Şimdi Ara

iPHONE 5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 5S'in çıkış tarihi takriben ne zaman? ve 5S'de 128gb'lık kapasite,ekran çözünürlüğü daha arttırılmış ve farklı renklerde geleceği yönünde ki haberlar hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

• haftaya çıkacakmış
  • İnan çıkacağı zaman duyurulsa burada 10 tane başlık açılır, o yüzden sormak abes.

Onun dışında birinin bilgisi olması için Apple'da çalışıyor olması lazım ya da müneccim olması lazım.
  • neyi abes yav?! lütfen saçma sapan yorumlar yazacaksanız zahmet edipde yazmayın..haziran temmuz eylül ekimde çıkacak deniliyor,şöyle olacak böyle olacak gibisinden bir çok şeyi hazır nette en azından yakından takip edenler konuya vakıf'dır ve daha akil cevaplar verecektir,konuyu haybeye kirletmezseni memnun olurum belki ben daha bugün indim uzay'dan bilmiyorum bilen arkadaşların aydınlatmasına ihtiyacım var..
  • Büyük ihtimalle eğer ki iPhone 5s adı aldın da çıkarsa çözünürlüğü artmaz ve siyah, beyaz dışında renk seçeneği ile gelmez..
  • ne yazıkki apple ürünlerini motorola gibi önceden tahmin etmek imkansıza yakın
  • yahu bismillah diyin ya su telefon cıkalı 6 ay anca oluyor apple ne zman art arda telefon cıkardı onu geçtim 128 gb nedir 16 gb ıle 64 gb tel arasında bilr 500 600 tl fiyat farkı varken 5s 5000.00 tl olarak mı cıkacak sacmalamayalım :)
  • genelde konuşulan 128gb lık bir bellekli daha satışa çıkaralıcağı söyleniyor ve farklı renk seçenekleride olacakmış keza ekran pixellerinde dahada iyileştirmeler söz konusu olacakmış..şunun şurasında 5-6 ay gibi bir sürede çıkar çıkmaz mı?
  • Haziranda yurtdışında satışa sunulur, eylül ekim gibi türkiyede olur. Çoğu kaynak apple'ın haziranda lanse vs. Ye geri dönecegini soyluyor. Eylül/ekimde oluyor 2-3 tür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

Haziranda yurtdışında satışa sunulur, eylül ekim gibi türkiyede olur. Çoğu kaynak apple'ın haziranda lanse vs. Ye geri dönecegini soyluyor. Eylül/ekimde oluyor 2-3 tür

yani büyük ihtimal 5-6 ay'a kalmaz 5S'lerde satışa sunulur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

quote:

Haziranda yurtdışında satışa sunulur, eylül ekim gibi türkiyede olur. Çoğu kaynak apple'ın haziranda lanse vs. Ye geri dönecegini soyluyor. Eylül/ekimde oluyor 2-3 tür

Evet, ki eğer apple store bu sene açılırsa temmuz gibi gelir 5s/6

• quote:

quote:

quote:

büyük ihtimal ekran ppi değerlerinden farklılıklar yapacaklardır?..kamerada bi farklılık olabilir mi? ben pek sanmıyorum..128gb lık versiyonu ve farklı renklerde olabilecek 5S'de kanaat getirebiliyorum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

büyük ihtimal ekran ppi değerlerinden farklılıklar yapacaklardır?..kamerada bi farklılık olabilir mi? ben pek sanmıyorum..128gb lık versiyonu ve farklı renklerde olabilecek 5S'de kanaat getirebiliyorum..

Ppi değeri tabii ki artmaz. Ekran boyutu 4"den büyük olmadıkça çözünürlük degismeyecektir. Ki benim kişisel görüşüm büyümesine gerek olduğu ise de çoğu ekonomist ekrandaki değişimin S modeli üzerinde olmayacağını söylüyor.

Beklentileriniz;

Hataların giderilmesi
    Daha hızlı işlemci
    Daha iyi ve hatasız kamera
    Aliminyum yerine başka bir materyal kullanılması
    Çok büyük bir yazılımsal eklenti (siri gibi)
    Olmalı.

