Şimdi Ara

Reeder ReedPad4N video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda 3G destekli Android işletim sistemli Reeder ReedPad4N'yi sizler için değerlendiriyoruz

• bi ipad mini degil

• Sınıfına göre kabul edilebilir, ama GÜNÜMÜZE göre kesinlikle yetersiz.2-3 yıl öncesinin teknolojisinin yeni tablet diye piyasaya sürülmesini kaldıramıyorum.

• ÇOK GEREKSİZ BİR CİHAZ GİBİ GELDİ BANA

• 120 lira anca eder. Böyle dandik donanımlar hala üretiliyor mu yahu?

• bu tabletlerlde android telefonların ilk çıktığı zamanı 1-2 sene öncesini hatırlatıyor. düzensiz, her çeşit her model, marketi çöplük

ama google duruma erken uyandı android de yavaş yavaş stabilleşirken bu tabletler olmuyor bi şart getir de şu tabletlerde adam olsun birazda ipad'lere dünya kadar para bayılmasın insanlar google

• Padopia Power 7 Silip Süpürür bunu be.

• turkcell'le beraber satıldığı için mi incelendi! Donanım boş

• Genelde bi cihaz için bu kelimeyi kullanmayı pek sevmem ama bu hakikaten ÇÖP olmuş bi tek sim kart girişi var diye 399.tl fiyat biçmişler.

Kendi sitesinde yazan:Özel Fiyat:399,00 TL
  • incelme bence çok gerksiz olmuş nede nerdesin 512 mb remli cihazı kim kullanırki daha alınası fiyat performasn ürünleri inceleseniz ikrama geçer.

• Reklam amaçlı inceleme olduğu belli. Zaten yine de çok övmemişler cihazı. Sitenin bu tip incelemeler yapmasını normal karşılamak gerek.

• Ben de kendi aldığım Ezcool Smart Touch 7" tableti incelemiştim amatörce, isterseniz izleyebilirsiniz;http://www.youtube.com/watch?v=rLih4Vjsc0s

• RAM'i üzerinden cihazı yorumlamak hata, bu cihaz mobil iletişim aygıtı bir tablet anlaşılan. Turkcell tablet olması da bunu anlatıyor zaten.

Bizde alışkanlık IT tablet üzerine olduğu için inceleme sadece bunu irdelemiş.

Halbuki burada incelenmeyen tarafı 3G PERFORMANSI, bunu alacak kişi dışarıda maillerine bakacak, gazete okuyacak, webde dolaşacak bunları yaparken 3G performansı nasıl? Onu irdelemek lazım!

1GB 3 aylık data, hata, A9 Cortex işlemci, on board 3G, GPS; eğer 3G iletişimi iyiyse 399TL alıcı bulur.

Ama gerçekten arkadaşlar RAM'i 512MB diye cihaz eleştirilmez, ne olur biraz daha zeki olun.

• Gereksiz.
  • Bu arada YKB'nin şöyle bir kampanyası var. Bu tabletin 1GB RAM'lisini, yanında wifili tabletle 499TL'ye sunuyor:http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/kampanyalar/reeder/main.aspx

Reeder ReedPad4N video inceleme

• çöp

• şuan piyasada 350 civarında telefonlar var ve çoğu 256 ve 512 ramden fazla değil bu hem tablet hemde telefon bence gayet iyi alınabilir bir cihaz,

• Bu arada Android'in en fazla kaynak isteyen 5 oyunundan biri Dead Trigger'ı oynatıyor cihaz daha ne yapsın.
    Tabi burada psikoloji iPhone 5s çıksa da yersek görünen o ki.
    Maalesef incelemeyi yapan bile artık bu yermeler standart hale geldiği için arada beylik eleştiriler ilave etme ihtiyacı duymuş.
    "Yüksek kapasite isteyen oyunlarda zorlanıyor" diyor... hangisi???
    Bu kadar yorum var, bunu soran yok!!

Kaan Arlı gibi Türkiye'de düzgün ürün video incelemesi yapan TEK KİŞİ'yi bile bu moda sokan buradaki güruhun dönüp bir kendine bakması lazım!
    "Çöp, gereksiz, at çöpe" yazan insanların hayatta yapmış oldukları bir şey var mı çok merak ediyorum, sanal alemde konuşma hakkı verilip da eh tüh demekten başka!

• Kaan arlı da beğenmemiş cihazı bende tablet çi ÇAGRI ÖZTÜRK ün cihazlarından bir fark göremedim 2 sene önce çıksa iyi derdim ama günümüz teknolojisinden çok uzak sırf 3g var diye 200 tl fark verilmez ayrıca forumda incelediğime göre teknik servis çok zayıfmış.

• 200TL fark, hangi cihaza kıyasla?
    Söyle de biz de alalım :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.