Şimdi Ara

iPhone 5 sim kartı takma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
58.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldım cihazı fakat ilk defa iPhone kullanıyorum.Bu sim takma yerini bi türlü açamadım nasıl olacak nedir püf noktası ?Kutunun içinden çıkan ucu sivri olan şeyle bastırıyorum ama böyle değil sanırsam.

• Deliğe sokup bastıracaksın hocam işte Korkma bastır iyice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 29 Mart 2013; 17:55:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır hocam baya bi korkarak basmışım
  • O deliğe abanıp bastırman lazım, o yuva yarım santim civarı fırlıcak dışarı. Sonra parmağınla tutup çıkartabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

O deliğe abanıp bastırman lazım, o yuva yarım santim civarı fırlıcak dışarı. Sonra parmağınla tutup çıkartabilirsin.

hocam çıkarttım sim kartıda koydum fakat şimdi sokamıyorum.
  • kartın doğru tarafını hücreye yerleştirdiğinden eminsen,birazcık bastır ilk 2-3 seferde sert ittirmek gerekiyor.Korkma bende aynısını yaşadım sim kartı çıkarırken bile masa örtüsü seriyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Summer's Day

kartın doğru tarafını hücreye yerleştirdiğinden eminsen,birazcık bastır ilk 2-3 seferde sert ittirmek gerekiyor.Korkma bende aynısını yaşadım sim kartı çıkarırken bile masa örtüsü seriyordum

hocam yok içeri gitmiyo acaba sim kartı yanlışmı taktım ?

simkartı çıkardım tekrar boş takayım dedim rahat giriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThelVl -- 29 Mart 2013; 18:09:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestoo

quote:

kartın doğru tarafını hücreye yerleştirdiğinden eminsen,birazcık bastır ilk 2-3 seferde sert ittirmek gerekiyor.Korkma bende aynısını yaşadım sim kartı çıkarırken bile masa örtüsü seriyordum

sim kartı çıkar bi, o köşeleri doğru yerleştirdiğine emin misin,kusura bakma paint özürlüyüm :D,şu resimdeki yerlerle sim kartı eşleştir.Çip olan kısım alta gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opium Mar -- 29 Mart 2013; 18:11:28 >

• quote:

quote:

quote:

sim kartı çıkar bi, o köşeleri doğru yerleştirdiğine emin misin,kusura bakma paint özürlüyüm :D,şu resimdeki yerlerle sim kartı eşleştir.Çip olan kısım alta gelecek

deminde doğru yaptım ama bayağı takılıyodu şimdi denedim soktum hele şükür. valla o kadar para verince insan çekinerek davranıyor. 3310 olsaydı çekiçle denerdim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

deminde doğru yaptım ama bayağı takılıyodu şimdi denedim soktum hele şükür. valla o kadar para verince insan çekinerek davranıyor. 3310 olsaydı çekiçle denerdim.

Normal hocam ,ben ilk aldığım hafta elime almaya korkuyordum telefoncuya ip5 kılıfı almaya bile kutusunda götürdüm :D,Hayırlı olsun bu arada.

• quote:

Normal hocam ,ben ilk aldığım hafta elime almaya korkuyordum telefoncuya ip5 kılıfı almaya bile kutusunda götürdüm :D,Hayırlı olsun bu arada.

Aynen hocam bende oyle valla.. Kargoyla şirkete geldi tel açtım baktım etrafına vs koydum kutuya doğru jelatin ve hat kestirmeye.. Kutudan çıkartmadım..
  • sağolun arkadaşlar.
  • arkadaşlar son olarak birşey daha soracağım. sim kartımı iphone 5 için küçülttürdüm. fakat rehberde kmise yok küçülttürmeden önce kayıt yapmıştım sim e ama noldu anlamadım. gitti mi hepsi numaraların yani ?
  • quote:

arkadaşlar son olarak birşey daha soracağım. sim kartımı iphone 5 için küçülttürdüm. fakat rehberde kmise yok küçülttürmeden önce kayıt yapmıştım sim e ama noldu anlamadım. gitti mi hepsi numaraların yani ?

Sırasıyla ayarlar ; mail,kişiler ; aşağı kaydır orada SIM' deki Kişileri Aktar yazısına tıkla. O kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

arkadaşlar son olarak birşey daha soracağım. sim kartımı iphone 5 için küçülttürdüm. fakat rehberde kmise yok küçülttürmeden önce kayıt yapmıştım sim e ama noldu anlamadım. gitti mi hepsi numaraların yani ?

Sırasıyla ayarlar ; mail,kişiler ; aşağı kaydır orada SIM' deki Kişileri Aktar yazısına tıkla. O kadar.

teşekkürler

• Takamayanlar için ..

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

saolasın hocam
  • Toplu iğneyle çıkar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet
  • Bende sim karti takmaya calisiyorum. Kucuk bir delik var oraya sokup cikardim ama benimkine gore kucuk kaldi uymuyor, ona gore uygun boyda sim kart almak lazim galiba? mikro sim mi nedir o herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.