Bilgisayar nereden alınır.
57 Cevap15024 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1202 Mesaj
29 Mayıs 2006; 17:08:48 

Merhaba arkadaşlar bilgisayar ve elektronik malzeme nereden alınır.Hangi firmalardan memnunuz.Hangi firmaları dükkanları tavsiye edersiniz.Bilgilerimizi paylaşalım.Bir sürü para verip alacağımız aletleri doğru ve dürüst satıcılardan alalım ki yamuk yapanlar hatalarını anlasın.

11 Mesaj
29 Mayıs 2006; 17:17:30 

notebook konusunda genelde pcdepo.com tavsiye ediliyor alanlar hep memnun

413 Mesaj
29 Mayıs 2006; 17:39:06 

iki sayfalık konu yeni konu açmasaydın keşke

link

1996 Mesaj
2 Haziran 2006; 16:31:48 

tanıdıktan al...

success produces success; just as money produces money

230 Mesaj
2 Haziran 2006; 17:50:30 

ben bir sene önce pcdepo.com dan asus a6wr modelini almıştım bundan bir ay öncede asus a600m aldım kaliteli bir firma tavsiye ederim

notebook asus notebook hp notebook toshiba notebook dell notebook acer notebook lenovo notebook

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Haziran 2006; 19:19:21 

bilgisayar özellikle notebook düzgün satıcıdan alınır

896 Mesaj
2 Haziran 2006; 19:20:04 

laptop almak çok önemli bir konu satın aldıktan sonra yan çizmeyen tek firma pcdepo.com dur 2002 den beri laptop işinde liderler

Notebook alıcaksanız bana ve arkadaşlarıma göre tek adres burası http://www.pcdepo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer -- 30 Temmuz 2010; 15:44:09 >

notebook asus notebook hp notebook toshiba notebook dell notebook acer notebook lenovo notebook

Uzaklaştırılmış
2 Haziran 2006; 19:21:35 

bilgisayar bilgisayarcıdan alınır marketten alımaz hele evkurdan hiç alınmaz

2813 Mesaj
3 Haziran 2006; 9:15:15 

Soruya bak cevaba bak.

Zaten bu topiği Pcdepo'cular işgal etmiş

quote:

Orjinalden alıntı: acer

bilgisayar acer alınır

264 Mesaj
3 Haziran 2006; 11:29:32 

işinin hakkını veren herkesten alınır bu melet

183 Mesaj
3 Haziran 2006; 14:57:22 

Sayın Cetvel;

Forumu iyi takip ederseniz bu sorunuzun ne kadar manipülasyona açık bir konu oldunu farkedersiniz.Sorunuza burada onlarca farklı cevap verilecektir( PCdepo nun BOT larından Kraliguana atlamış bile).Ve tahminimce hiç bir tatminkar yanıtınız olmayacaktır.Notebook almak müşteri memnuniyetinin gelişmediği ülkemizde tamamen şans işi bence eğer varsa ana ithalatçı ile direkt teması olan tanıdık birinden almanız yoksa internetten satın alarak 8 günde koşulsuz iade haklarınızı kullanarak notebook edinmeniz.(Bu hak direkt dükkan dan almanız durumunda geçerli değildir ve bu 8 günde sürekli kullanarak test etmelisiniz.)İnternet alışverişinde ise özellikle iade şartlarına paranın iade süresine ve Dolar fiyatı ile Türk lirası fiyatına birlikte dikkat etmeniz yeterli olacaktır.(İsmini zikrederek reklamını yapmak istemediğim bazı çakal firmalar dolar kurunu kafasına göre değiştirmektedir)
Sonuç olarak 1 aydır notebook almak içiin aralıksız takip ettiğim bu forumdan edindiğim en önemli şey HER SÖYLENEN LAFA İNANMAMAK forumda saygı gören eskimiş üyeler dışında önerilere kulak asmamak( BOT Nick sahiplerinin Anakartları yansın,Harddisklerine trojan bulaşssın,ram leri uyumsusluktan kıvrım kıvrım kıvransın PSU ları kavrulsun,Windowsları çöksün inşallah)

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weak -- 3 Haziran 2006; 15:11:50 >

Ateşten ruh ,taştan yürek,gururla fethediyor,kibirli olana boyun eğdiriyor.
Dağlara diz çöktürüyor,önünde denizler çekiliyor,gökler selam duruyor.
Dua et ki taştan yürek gözyaşlarını,ateşten ruh sevgiyi hatırlasın.
The Wheel Of Time - Ejder Kehanetlerinden.

