Şimdi Ara

GTA V'in Son Görselleri Bu Nesilden

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Grand Theft Auto 5 için yayınlanan son ekran görüntülerinin bu nesilden olduğu bugün yapılan Rockstar duyurusuyla netlik kazandı. Hayranlar, ekran görüntülerinin yüksek kalitesi yüzünden, bunların yeni nesil konsollarla bağdaştırıyorlardı, fakat durum öyle değilmiş.

Rockstar, tekrar tekrar yapımın günümüz konsolları için geliştirildiğini söylediği hâlde, hayranların yeni ekran görüntülerinden de yola çıkarak GTA V'in yeni nesle duyurulacağını ön görüyorlar.

Son yayınlanan ekran görüntüleri bunlardı:

• simdi bu görüntüler pc´den aliti olmasi da bir ihtimal.
    ancak durum böyleyse 2 tane Gta cikmasi muhemel gibime geliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Neden hala aciklamiyolar ki ps4 e gelistirdiklerini

• fotoğraf yayınlayacaklarına bi gameplay yayınlasınlar

• Keşke birde konsoldaki görüntüyü yayınlasalar bildiğin pcden alınmış bu görüntü !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Keşke birde konsoldaki görüntüyü yayınlasalar bildiğin pcden alınmış bu görüntü !!!

Fragmanlar konsollardan bire bir kalitede oynanma yok.Yani yapımcılar öyle diyor

• şu motor resmi gözüme takıldı. insan motora bir fren bir gaz koyar yav adam sadece boruyu tutuyor. diğer resimlere laf yok sözüm sadece motora :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _BEDIRHAN_

şu motor resmi gözüme takıldı. insan motora bir fren bir gaz koyar yav adam sadece boruyu tutuyor. diğer resimlere laf yok sözüm sadece motora :)

Arkadaşım sen motorları sadece fren ve gaz pedalları direksiyonun önünde mi sanıyorsun? aslında o resimdeki direksiyon ileri geri hareket ediyor. yanı geri alınca fren, ileri itekleyince gaza basmış oluyor. benim motorumda aynen o şekilde

• Görseller PC-PS4 ve çıkarsa yeni nesil Xbox. Bu kadar temiz ve detaylı görseli 512ram sahibi Xbox ve PS3 kaldıramaz. Göz var nizam var.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben ps4 lük bir grafik görmüyorum nerden çıkıyor bu dedikodular. Ama derseniz ps4 e de çıkacak en fazla ps3 de normal ps4 de ultra olur. Sanmıyorum grafik yapısının değişeceğini saygılar...

• Yeni nesil konsollarada gelecek bu yüzden ertelendi diye tahmin ediyorum ben ps4 de oynamak istiyorum bu oyunu

• Benim istediğim şeyler oyunun içine san andreasta olduğu gibi gizli şeyler koymaları. Ne bilim kocaayak, kurtadam uzaylı ufo falan koysunlar keşfedelim birsürü gizem olsun oyunun içinde.zaten mekanda uygun şu 2. resme baksanıza tam koca ayağın mekanı

• quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Benim istediğim şeyler oyunun içine san andreasta olduğu gibi gizli şeyler koymaları. Ne bilim kocaayak, kurtadam uzaylı ufo falan koysunlar keşfedelim birsürü gizem olsun oyunun içinde.zaten mekanda uygun şu 2. resme baksanıza tam koca ayağın mekanı

GTA:SA kocaayak, kurtadam uzaylı ufo ve hot coffee modu unuttum sanırım...
  • Yayınlanan görüntülerin hepsi Xbox 360 dan alınma PC den ya da yeni nesil konsollardan alındığını iddaa eden fanboylara acıyorum.
  • şu oyun görsellerini renderleyip koymaktan bir türlü vazgeçemediler.

• Motoru sadece oyunlarda kullanan adamlar yorumumu eksilemiş.. Ne bileyim, üzülüyorum :)

• bu yumuşaklıkta bukadar temiz msaa kullanılmş kalitede bu kadar yüksek görüş mesafesini ps3te veya xboxda görmek hayal olr
  • reder' ın babası var fotoraflarda...bi vazgeçmediiz milleti kadırmaya çalışmaktan... oyunu olduğundan daha iyi göstermeye çalışacağınıza duyurulan yeni nesil konsolara ve pc ye yapın oyunu. eskimiş kosollara değil!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

reder' ın babası var fotoraflarda...bi vazgeçmediiz milleti kadırmaya çalışmaktan... oyunu olduğundan daha iyi göstermeye çalışacağınıza duyurulan yeni nesil konsolara ve pc ye yapın oyunu. eskimiş kosollara değil!

bir konsol çıksın bir dur :D sankı çıktı ustune 1 sene geçti .. :D hey ya...

• Ah ah umarım çıkar PC'ye :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.