Şimdi Ara

1.KALİTE REPLİCA GALAXY S4 (350) / NOTE 3 (410) - KUTU VE APARATLI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
17
Favori
97.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha yeni s4 aldım aliexpresten bu tür cihazların en büyük sorunu batarya 5-6 saat gidiyor. Tabi arkadaşın dediği bataryayla çok iyi oluyormuş şarjı
  • aliexpresin konusu varmı hocam burda?
  • NASIL GİDERİM DİYENLER İÇİN ADRES VERİYORUM resim olarak (=

1.KALİTE REPLİCA GALAXY S4 (350) / NOTE 3 (410) - KUTU VE APARATLI

• 3g ve görüntülü görüşme androit marketten ınıyırmu
  • Emeğine sağlık abi ilgi alakan için çok teşekkürler @AmbaSSad0R

Hangi cihaz için sorduğunuzu belirtmemişsiniz , tüm cihazlarda android marketten uygulama indirip kullanabiliyorsunuz fakat 3G S3mini de yok S4 de var. @fatihyuksel20
  • S4 ÇAKMA FİYAT NE?3GLI OLAN
  • bu ürününler için sar değerleri; satıcı arkadaş bu konuda bir çalışma yapsan çok iyi olur bence. Bunun haricinde kafalarda pek soru işareti kalmayacak emeğin için tşk. iyi satışlar
  • kullandığım makineden bir kaç kare (=

• fiyatına göre iyi de işte arıza vs olutsa ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramzeyu

fiyatına göre iyi de işte arıza vs olutsa ne olacak

Bu cihazların teknik servisi ile uğraşan teknik servis arkadaşlarımız var satış sonrası teknik konularda da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • Arkadasim ilanini baltalamak istemiyorum ama cok kurnazliklar var burda bizim insanimizda bundan cok memnun.S3 mini de mtk 6575 var diyosun sonra 3 g yok diyorsun akil var mantik var o islemcide 3 g ozelligi var.sendeki s3 minide mtk6515 veya mtk6517 vardir ekran 800x480 dir.birak amoledi tft ekrandir.allah askina elinizi vicdaniniza koyarak satis yapin.s4 dedigin telefonun bi kere fiziksel olarak s4 le alakasi yok.yanlis anlama toptan.fiyatlarini biliyorum sirf ugrasmamak icin satmam bu telefonlari...gercek degerleri yaz yine satis yap sorun yo....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu kirletmek istemiyorum ama

mtk 6575 işlemcili 512mb ramlı telefona 400tl acayip çok para ben mtk6589 2gb ram li birebir s4 ü 400tl ye satıyorum istanbul içi elden deneyerek teslim imkanıda var sadece 1 adet var elimde telefoncu falan değilim privat satış cihaz daha 19 günlük üzerinde toz bile yok

özellikler gerçek isteyen kontrol edebilir
  • Arkadaşım o sizin iç fesatlığınız vicdanım oldukça rahat kimsenin kurnazlık peşinde olduğu yok , biz yazılım uzmanı olsak bir şirkette çalışırdık . Programlarla ulaştığımız bilgileri paylaşıyoruz çelişkili paylaşım olmuş olabilir bunu direkt olarak "vicdansızlık/kurnazlık" olarak adlandırmak sana kalmadı sonuçta kimse ürünü görmeden parasını vermiyor ya gelip dükkana inceleyip alıyor yada Ptt kargoda kontrollü teslim olarak cihazı deneyip bakarak alıyor ki kimseninde başına vurarak satmıyoruz .
    DH'den gelip cihazın teknik detaylarını uzunca inceleyen arkadaşlar oldu keşke onlar aldıkları sonuçları sizle paylaşmış olsa böyle gereksiz bir muhabbete yer verilmemiş olacaktı . Bana de ki şu programı indir şunu yap şunu yap sonuçlarını paylaş paylaşiyim yada gel dükkanımıza ürünü incele sonuçlarını kendin paylaş ama oturduğun yerden ahkam kesme. He şunuda söyliyeyim gerçek fiyatlarını bil bilme satış yap yapma beni ilglendirmez bizden alıp 550 den başlayıp 700 lere kadar bu cihazları satan arkadaşlarda var biz 500 lerden 600 lerden satmıyoruz sonuçta , ben kazandığım parayı biliyorum sende fiyatları biliyorsan ne kazandığımı tahmin ediyorsundur boş konuşmaya gerek yok@burak__06

1.si cihaz 512 mb Ram falan değil 2.side git kendi ilanını aç ne satıyorsan sat gidip milletin ilanına ürününe çamur atıp kendi 2.el malını 0 Fiyatına pazarlama @hooper113

• Biliyorum ne kadar kazandigini orda sorun yok benide baglamaz da benim hassas oldugum.nokta.cihaz.ozelliklerinin gercegi yansitmamasi.yokmu bu telefonu alan profesyonel birileri.ikincisi bu tahtakale agizlariyla bu is olmaz Zorla satmiyoruz.bilmem ne.ya musteri istedigini soracak sende pada pasa cvp vereceksin.musteri velinimettir.bende esnafim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sorum olacak.bu telefonlarda mtk.... serisinin hangisi olduğunu nasıl anlıyoruz?
  • Koca 2 sayfa yazı var burda bak bakalım başka polemik varmı bence sen uslubunu gözden geçirmelisin esnafım diye sizin yanlış söylemlerinize "evet efendim/doğrudur efendim"diyecek halim yok.
  • PM
  • Arkadasim s4 lerde sensörler çalışyomu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sam4

Arkadasim s4 lerde sensörler çalışyomu?

Çalışıyor hocam
  • s4 hakkında birkaç sorum olacak
    -dahili belleği kaç gb?
    -harici belleği kaç gb a kadar destekliyor?
    -bir sorun çıkarsa yaptırmamız mümkün mü?
    cevaplarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.