Şimdi Ara

2si1: 'Mesir macunu gibi yararlı' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 her Cuma olduğu gibi ekranlarınızı teknoloji ve oyun dünyasındaki son yeniliklerle donatmaya geliyor. Yeni duyurulan ekran kartlarından, Pentium işlemcilerin 20 yıllık tarihine, Battlefield 4'ten Metal Gear Solid 5'e yeni ve taze ne varsa bu programda.

• Mesir macunu gibi yararlı yı görünce donanımhaber de mi bulunuyorum? diye düşündüm sonra aklıma harlem shake ve piston aşşa geldi.

• Abicim f5 e basmaktan gına geldi :D

• Hadi boggiym.

• Battlefield 4'ün 7790 Üzerinde oynanmasına şaşırdım gerçekten.Fakat bunun olması sevindirici demek ki orta seviye bir kartla bu grafikler elde edilebiliyor.

• Hayret video cok hizli bir sekilde yüklendi,üstelik HD ayarda -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih3466

Mesir macunu gibi yararlı yı görünce donanımhaber de mi bulunuyorum? diye düşündüm sonra aklıma harlem shake ve piston aşşa geldi.

Yavhehe

• quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Battlefield 4'ün 7790 Üzerinde oynanmasına şaşırdım gerçekten.Fakat bunun olması sevindirici demek ki orta seviye bir kartla bu grafikler elde edilebiliyor.

Merhaba,

Battlefield 4'ün oynandığı makinede takılı olan kart Amd HD 7990 olarak duyuruldu. 7790 değil :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Battlefield 4'ün 7790 Üzerinde oynanmasına şaşırdım gerçekten.Fakat bunun olması sevindirici demek ki orta seviye bir kartla bu grafikler elde edilebiliyor.

Merhaba,

Battlefield 4'ün oynandığı makinede takılı olan kart Amd HD 7990 olarak duyuruldu. 7790 değil :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Twitterdaki mesajı görünce bende şimdi anladım ama bizim donanımlarında yine yüksek ayarlarda açacağını umuyorum :)
  • ahaha mesir macunu iyiymiş baya

• galiba GTX 560 Ti zırt kalıcak BF4'te :/

• GTA V yeni yayımlanan görüntüleri incelendi mi? Daha izleyemedim.
  • Birbirinizin sesini çok kesmişsiniz :D amaçsız gülüyorum çok eğlenceli adamlarsınız :)

• Genç bireyler sever video izlemeyi :D

• Ellerinde tabletle büyüyen çocuklar,oynadıkları F2P,mobil,MP oyunlarla,oyunlarda sadece egolarını tatmin edeceklerinden,hikaye modlarını öldürecekler.Oyun firmaları,oyunculardan daha fazla para koparma yolları kullanıyorlar bize,malesef büyük bir kesimde cevap veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 29 Mart 2013; 23:10:03 >
  • Çok güzel programdı sondaki videoyu görünce hepten kıskandım adamları
  • Subliminal mesaj var... Mesir Macunu
  • Mesut bey mesir macununu fazla kaçırmış anlaşılan.Nesil farkı var derken?
  • Mesut reyiz döktürmüş yine

• Video böyle hafif puslu çekilmiş geçen haftaki yayın daha iyiydi (Görüntü bakımından)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.