141 Mesaj
5 Haziran 2006; 9:31:40 

elektronik cihazlarda ne marka olursa olsun prpblem çıkma olasılığı yüksektir aldığımız yere iyice sormalıyız aldığımız da problem çıkarsa hemen birebir değişim yapıyorlarmı yoksa bizi süründürüyorlarmı bu çok önemli

282 Mesaj
5 Haziran 2006; 11:22:03 

ben hep bimeks ten alışveriş yaparım.aldığım laptoplar ve masaüstü hiç sorun çıkarmadı.hp compaq nx9105 aldım 2 sene önce 2 tane yeşil ölü piksel çıktı.laptopu değiştirdiler.bimeksi ben beğeniyorum.bu arada bimekste çalışan vahit,engin,ibrahim beye çok teşekkürler

230 Mesaj
13 Haziran 2006; 11:22:04 

ben asus a600m aldım asus markasının ve pcdepo nunu hizmet kalitesinden memnun kaldım bunun gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalara
destek olmalıyız

20 Mesaj
13 Haziran 2006; 11:29:30 

arkadaşlar konuyla alakasız olucak ama geçen gün nestle telefonla su siparişi verdim bu bildiğiniz 20 litrelik damacanalardan akşam üstüne doğruydu
bir saat sonra kapı çaldı karşımda su servisi yapan adam önünde 4 tane 5 lt lik su gene nestlenin şu şıkır şıkır pet şişelerden dedim hayırdır adamın cevabı şu oldu bugün su erken tükendiği için bu şekilde getirdik biliyordum ki adamlar bu müşteri memnuniyeti uğruna 2-3 ytl içeri girdiler vay be dedim Türkiyede birşeyler değişiyor helal olsun bunun gibi firmalara

1386 Mesaj
14 Haziran 2006; 3:05:34 

selam biraz ukalaca olacak biz demek istiyorum

967 Mesaj
14 Haziran 2006; 3:14:05 

quote:

Orjinalden alıntı: BİLGİSAYARCI

selam biraz ukalaca olacak biz demek istiyorum

Sen zaten her zaman yapiyon bu ukalaligi Bir de ; Git reklamini baska yerde yap lutfen..Beni ve benim gibileri bu forumdan SOGUTMA !!

凡有血氣者,都要嘗死的滋味

1386 Mesaj
14 Haziran 2006; 3:56:26 

??? peki rahatsız ettiysem özür dilerim...

967 Mesaj
14 Haziran 2006; 5:41:06 

BILGISAYARCI arkadasim,senin hakkinda acilan topic e yazdigin cevabi okudum ve sana biras hak verdim...Eger bende seni kirdi isem ozur dilerim
Ve sunu da soylemek isterim,benim izlenimlerim bana bu forum kullanicilarinin Maskeli Reklam larindan cok bikmis durumda. Ben de biktim artik 1 lokma beyinden nasip almamis heriflerin burada basit basit reklam yapmalarindan

Senin de ekmegin bu kapida malum..Sende reklamini yapiyorsun ama biras daha dikkatli olursan reklam yaparken bence bu herkes icin daha iyi olur

Ben de tekrar ozur dilerim ve is hayatinda basarilar dilerim

凡有血氣者,都要嘗死的滋味

39 Mesaj
14 Haziran 2006; 10:02:31 

Arkadaşlar, genelde notebook forumlarında pcdepoda çalışan arkadaşlar sanki son kullanıcıymış gibi sizlere tavsiyede bulunmaktadırlar artık DH olarak buna bir dur demek gerek körü körüne de reklam yapılmazki. benim arkadaşım pcdepodan aldı 3 haftadır notebook hala teknik servisde arıyoruz yok soruyoruz yok bumu iyi ve kaliteli hizmet. İşte gerçek burda.

