Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Mini için 4.1.2 güncellemesi ülkemizde yayınlanmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un geçen yılın amiral gemi modeli Galaxy S3'ü tasarım olarak aynen alan ancak daha düşük donanım sunan Galaxy S3 Mini için ülkemizde de Android 4.1.2 güncellemesi başladı.

Galaxy S3 için 4.1.2 güncellemesi Premium Suite ile birlikte gelse de S3 Mini için bu biraz kırpılmış bir görünüm arz ediyor. Samsung donanım seviyesine bağlı olarak güncellemede bazı kırpmalar yapmış.

Güncelleme ile Galaxy S3 Mini modeline gelen bilinen değişiklikler şu şekilde:

- Kilit ekranındaki su efekti kaldırıldı

- Batarya süresinde iyileştirmeler yapıldı

- Kilit ekranında alttan haberlerin akmasını sağlayan ve yukarı çektiğinizde akış detaylarını görebildiğiniz Facebook Lock Ticker

- Google Play Music ve Flipboard gibi bazı ek uygulamalar

- Stok web tarayıcısında okuma modu

- Swype benzeri klavye özelliğinde iyileştirmeler

- Bir saniyede çekilen 8 fotoğraf arasından en iyisini seçme modu

Galaxy S3 Mini kullanıcıları telefon veya Kies üzerinden güncellemeyi cihazlarına kurabilirler.

• Fiyatındada iyileştirme yapılsa ekonomik stabil çalışan kibar bir telefon.

• Pil güncellemesi harika,her gün şarj ediyordum artık 2.5-3.5 gün gidiyor. Genel olarak kullanımı güzel bir telefon

• Evet Ben Wifi Üzerinde Güncelleştiriyorum..Bu Kilit Ekranındaki su efektini niye kaldırıyorlar..yaw ara sıra oynuyorduk öylesine. :(

• Arkadaslar guncellemeyle ayrica tarayicida ki zoom hareketide kaldirilmis. En ise yarar seylerinden biriydi halbuki

• Güncelleyen varmı önerirmisiniz güncellememi ?

• Kilit ekranındaki su efektini neden kaldırdılar ya geri yükleme şansımız varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shapecharacter

Fiyatındada iyileştirme yapılsa ekonomik stabil çalışan kibar bir telefon.

750 Tl ye alınabiliyor bu cihaz şu anda ülkemizde .

• Gereksiz bir güncelleme pek değişiklik yok.

• Her şey iyi güzelde keşke su ekranını kaldırmasalardı

• rehbere geç giriyor ve takılmalar yaşıyorum keşke güncellemeseydim.. zaten fazla bi fark yoktu..

• guncellemezi bugun yaptim ancak galaxz s3 mini kafayi yedi menuye gecmior--sadece siyah ekran uzerinde samsung yazisi var oda gitmiyor..yardimci olacak olan varmi arkadaslar ne yapmam gerekior

• Güncellemeyi yaptım çok büyük bir değişiklik yok.

• galaxy note 2nin bazı özellikleri eklenicekmiş ama s4'ün minisi çıkınca gelecekmiş.
    ekranı ikiye bölme felan

• cok gereksiz bir güncelleme ben kilit ekranının alttaki haber bildirimlerini istemiyorum ve onu silemiyorum . Ayrıca su efektinide geri istyorum bu güncellemeyi geri iptal edemezmiyiz.

• Keşke güncellemeyi yapmasaydım zaten değişiklik yok ayrıca su dalgasıda gitti şarj desen telefonu kullanmazsam 2 gün kullanırsam 12 saat anca gidiyor bu ne ya böyle

• ya keşke güncelleme yapmadan once okusaydım şu sayfayı, şuan güncelleme yapıyorum ama sanırım yaptığıma pişman olacağım yorumlara bakarsak ....

• arkadas su efektını nıye kaldırıyosun kı ya gerı alınmıyormu bu guncelleme bı ıse yaramaz

• su efektini geri getiremez miyiz yav. google play de var mıdır acaba uygulama felan?
  • Son güncellemeyi begenmeyenler eski romu indirip odin programiyla yukleyerek telefonlarini ilk haline geri cevirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.