendim almaya ikisinde de bi aksilik oldu üçüncüde inşanlah
    yaşasın iett e
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes

kulübü açtınız tamam da...bari bindiğiniz taksi dolmuş ve otobüsten bahsedin.
    yada almayı düşündüğünüz araçtan bahsedin.
    kafam karıştı valla bu kulüp uyesi kimler olabilir ki...ya da ne konuşulur ki...

• noss geri döndüüüüüüü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

noss geri döndüüüüüüü

Evet geri döndüm burdayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: noss

olleeeyyy artık motordan gelen garip garip sesleri sorabilirz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

quote:

Orjinalden alıntı: noss

olleeeyyy artık motordan gelen garip garip sesleri sorabilirz

Ya bırak gelsin canın saolsun ya fazla kurcalamamk lazım takma kafana saka bi yana elimizden geldigince yardımcı olurum ama burası arabasızlar kulubu konu dısına cıkmayalım en iyisi konuyu dagıtmayalım benim konuda sorabilrsin ne istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noss -- 30 Mayıs 2006; 11:30:59 >

• hayırlı olsun..size fanatiklik serbest

bu otobüsleri çok seviyorum rahat olduğu için..

bursada bunlar çok yaygın..özel otobüs olarak..

bu da yeni teknoloji otobüslerimizden

• Ben araba almayacagım direk otobuse geçecegim
  • aracım var ama bu otobüslere de binmiyor değilim.kıştan bir otobüs içi görüntü

bunu da ben çektim..pek yeni bir foto değil..bunları da severim ne de olsa merso

• Arabasızlara benden de bir katkı

Bu model ile rahat 1500 km yaparsınız.

Kış performansı iyidir, kaymaz, yola iyi tutunur. Her 100 km de bir boyatmak lazım

Koruyucu ön barlarla güvenliğ artırılmış. Binmesi inmesi çok kolay

Klasik modellerden hoşlananlara

4x4 !!!! bakım masrafları yüksek.

Herkesin bindiğine binmekten hoşlanmayanlara sıradışı bir model! 2. eli pek yok

sportif ruhlu gençlere, sizi 3 saniyede 25 km/h hıza çıkarır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihg70 -- 30 Mayıs 2006; 11:55:38 >

• hep destek tam destek

çocuklarımızı arabaya alıştırmayalım

• en faydalı kulüp burası olur.

ikaruslar trafikten kaldırılsın kampanyası ile işe başlayalım.
  • ikarus dedigim körüklü veya körüksüz otobanda 130 km ile gidiyor diger tüm yeni otobüsler 90 km ile sınırlı... sabahve akşamları hız sınırı konan otobüslwele hep geç kalıyoruz malesef iki gündür soför degişti yine geç kalıyoruz adam basmıyo osman amca iyiydi vallaa kapatıyosu sol şeridi paso sellektör istersen çekilme önden dayıyo tamponu arkaya yaşasın modifiyeli e otobüsler
  • anamizdan arabayla dogmadik biz de canim otobus kulturumuz vardir tabi

favorim bu yeni citaro`lar cok sessiz ve cok konforlular.. en guzel ozellikleri de camlarin acilmasina gerek kalmadan devamli klima calistirmalari!! sicak havalarda mukemmel oluyo inesi gelmiyo insanin:)

bir de engelleri vatandaslarimizi dusunmus bu Mercedes Citaro, bu otobuslerin kapisinin onundeki bolmeyi kapilar acildiktan sonra yukari kaldirip yola dogru indirebiliyorsunuz boylece tekerlekli sandalyeli vatandaslarimiz bu olusan pratik rampa sayesinde kolayca inip binebilmekteler otobuse cok basit bir sey fakat dusunce harika!!

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

ikarus dedigim körüklü veya körüksüz otobanda 130 km ile gidiyor diger tüm yeni otobüsler 90 km ile sınırlı... sabahve akşamları hız sınırı konan otobüslwele hep geç kalıyoruz malesef iki gündür soför degişti yine geç kalıyoruz adam basmıyo osman amca iyiydi vallaa kapatıyosu sol şeridi paso sellektör istersen çekilme önden dayıyo tamponu arkaya yaşasın modifiyeli e otobüsler

iyide bu ikaruslar yüzünden yolda yürünmüyor, durakta beklenmiyor.40 senelik şehir hatları vapuru gibi duman çıkıyor bunlardan.

rahat nefes almak istiyoruz

•  ______ARABASI OLMAYANLAR KULÜBÜ____

belediye bizim için çalışıyooo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.