- x
TV ALDIM BİR TÜRLÜ KURAMADIM ACİL YARDIM
4 Cevap672 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

919 Mesaj
28 Mart 2013; 11:10:57 

merhaba arkadaşlar sabah arkadaşım aradı a101 de tv varmış git bi bak istersen dedi gittim hemen aldım nexon 82 ekran dokunmatik tuş takımı ws hometech neo gold 105 uydu alıcı ile birlikte 520 liraya aldım fakat getirdim eve bir türlü kuramadım herşeyini yaptım açtım tv yi sinyal yok diyor arama yapıyorum kanal bulunamadı diyor bi yardım edin size zahmet

552 Mesaj
28 Mart 2013; 11:27:41 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt58

merhaba arkadaşlar sabah arkadaşım aradı a101 de tv varmış git bi bak istersen dedi gittim hemen aldım nexon 82 ekran dokunmatik tuş takımı ws hometech neo gold 105 uydu alıcı ile birlikte 520 liraya aldım fakat getirdim eve bir türlü kuramadım herşeyini yaptım açtım tv yi sinyal yok diyor arama yapıyorum kanal bulunamadı diyor bi yardım edin size zahmet

hocam tvyi sen niye kuruyorsun servisini çağırman gerek onlar kurup garantisini başlatıyorlar

919 Mesaj
28 Mart 2013; 11:29:58 

quote:

Orijinalden alıntı: faziloglu

hocam tvyi sen niye kuruyorsun servisini çağırman gerek onlar kurup garantisini başlatıyorlar

aldığım yer siz kuracaksınız dedi ayrıca servislik bir şeyde görünmüyor. sadece bir uydu cihazı var tv nin arkasına takılan başka bir şey yok beceremessem servis çağırıcam artık

552 Mesaj
28 Mart 2013; 11:42:05 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt58

aldığım yer siz kuracaksınız dedi ayrıca servislik bir şeyde görünmüyor. sadece bir uydu cihazı var tv nin arkasına takılan başka bir şey yok beceremessem servis çağırıcam artık

hayır becermesinden değil ama diyelimki kutudan bozuk çıktı veya kırık çıktı bunun için servis açıyor kutuyu.değişik bi uygulamaymış.eğer sinyal yok diyosa haliyle uyduda bi problem var uydu ayarlarından kanal tarama ayarına baktınmı?

919 Mesaj
28 Mart 2013; 11:57:46 

quote:

Orijinalden alıntı: faziloglu

hayır becermesinden değil ama diyelimki kutudan bozuk çıktı veya kırık çıktı bunun için servis açıyor kutuyu.değişik bi uygulamaymış.eğer sinyal yok diyosa haliyle uyduda bi problem var uydu ayarlarından kanal tarama ayarına baktınmı?

hmm anladım.. hayır ben sadece kanal araması yaptım kanal bulunamadı dedi zaten ilk açtığımda da sinyal yok felan diyordu

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » Tv Genel » TV ALDIM BİR TÜRLÜ KURAMADIM ACİL YARDIM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.160