Ancak olabilecek şeyler;
    Daha büyük pil
    Daha kalın telefon
    LCD yerine başka bir teknoloji
    128GB veya SD kart. (Müzik film için) ancak SD yerine apple kart falan olup paralı olmasını beklemiyor degilim
    Olabilir.
    Renk konusu daha ucuz iphone a gelir diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sajuuk -- 27 Mart 2013; 19:53:21 >

• quote:

Birde iTunes Store açılıyor Türkiye/İstanbul'a artık aralık ayına kadar bekleme de yok.
  • 5S de gerçekten devrimsel bi yenilik keşke iPhone 5 almasaydım dedirtecek birşey gelir mi acaba ? Çok kararsız kaldım 5 mi alsam yoksa beklesem mi 5S'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Birde iTunes Store açılıyor Türkiye/İstanbul'a artık aralık ayına kadar bekleme de yok.

Zincirlikuyu'daki Zorlu Center'a açilacak ve diger magazalardan farki olucak. Avm'nin tam ortasinda acik alanda camekan olarak yer alicak.
    Zorlu Center'a Metro ve metrobüs baglantisi yapiliyor suan o yuzden biraz uzuyor calismalar

İnternette var krokileri

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ppi değeri tabii ki artmaz. Ekran boyutu 4"den büyük olmadıkça çözünürlük degismeyecektir. Ki benim kişisel görüşüm büyümesine gerek olduğu ise de çoğu ekonomist ekrandaki değişimin S modeli üzerinde olmayacağını söylüyor.

Beklentileriniz;

Hataların giderilmesi
    Daha hızlı işlemci
    Daha iyi ve hatasız kamera
    Aliminyum yerine başka bir materyal kullanılması
    Çok büyük bir yazılımsal eklenti (siri gibi)
    Olmalı.

Ancak olabilecek şeyler;
    Daha büyük pil
    Daha kalın telefon
    LCD yerine başka bir teknoloji
    128GB veya SD kart. (Müzik film için) ancak SD yerine apple kart falan olup paralı olmasını beklemiyor degilim
    Olabilir.
    Renk konusu daha ucuz iphone a gelir diyorum.

bence daha büyük bir cihaz gelmez 4-4s gibi olur pilde iyileştirme yaparlar,ekran ppi değerlerinde iyileştirme yaparlar çünkü rakipleri sony,samsung,htc gibi firmaların çıkardıkları cihazların ekran ppi değerleri ile mevcut 5'in ppi değerleri farklı bu farkı kapatmak için ekran değerlerinde ki ppi'ler ile bir artış söz konusu olabilir..128gb lık versiyonun ise gelmesi süpriz olabilir keza daha farklı bir işlemci gibi..

• Eğer 5s çıkarsa ip5 kasası kullanılır yeni işlemci yeni ios yeni kamera takıp sürerler piyasaya. Fazla bir değişiklik yapamazlar

Ama umarım s modeli atlanıp 6 çıkar ve adam gibi yenilikler içeren telefon piyasaya sürülür. Ekran boyutu artmış, daha fazla kişisellrştirilebilir ve kısıtlamaları azalmış ios, daha sağlam kasa ve büyük pil, özellikle gece çekimi daha iyi kamera mutlaka olmalı bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

Eğer 5s çıkarsa ip5 kasası kullanılır yeni işlemci yeni ios yeni kamera takıp sürerler piyasaya. Fazla bir değişiklik yapamazlar

Ama umarım s modeli atlanıp 6 çıkar ve adam gibi yenilikler içeren telefon piyasaya sürülür. Ekran boyutu artmış, daha fazla kişisellrştirilebilir ve kısıtlamaları azalmış ios, daha sağlam kasa ve büyük pil, özellikle gece çekimi daha iyi kamera mutlaka olmalı bana göre.

6 zor hoca daha 4LTE bağlantı yeni yeni oturmuş durumda 5 bağlantı için yatırımlar yapıyorlar 3G-4LTE bakalım 5 nasıl olacak..6'da 5 bandı destekler belli bir dönem ki çıkarırlarsa..
  • Şahsi düşüncem i5 te çok şikayet edilecek bir sorun çıkmazsa 1 senesi daha vardır. Zaten ''S'',''G'' modelleri sorunları düzeltmek için çıkarıyorlar. Sorun çıkmassa Apple seneye iPhone 6 çıkarır. Youtube iphone 6 yaz çıkan video yu izle. Eğer bunu yapmaya çalışırlarsa süper olur. Ama sanmıyorum imkansız gibi. Apple standartı bozmaz telefonu geliştirir, yani işlemcisini ramını falan...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.