Şimdi Ara

Galaxy S3 Wifi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
22.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar S3 ile iş yerimdeki wifi'den internete bağlanıyorum fakat evdeki wifi'den bağlanamıyorum.. wifiye bağlanıyor fakat internet kullanılamıyor diyor.. Aynı Wifi'ye eşimin Galaxy PRO telefonu sorunsuz olarak bağlanıyor bir fikri olan varmı bu konuda..

• Modem arayüzünden şifreleme türünü wpa2 yerine wep yaparak deneyiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptım düzelmedi..
  • Modem/router ipsinin sondan ikinci rakamını değiştir.Mesela; 192.192.1.1 ise 192.192.3.1 yapıp dene.Bende pikatel combo max modem ve s5830 telefon var, aynı sorunu böyle çözdüm.
  • ne yaptıysam olmadı deli olacağım.
  • Servise verin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung bunun bir problem olmadığını sadece bir enerji-wifi uyum optimizasyonu olduğunu defalarca belirtti. Bu ülkede o kadar çok sayıda bilgi ebesi var ki, neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğrenmek çok güç. neyse kardeşim ben sana sorunun çözümünü yazayım. Arama bölümüne gir ve *#0011# yaz sonra karşına bir ekran çıkacak. aşağıda wifi ayarlarını tıkla ve enerji-wifi optimizasyonunu kapat. Evet hepsi bu kadar. Onca çarşaf çarşaf abarttıkları sorunun çözümü bu kadar basit. Elindeki telefonun kıymetini bil çünkü samsung galaxy s3 sağlamış olduğu uygulama kolaylıkları bakımından şu an var olan en üstün akıllı telefondur. SAYGILAR
  • Bende de bir aralar wifi kapanmıyordu ama yeni güncelleme ile düzeldi.
  • Arkdaşlar bendede şöyle bir sorun var videosunu çekmeye çalıştım bakarsanızhttps://www.youtube.com/watch?v=RBwRlDmBvHw
  • Sorun kökten çözüldü Google playden Network booster (alportella labs) yükle wifi yi aç programı çalıştır .
  • fabrika ayarlarına döndüm çözüldü sorunum
  • Fabrika ayarlarina dondurdum oldu bi dene bence sende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ram74 R kullanıcısına yanıt
    program için durduruldu uyarısı alıyorum sürekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.