Şimdi Ara

Temple Run ve diğerleri Windows Phone platformu için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Mobil platformun fenomen haline gelen oyunlarından Temple Run, nihayet Windows Store'daki yerini aldı.

Halihazırda Android ve iOS platformunda uzunca bir süredir indirilebilir içerik olarak sunulan Temple Run'ın yanı sıra; 6th Planet, Propel Man, Orcs Must Survive, Fling Theory, Drift Mania Championship 2 ve Gravity Guy 2 Windows Phone platformu için yayınlandı. Temple Run'ın yanı sıra, Ski Safari ve Jetpack Joyride gibi yapımlarında Windows Phone platformu için hazırlandığını hatırlatalım. Söz konusu yapımlara aşağıdaki market bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

• 2 oyun koy güncelleme aldı 2 uygulama cıkar gelişmeye açık işletim sistemi.hayırlısı be gülüm

• Temple Run geliyorda,2 mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlar çok geç geliyor WP'a ama yinede sevindirici bir haber. Teşekkürler.
  • Bugün Temple Run dahil bu oyunların çoğu Windows Phone Store'daki yerlerini aldılar. Temple Run beklenenin aksine ücretsiz ;)
  • WP için sevindirici bir haber

• quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Bugün Temple Run dahil bu oyunların çoğu Windows Phone Store'daki yerlerini aldılar. Temple Run beklenenin aksine ücretsiz ;)

Ama 1GB RAM istiyor. The Dark Knight ve Spiderman'i anladım da, neden Temple Run için üst segment telefon gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow93

quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Bugün Temple Run dahil bu oyunların çoğu Windows Phone Store'daki yerlerini aldılar. Temple Run beklenenin aksine ücretsiz ;)

Ama 1GB RAM istiyor. The Dark Knight ve Spiderman'i anladım da, neden Temple Run için üst segment telefon gerekiyor?

Normalde daha düşük RAM'de çalışıyor olması lazım bu oyunun belki aceleyle yayınlamışlardır, güncelleme gelir ve düzelir diye umuyorum.

Ama halletmezlerse Microsoft'un yıllardır savunduğu "az donanım çok iş" mantığı çöpe gitmiş demektir. Daha da Samsung ve Android'i donanıma yüklenmekle suçlayamayız çözüm üretmezlerse.

• Sorun Microsoft'ta değil oyunu yapanlarda yoksa Microsoft telefonlarına hala 512 ram koyuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Sorun Microsoft'ta değil oyunu yapanlarda yoksa Microsoft telefonlarına hala 512 ram koyuyor

Sorun Microsoft'ta "1 GB ram'den fazlasını koyan benim işletim sistemimi kullanamaz" diyor çünkü.
    Ayrıca kamerada şu kadar sınır koydum diyor, Çözünürlükte bunun üstüne çıkamazsın diyor, düne kadar hafıza kartı olmayacak diyordu WP8'de izin verdi nasıl olduysa. Düşük donanıma itiyor üreticileri.
    En son model Windows Phone'ların 1 GB ram'i var bu gidişle seneye bunlara da pek çok yeni oyun yüklenmez.
    Temple Run 512 ram'li Android'lerde çalışıyorsa bu Microsoft'un problemi.
  • 1GB alt limitin olması çok saçma geldi :)
    Güncelleme ile 256 MB lı cihazlar bile oynayabilecekmiş, Wp 7.8 'e de gelecek yakında. Ama aceleye getirip erken saldılar piyasaya

• Yapar adamlar.
  • Oyun IOS platformundan port edilmiş. 23 mb lık boyutu bunun bir işareti. 512mb Ram' e sahip cihazlarda çalışmaması bu yüzden. WP platformu için yazılmış sürümünün de yakın zamanda yayınlanacağı duyuruldu. O zaman ram sorunu da ortadan kalkacaktır. Zira 128mb Ram le bile çalışır Temple Run, aslandır o :)

• Ya arkadaş şaka mı bu. Yok ram yetmez yok alan yetmez. WP lar iyi hasda şu uygulama polemiği beni sinir etti. Çıkar adam gibi uygulamanı rezil olma bari alemi cihana. 25 mb lik uygulama yaw bu. Oturup baştan oyun da yazmıyosun. Bi uyarlama yapcan olcak bitcek. WP 8s kullanıyorum. Ara sıra markette neler var diye bakıyorum tıhhhh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanberk -- 28 Mart 2013; 21:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonkayra67

Temple Run geliyorda,2 mi acaba ?

Resimden anlaşıldığı üzere 1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRain

Oyun IOS platformundan port edilmiş. 23 mb lık boyutu bunun bir işareti. 512mb Ram' e sahip cihazlarda çalışmaması bu yüzden. WP platformu için yazılmış sürümünün de yakın zamanda yayınlanacağı duyuruldu. O zaman ram sorunu da ortadan kalkacaktır. Zira 128mb Ram le bile çalışır Temple Run, aslandır o :)

512mb ram'li cihazlarda çalışmamasıyla port olması arasındaki ilişkiyi nasıl kurdunuz acaba?
    8s ve lumia 620'nin donanımları 4s'le eşdeğer sayılır zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.C®

quote:

Oyun IOS platformundan port edilmiş. 23 mb lık boyutu bunun bir işareti. 512mb Ram' e sahip cihazlarda çalışmaması bu yüzden. WP platformu için yazılmış sürümünün de yakın zamanda yayınlanacağı duyuruldu. O zaman ram sorunu da ortadan kalkacaktır. Zira 128mb Ram le bile çalışır Temple Run, aslandır o :)

512mb ram'li cihazlarda çalışmamasıyla port olması arasındaki ilişkiyi nasıl kurdunuz acaba?

Genelde portlar üzerinde çok çalışılmamasını kastetti sanırım. Portlar hep optimizasyon sıkıntısı yaratır. Gta 4 az çile çektirmemişti.
    Temple Run, Lumia 920de bile sağlıklı değil tam. Akşamüstü güncelleme aldı hatta. Sağlam bi güncelleme ile ram sıkıntısını halledeceklerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

quote:

Genelde portlar üzerinde çok çalışılmamasını kastetti sanırım. Portlar hep optimizasyon sıkıntısı yaratır. Gta 4 az çile çektirmemişti.
    Temple Run, Lumia 920de bile sağlıklı değil tam. Akşamüstü güncelleme aldı hatta. Sağlam bi güncelleme ile ram sıkıntısını halledeceklerdir

Asphalt 7 için de biri güncellemeyle halledecekler demişti, bekliyoruz hâlâ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

quote:

Asphalt 7 için de biri güncellemeyle halledecekler demişti, bekliyoruz hâlâ

Asphalt 7'de pek sıkıntı yaşamadım FPS olarak, ama Spiderman'de sıkıntı büyük. Güncelleme şart.

Beklemekten başka çaremiz yok hocam, umutsuz yaşanmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.