Şimdi Ara

Iron Man 3'ün mobil oyunu, 25 Nisan tarihinde yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Mobil platformun başarılı geliştiricilerinden Gameloft, Marvel ile yaptığı iş birliği kapsamında Iron Man 3'ü mobil oyuncularla buluşturmak için hazırlanıyor.

3 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan Iron Man 3 filminin hikayesiyle paralel bir işleyişe sahip olan yapım, serinin diğer mobil oyunlarının aksine sonsuz koşu türünde karşımıza çıkacak. Android ve iOS platformları için geliştirilen yapım, 25 Nisan tarihinde uygulama mağazalarındaki yerini alacakken, henüz herhangi bir fiyatlandırma bilgisi paylaşılmış değil. Ancak, yapımın Free to Play yapıda olması oldukça muhtemel.

Iron Man 3'ün serinin hayranı olan mobil oyunculara nasıl bir deneyim yaşatacağını 25 Nisan tarihinde hep birlikte göreceğiz. 

• Böyle kaliteli bir filme böyle saçma oyun yapmak zaten gameloft'a yakışır
  • Firmaların filmlerin isimlerini kullanarak kazanç elde etmelerinden nefret ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koşu türü sanmıştım ama ya. Bu uçuyor indirmem.
  • bekliyoruz
  • Bekliyoruz.
  • Kimbilir kaç dolar isterler
  • bence cok kotu degil fiyati 3-5 $ olacak bence
  • iron man uçarken nereye çarpıp durur ki?
  • Çok geç değilmi
  • Bence hiç 25 gün beklemeyin. Gidin Verticus indirin aynı oyun nerdeyse. Sadece bunun çevre planlaması vs. yok. Iron Man sehirde geciyor ve grafikler de cok iyi olur tahminimce. Neyse ciktigi gun indiririm 25pp'den

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Firmaların filmlerin isimlerini kullanarak kazanç elde etmelerinden nefret ediyorum.

Firma degilki sadece, cizgi roman sahibinden, yayinlayicisina, hollywood'a kadar herkese telif hakki parasi oduyor Gameloft gibi oyun firmalari, kisacasi herkes kazaniyor bu isten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Firmaların filmlerin isimlerini kullanarak kazanç elde etmelerinden nefret ediyorum.

Firma degilki sadece, cizgi roman sahibinden, yayinlayicisina, hollywood'a kadar herkese telif hakki parasi oduyor Gameloft gibi oyun firmalari, kisacasi herkes kazaniyor bu isten.

arkadaş kazanırken kullandığı karakterin ismine de leke sürdüğü için böyle demiş galiba. oyun bi halta benzemiyor. batman tarzı bir oyun olmalıydı.
  • Bu mu şimdi

• cep telefonuna göre idare eder,gelsin oynayalım karar veririz iyimi-kötümü..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.