Şimdi Ara

Divinity: Original Sin (2014) / Enhanced Edition (2015) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
14
Favori
30.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siberarmi

ağır bir görev eşyası o, kaybolmaz. Duymadım daha doğrusu hiç. Büyü yıkılan tapınağın içinde aynalar ile kaçtığın. Mavi güç alanı var hatunun odası, orayı iyice bir daha araştır. Ana görev eşyası olduğu için satamazsın da onu. Yere falan attıysan bile kaybolmaz durur attığın yerde veya bıraktığın konteynırda.

bahsettiğin yer dokunulmaz askerlerin olduğu madenin içindeki kapıdan girilen yer mi?
    ordaki kapıyı aşamadım, videolardan doğru şifreyi buldum ama benim karakterin diyaloglarında o cevap çıkmıyor.

• oynadigim en iyi strateji rpc oyunu herkesin zaman ayirip denemesini tavsiye ediyorum.
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Evet orası.

Ne şifresi demek zorundayım, hiç hatırlamıyorum Bir kitaptan, parşömenden falan okuman gerekiyordur belki.
  • quote:

Evet orası.

Ne şifresi demek zorundayım, hiç hatırlamıyorum Bir kitaptan, parşömenden falan okuman gerekiyordur belki.

videolardan baktım kapıyla olan diyalogda cevap olarak 4-5 seçenek çıkıyor ama benimkinde 2 seçenek çıkıyor :)
    tüm kitapları dergileri okudum yok. kimbilir neyden okumak nerden bulmak lazım. oyun şahane ama edefleri bulma kısmı çok zor olmuş.
    şimdi tüm hartiları ara ki bulasın

çözdüm.

önce madende iskeletleri özgür bırakmak lazımmış şifreyi onlar söyledi. ben tarikatçılarla anlaşma yoluna gittiğim için bulamamışım,saldırmak lazımmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornitolog -- 24 Temmuz 2014; 0:22:16 >

• oyunda bi hata keşfettim
    birisine tenebriumlu silah sattım adam zehirlendi yavaş yavaş öldü :)
    bu sorun güncelleme ile düzelmiştir umarım
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Hata değil o, sonuçta kullanmayı bilmeyeni zehirliyor o maden :) Sevmediklerini yavaş yavaş öldürebilirsin o şekilde.
    T. silahlarını sadece onları kullanabilenlere satmak lazım.
  • quote:

Hata değil o, sonuçta kullanmayı bilmeyeni zehirliyor o maden :) Sevmediklerini yavaş yavaş öldürebilirsin o şekilde.
    T. silahlarını sadece onları kullanabilenlere satmak lazım.

bence sorun, sonuçta karşıdakinde o yetenek var mı yok mu biz bilemiyoruz,level kısıtı gibi bişey olmalı o satıcı bunları alamamalı.
    mesela yetenekten önce madene girdim 3-4 tane tenebriumlu silahı çantama aldım ama çantadan kayboldu senaryo gereği erken davrandığım için.
    bide oyun başından beri adamlarımın tepesinde sarı ünlem işareti kaldı geçmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Oyunda yaklaşık 7-8 saat geçirdim ve bana göre son yılların en iyi RPG'si dersem abartmış olmam sanırım. Bilemiyorum, belki anlık bir heyecandan dolayı böyle düşünüyorumdur ancak bir Divinity hayranı olarak böylesi bir oyun hiç beklemiyordum. Her yanından kalite ve safkan RPG akıyor.

Puanım 95 / 100 diyeceğim. Evet, bunu yapacağım.

Divinity evreni ego draconis, dragon commander gibi denemelerden sonra ozune dondu, tesekkuler kickstarter ve Swen Vincke
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeappa

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Oyunda yaklaşık 7-8 saat geçirdim ve bana göre son yılların en iyi RPG'si dersem abartmış olmam sanırım. Bilemiyorum, belki anlık bir heyecandan dolayı böyle düşünüyorumdur ancak bir Divinity hayranı olarak böylesi bir oyun hiç beklemiyordum. Her yanından kalite ve safkan RPG akıyor.

