Şimdi Ara

Creative, T3150 2.1 Bluetooth destekli hoparlör sistemini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Creative, T3150 2.1 Bluetooth destekli hoparlör sistemini duyurdu

Ürettiği başarılı ses ürünleri ve teknolojileri ile ülkemizde de çok iyi tanınan firmalardan olan Creative, yeni geliştirdiği 2.1 hoparlör sistemini kullanıcılara tanıttı.

Creative tarafından geliştirilen ve T3150 ismine olan hoparlör modeli, 2.1 yapıda hazırlanmış durumda. Bluetooth 2.1 teknolojisi ile Mac, Windows, Android ve iOS sistemler ile kablosuz olarak 10 metre mesafeye kadar kullanılabilen model, ayrıca beraberinde gelen kablolu kumanda ile kontrol edilebiliyor. Beraberinde 2 adet uydu ve 1 adet subwoofer ile gelen hoparlör sistemi, Creative Image Focusing Plate teknolojisi sayesinde başarılı ses ve ton dengesi sağlanmasına imkan sağlarken, yüksek ses ile berrak ses çıkışını sürdürebiliyor.

Uyduları 7.5x15.9cm ve subwoofer 18.5x22.5x19cm boyutlara sahip olan Creative T3150 hakkında daha fazla teknik detay yer almasa da, Nisan ayında 63$ fiyat etiketi ile piyasaya çıkacak.  

• t6160'ın 2.1 ve bluetoothlu versiyonu

• güzel

• Bluetooth'un çoklu ses sistemlerine gelmesi güzel bir gelişme.

• alınabilir bir alet

• 63$ Pahalımı Sanki?

• Yıllardır aynı zırva hoparlörlerin sağına soluna bir özellik ekleyip ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyorlar... Hani yerseler mantığı..
  • Gereksiz bir ürün olmuş.Logitech BT adaptörünü bütün 2.1 hoparlörlerde kullanabiliyoruz.Performansı gayet iyi.Böyle bir imkan varken gerek yok.

• Selam,
    Creative 2+1 ses sistemi aldım henüz garantisi bile bitmedi fakat ben içini açtığım için garanti dolmuş oldu. Sorumun gece sessiz ortamda hoparlörden uğultu şeklinde ses geliyor. Ben trafonun iyi verniklenmediğini düşündüm ve trafoyu sökerek tekrar vernikledim fakat sorun gitmedi halen devam ediyor. Sorunu nasıl giderebileceğim hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar varımdır acaba?
    Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.