Şimdi Ara

BiTaksi ile cebinizden taksi çağırabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Yurtdışında pek çok örneğini gördüğümüz taksi çağırma uygulamaları artık ülkemizde de görülmeye başlıyor.

BiTaksi Mobil Teknolojileri girişimi tarafından geliştirilen BiTaksi uygulaması, taksiye ihtiyacınız olduğunda tek dokunuşla en yakındaki taksiyi ayağınıza kadar getiriyor. Ücretsiz olan uygulama, sisteme kayıtlı olan lisanslı 350 taksi içerisinde size en yakın olanı isim ve plaka bilgileri ile gösterirken, gideceğiniz yere olan mesafeyi ve tahmini ücreti de size bildiriyor. Ayrıca bunu taksiciye de bildiriyor.

Uygulama geçmiş kayıtları da tuttuğu için önceki yolculuklarınızın nerelere olduğunu görebilirsiniz. Takside unutulan eşyalar için ise müşteri hizmetleri belirtilen taksi ile iletişime geçip kullanıcıya ulaştırabiliyor. Uygulama şimdilik İstanbul'da çalışıyor.

Ülkemizde alanında bir ilk olan uygulamanın sürücü için olan versiyonu da var ve her iki versiyonun internete bağlı olması gerekiyor. İlerleyen dönemde kredi kartı ile ödeme opsiyonu da sisteme eklenecek.

• programı indirecektim fakat appstoredaki kullanıcı yorumlarınden birinde taksicinin müşterisini tel nosundan surekli rahatsız ettiğini yazmıştı bende indirmedim ama aslı varmı bilemem tabi
  • Ben kullaniorm cok guzel uygulama

• iyi güzelde cagırdık diyelim adam bizi bullamassa iyi küfür eder valla
  • bi yayılsında gerekirse indiririz
  • Ben taksim uygulamasını kullanıyorum. Benim için yeterli. Bulunduğum noktayıda tarif ediyorum.
  • adamlara telefonda zor anlatıyosun bide program girecek işin içine bekleki taksi gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozkuzucu

adamlara telefonda zor anlatıyosun bide program girecek işin içine bekleki taksi gelsin :)

herkes ayni degil hocam merak etme her sektorde war gereksiz insanlar o ayri mewzu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 87erhan87

quote:

Orijinalden alıntı: eozkuzucu

adamlara telefonda zor anlatıyosun bide program girecek işin içine bekleki taksi gelsin :)

herkes ayni degil hocam merak etme her sektorde war gereksiz insanlar o ayri mewzu

her sektörde olduğu gibi doğru diyosun aslında...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.