Şimdi Ara

'Apple, 6 ay içinde iki yeni iPhone ile karşımıza çıkacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'Apple, 6 ay içinde iki yeni iPhone ile karşımıza çıkacak'

ABD'nin önde gelen yatırım bankalarından Piper Jaffray'in analistlerinden Gene Munster, önümüzdeki 6 ay içinde Apple'ın iki farklı iPhone ile kamuoyunun karşısına çıkacağını iddia etti.

Kaleme aldığı araştırma raporunu yatırımcılarla paylaşan Gene Munster, tıpkı iPhone 4S'den önceki 4 iPhone modeli gibi Apple'ın 7.nesil iPhone'u haziran ayının ilk iki haftası içerisinde düzenlenecek olan WWDC 2013 etkinliğinde tanıtacağını iddia etti. 7.nesil iPhone'un çok daha güçlü işlem birimleri ve gelişmiş kamerasıyla öne çıkacağını belirten Munster, NFC desteğine ve biyometrik güvenlik özelliklerine ise temkinli yaklaştı. NFC desteği için "ihtimali az, ancak mantıksız değil" tabirini kullanan analist, biyometrik güvenlik desteğinin ise 8.nesil iPhone için daha uygun olduğunu söyledi.

Munster, 6 ay içerisinde göreceğimiz ikinci iPhone'un ise bir süredir beklenen uygun fiyatlı iPhone olduğunu ifade etti. Apple'ın Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde kullanıcıları Apple ekosistemine daha fazla çekmek için uygun fiyatlı iPhone'u satışa sunacaklarına inandıklarını söyleyen Munster, Tim Cook'un son açıklamalarının da uygun fiyatlı iPhone için birer işaret olduğunu söyledi. Analist, Apple'ın uygun fiyatlı iPhone'u ise yıllardır düzenlenen geleneksel sonbahar etkinliğinde lanse edeceğini düşündüklerini belirtti.

İlgili Haberler

• Android gibisi yok! Hadi eksileyin :D

• Apple bitti .

• Gelebilir çıkabilir olabilir... Bu haberlerden bıkan tek ben değilim heralde?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

Apple bitti .

İspanya'dan haber gelmiş, kaynak sağlammış.
  • Halihazırda iPhone 4 varken uygun fiyatlı diğer bir iPhone üretmenin bir anlamı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Halihazırda iPhone 4 varken uygun fiyatlı diğer bir iPhone üretmenin bir anlamı var mı?

Yok. Uygun fiyatlı iphone yerine büyük ekranlı bi tane üretse arayüzü biraz değiştirse android ve samsunga en büyük darbeyi vurcak ama inatla yapmıyolar

• İphone'nun bu sene ki rakipleri sağlam
    Sony xperia z HTC one Ve Samsun galaxy s4
    Bu üçlü Apple'ı endişelendiriyor ki İki yeni telefon çıkaracak. İphone 5 in bu haliyle Bu 3 silahşör ile baş etmesi çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiegro

Android gibisi yok! Hadi eksileyin :D

İnsanlarda sürü psikolojsi var.Bu mesajı arkadaşa inat +ladım.o sırada birisi daha artılamış. Sonra + olduğunu gören herkes basmış artıyı.Eğer mu mesaj ilk başta eksilenseydi herkes bu elemanı eksi yağmuruna tutacaktı.Hiç olmayacak mesajlar eksileniyor hic olmayacaklar arti aliyor.Adam mesajı okuyor sonra arti sayisina bakiyor.ona gore puan veriyor.lutfen objektif olalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiegro

Android gibisi yok! Hadi eksileyin :D

dostum neden meraklandın, madem androzort git o foruma hadi naşşş

• apple the end..
    kasasındaki 80 milyar doları çalmışlar.
    514 bin çalışanı işi bırakmış.
    İtunes çökmüş.
    Borsadaki 500 milyard $ lık değeri 1$'a düşmüş cebinde 2 lira olan varsa hemen döviz bürosuna koşsun...