Puanım 95 / 100 diyeceğim. Evet, bunu yapacağım.

Divinity evreni ego draconis, dragon commander gibi denemelerden sonra ozune dondu, tesekkuler kickstarter ve Swen Vincke

Uzun zaman sonra gelen çok güzel bir rpg oyunu arkadaşlar.

İşlerimden fırsat bulsam oyunu çeviren arkadaşlara yardım ederim, ediyorum da zaten terimlerde ama her zaman giremiyorum işte,
    Fırsatı olan arkadaşlar bence gruba dahil olmalı zaten oyunu oynamışsınız ve dile hakimsinizdir.
    Yada özel terimler de sayfaya yardımcı olalım lüften .

Sağlam oyun çeviriyorlar cidden.Kolay gelsin.

9/10.

Dlc gelmiş deneyen oldu mu?

• evet olması lazım
  • adamakıllı bir walkthrough bilen var mı? oyunun tüm yan görev ve saklı hazinelerini içersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

valla oyun efsane,harika yapmışlar.
    ama biraz kısa gibi, haritada açılmadık yer kalmadı görevler bitmek üzere tadı damağımda kaldı, oyunda başka harita açılıyor mu yoksa modlara falan mı girmek lazım?

sadece cyseal'i bitirdiysen 4 harita daha var.
  • Bu oyun karışıklık ve vakit alma açısından nasıl acaba? Ayrıca görevleri falan yapmak kolay mı, haritada gösteriyor mu?

Eskiden olsa gözüm kapalı alır oynardım ama eskisi kadar vaktimiz olmuyor iş-güç olduğundan, bu sebeple sordum bu soruları...
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Çok vakit alıyor hocam, ben ilk kısımları ezbere bilmeme rağmen 60 saatte bitirdim, ilk defa oynayan biri için en az 70 saat derim. (heryere gidip herşeyi görmek isteyenler için)
    Görevleri gösterimiyor haritada, diyaloglardan ve journal kısmından okuyarak bulmak zorundayız. Çoğu kolay genel olarak görevlerin ama bazıları kafa patlattırıyor ayrıca baya bir gizli görevimsi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 31 Temmuz 2014; 16:11:07 >
  • Oyunun metacritic puanı nasıl yüksek yahttp://www.metacritic.com/game/pc/divinity-original-sin ama oyun hakkında emin olamıyorum. turn-based diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

Oyunun metacritic puanı nasıl yüksek yahttp://www.metacritic.com/game/pc/divinity-original-sin ama oyun hakkında emin olamıyorum. turn-based diyorlar.

Sira Tabanli olusu serideki diger oyunlardan ayiran begenmedigim zaman yiyen bir ozellik, sevilecek bir sey degil, sanki berbat Final Fantasy gibi geliyor -bir kez nedir bakilsin denildi direk delete- ama Heroes 'daki turn bambaska.

Kisacasi turn-based kotu olmus, baldurs gate ya da ilk oyundaki gibi pause koymalari yeterliydi, olmamis bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeappa

quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

Oyunun metacritic puanı nasıl yüksek yahttp://www.metacritic.com/game/pc/divinity-original-sin ama oyun hakkında emin olamıyorum. turn-based diyorlar.

Sira Tabanli olusu serideki diger oyunlardan ayiran begenmedigim zaman yiyen bir ozellik, sevilecek bir sey degil, sanki berbat Final Fantasy gibi geliyor -bir kez nedir bakilsin denildi direk delete- ama Heroes 'daki turn bambaska.

Kisacasi turn-based kotu olmus, baldurs gate ya da ilk oyundaki gibi pause koymalari yeterliydi, olmamis bu.

Şakacı seni... Ne içtin de geldin sen bakayim hm ?

• bobafett kullanıcısına yanıt
    turn based sux
    baileys
  • Oyunu aldım iniyor.İsteyen nickimi aratıp ekleyebilirler.Online oynayabiliriz.
  • arkadaslar divinity 2 oyunu aynı dota 2 gibi internet isteyen bir oyunmu yoka internete gerek duyulmadanda oynanabiliyormu
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.