Şimdi Ara

Bloomberg : Galaxy S4 Mini, Samsung tarafından onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bloomberg : Galaxy S4 Mini, Samsung tarafından onaylandı

Samsung'un amiral gemi modeli Galaxy S4'ü tanıtmasının ardından ilk görselleri internete sızdırılan Galaxy S4 Mini ile ilgili yeni bir bilgi daha geldi.

Bloomberg'in Samsung içerisindeki kaynaklarına onaylattığı bilgilere göre, Nisan sonunda pazara sunulacak Galaxy S4 modelinin akabinde Galaxy S4 Mini modelini pazarda görmek mümkün olacak. Galaxy S4 Mini ile ilgili bunun haricinde bir bilgi verilmemiş.

Ancak şimdiye kadar elde edilen bilgilere göre modelin Avrupa için Haziran ayında pazara sunulacağı belirtiliyor. 

Geçen yıl başlayan bu gelenekte Samsung, Galaxy S3 modelinin tasarımını yansıtan S3 Mini modelini de pazara sunmuştu. Tasarım dışında ise modelin donanım özellikleri tamamen farklı.

Galaxy S4 Mini modelinde de aynı durum sözkonusu. Elde edilen bilgilere göre model 4.3 inçlik 960 x 540 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran kullanıyor. 1.6GHz saat hızında çalışan işlemci, Android 4.2.2 işletim sistemi, TouchWIZ Nature 2.0 arayüzü, 8GB/16GB/32GB depolama seçenekleri, 32GB'a kadar microSD desteği, 8MP çözünürlükte LED flaşlı arka kamera şeklinde bilinen diğer özellikleri mevcut.

• Ekran pentile olmasında..

• Samsung Tüm segmentleri haliyle ele geçirme telaşında haklı olarak. Xperia SP ve Xperia L pastayı çok rahat paylaşacak. Belki de silip süpürecek, kim bilir.

• İşlemci kaç çekirdekli

• Ekranı 720p kamerası 13 megapiksel. 2 gb ram olsaydı o zaman gerçek anlamda S4 mini olurdu:)

• xperia SP büyük rakip.

ancak ismi xperia z mini yada xperia z small olsaydı daha büyük bir rakip olurdu.

Sony firmasının artık anlaması lazim devir değişti. Artık kalite değil reklam pazarlama daha önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: zerocontrol

İşlemci kaç çekirdekli

Çift çekirdek olacaktır. Pil ömrü, maliyet ve üst modellerle ayrımın belirgin olması için.

• Bu telefondan sonra artık S2 üretmezler Herhalde:) S2'nin ekran boyutunda ve daha üstün özellikleri var:)

• Xperia SP yada bunu almayı düşünüyorum ama s4 miniyi ekranı daha küçük olduğu için tercih edebilirim.Birazda fiyatlarına bağlı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Ekran pentile olmasında..

iPhone'un Retinasi once Galaxy S'in ekrani ile yarissin sonra Pentile'a lafet yavrum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

xperia SP büyük rakip.

ancak ismi xperia z mini yada xperia z small olsaydı daha büyük bir rakip olurdu.

Sony firmasının artık anlaması lazim devir değişti. Artık kalite değil reklam pazarlama daha önemli.

kesinlikle katılıyorum mesele xperia z mini olabilirdi bugün her telefonuna farklı işim veriyor buna amoral gemileri de dahil artık bir işim oluşturup sonraki versiyonlarına da 2 3 takısı getirmeli akılda kalıcılık açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

iPhone'un Retinasi once Galaxy S'in ekrani ile yarissin sonra Pentile'a lafet yavrum
    Ne alaka iphone? Düşük ppi değerinde pentile iyi sonuç vermiyor o yüzden öyle dedim. Apple fanı değilim sanırım yanlış anlamışsın.
  • s4 mini düşük fiyatlı bir telefon olacak.
    Düşük dediysem 900-1100 arası olur.
    android 5 alacaksa alınabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

quote:

Orijinalden alıntı: zerocontrol

İşlemci kaç çekirdekli

Çift çekirdek olacaktır. Pil ömrü, maliyet ve üst modellerle ayrımın belirgin olması için.

Bu sefer ismine uygun yapıyolar işlemcisi 4 çekirdekli

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

Ne alaka iphone? Düşük ppi değerinde pentile iyi sonuç vermiyor o yüzden öyle dedim. Apple fanı değilim sanırım yanlış anlamışsın.

Yani pentile dizilim en büyük eksiklik...İnşallah rgb olur.Alacak insanların aklına aşırı işraret kalmaz..

• 4 çekirdekliyse iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanatkanat

Ekranı 720p kamerası 13 megapiksel. 2 gb ram olsaydı o zaman gerçek anlamda S4 mini olurdu:)

mini kelimesi sadece telefon boyutunu belirtmiyor demekki

• Rami goremedim 1Gb galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

quote:

Orijinalden alıntı: kanatkanatEkranı 720p kamerası 13 megapiksel. 2 gb ram olsaydı o zaman gerçek anlamda S4 mini olurdu:)
    mini kelimesi sadece telefon boyutunu belirtmiyor demekki

Arkadaşım sadece ekran küçültmeyle mini olur ama s4'ün mini deyince s4 özelliklerine yakın bir telefon olmalıydı diyorum. Tabi ki s4'ü satmak varken kimse benim söylediğimi yaprak s4'ün satışını baltalamak istemez:)

• Acaba Türkiye fiyatı ne olur ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.