• Fiyatlar düşer mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Halihazırda iPhone 4 varken uygun fiyatlı diğer bir iPhone üretmenin bir anlamı var mı?

Amaç düşük fiyatı iPhone satmak değil, alt modeli ucuza maletmek. Bu yönüyle ucuz iPhone mantıklı. Sonuçta ip4 maliyeti az buz değil, bildiğiniz üzere Apple bir önceki iPhone modelini ucuz varyant olarak satıyor ve ip4'ten daha düşük maliyetli bir ürün, ürün gamının alt kısmına yerleşecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone'nun canı cehenneme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 27 Mart 2013; 21:54:40 >
  • Çıksın ya şu ucuz iphone en azından ios'u bilmeden atıp tutanların sayısı azalır,deneyimlemiş olurlar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: kanatkanat

İphonenun bu sene ki rakipleri sağlam Sony xperia z HTC one Ve Samsun galaxy s4Bu üçlü Appleı endişelendiriyor ki İki yeni telefon çıkaracak. İphone 5 in bu haliyle Bu 3 silahşör ile baş etmesi çok zor

Neyine zor ya komik olma :D Git bir oyun testi yap bakalım hangi telefon daha akıcı git bir internet testleri yap sadece s4 hariç sunspider'da hala iphone 5'i geçen yok :) Öyle kafadan atıp tutmayalım gerçekci testlerle gelelim.Ha S4 de htc One da çok güzel telefonlar laf yok ama hala iphone ios'un sayesinde hız olarak kafa kafaya yarışır :))

• quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

quote:

Orijinalden alıntı: TiegroAndroid gibisi yok! Hadi eksileyin :D
    İnsanlarda sürü psikolojsi var.Bu mesajı arkadaşa inat +ladım.o sırada birisi daha artılamış. Sonra + olduğunu gören herkes basmış artıyı.Eğer mu mesaj ilk başta eksilenseydi herkes bu elemanı eksi yağmuruna tutacaktı.Hiç olmayacak mesajlar eksileniyor hic olmayacaklar arti aliyor.Adam mesajı okuyor sonra arti sayisina bakiyor.ona gore puan veriyor.lutfen objektif olalım

Unutmaki sürünün başındaki ilk yapanda koyundur. Ben koyunum diye bağırmak için herkese koyun demene gerek yok. Koyun olduğunuda başka şeyleride anladık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

quote:

Orijinalden alıntı: kanatkanatİphonenun bu sene ki rakipleri sağlam Sony xperia z HTC one Ve Samsun galaxy s4Bu üçlü Appleı endişelendiriyor ki İki yeni telefon çıkaracak. İphone 5 in bu haliyle Bu 3 silahşör ile baş etmesi çok zor
    Neyine zor ya komik olma :D Git bir oyun testi yap bakalım hangi telefon daha akıcı git bir internet testleri yap sadece s4 hariç sunspiderda hala iphone 5i geçen yok :) Öyle kafadan atıp tutmayalım gerçekci testlerle gelelim.Ha S4 de htc One da çok güzel telefonlar laf yok ama hala iphone iosun sayesinde hız olarak kafa kafaya yarışır :))

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan
    quote:

Orijinalden alıntı: TiegroAndroid gibisi yok! Hadi eksileyin :D
    Unutmaki sürünün başındaki ilk yapanda koyundur. Ben koyunum diye bağırmak için herkese koyun demene gerek yok. Koyun olduğunuda başka şeyleride anladık.

Ben o mesaj üzerinden örnek verdim. Anasayfa haberlerinin altına yapılan yorumlara bakıyorum. Adam soru sormuş demiş ki, şu şu telefon arasında kaldım sizce hangisi daha iyi. Adamı eksilemişler. Buna benzer bir sürü duruma denk geldim. Artık sırf böyle anlamsız yere eksi alanların mesajlarını artılar oldum. Haklısın sürü psikolojisi lafı oraya tam oturmadı. Şartlı koşullanma demeliydim.

• elmanın diğer yarısından da ısırığı aldılar yakında çekirdeklerini toplayacaklar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.