En iyisi tanıdık biri varsa ondan al yoksa git teknosadan al diyorum ben yok pcdepo yok bilmemne hikaye bunlar...

1 Mesaj
14 Haziran 2006; 10:58:21 

ya valla ben beşiktaşta elma merket diye biyer var oradan alıyorum çok memnunum

1114 Mesaj
14 Haziran 2006; 11:26:04 

benim anlamadıgım; satıs sonrası herkesin en iyi oldugunda hemfikir bimeks zaten en dusuk fiyat garantisi veriyor... baska yerlere neden bakıyoruz? gideriz begeniriz, fiyatı baska yerde ucuzsa ispat eder fiyat farkını alırız.. boyle islemiyor mu bu olay? kafamızda rahat olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EliasGS -- 14 Haziran 2006; 11:26:49 >

2765 Mesaj
14 Haziran 2006; 11:56:28 

quote:

Orjinalden alıntı: weak

Sayın Cetvel;

Forumu iyi takip ederseniz bu sorunuzun ne kadar manipülasyona açık bir konu oldunu farkedersiniz.Sorunuza burada onlarca farklı cevap verilecektir( PCdepo nun BOT larından Kraliguana atlamış bile).Ve tahminimce hiç bir tatminkar yanıtınız olmayacaktır.Notebook almak müşteri memnuniyetinin gelişmediği ülkemizde tamamen şans işi bence eğer varsa ana ithalatçı ile direkt teması olan tanıdık birinden almanız yoksa internetten satın alarak 8 günde koşulsuz iade haklarınızı kullanarak notebook edinmeniz.(Bu hak direkt dükkan dan almanız durumunda geçerli değildir ve bu 8 günde sürekli kullanarak test etmelisiniz.)İnternet alışverişinde ise özellikle iade şartlarına paranın iade süresine ve Dolar fiyatı ile Türk lirası fiyatına birlikte dikkat etmeniz yeterli olacaktır.(İsmini zikrederek reklamını yapmak istemediğim bazı çakal firmalar dolar kurunu kafasına göre değiştirmektedir)
Sonuç olarak 1 aydır notebook almak içiin aralıksız takip ettiğim bu forumdan edindiğim en önemli şey HER SÖYLENEN LAFA İNANMAMAK forumda saygı gören eskimiş üyeler dışında önerilere kulak asmamak( BOT Nick sahiplerinin Anakartları yansın,Harddisklerine trojan bulaşssın,ram leri uyumsusluktan kıvrım kıvrım kıvransın PSU ları kavrulsun,Windowsları çöksün inşallah)

Saygılarımla.

Sayın Cetvel ile gayet resmi bi dille başlamışsınız..
Düşüncelerinizi dile getirmişsiniz..Ama sonra BOT nikle foruma girenlere olan kininiz o derece ağır basmış ki dayanamayıp nefret kusmuşsunuz bir anda.. Haklılık payınız yok değil tabi.
Ama sonra gene 'Saygılarımla' diyerekten resmi bir dille konuşmanızı sonlandırmışsınız

1103 Mesaj
17 Haziran 2006; 17:11:47 

quote:

Orjinalden alıntı: BİLGİSAYARCI

??? peki rahatsız ettiysem özür dilerim...

ayıp ettin hocam. Sen zaten paşa paşa hangi firmadan olduğunu yazmışsın. Burdaki laflar sahte tarafsız yorumculara.

Ama bu konu hakketten sağlıksız bi konu. Nerden almalı diye başlık açmıştım. 6-7. mesajdan sonra reklam, münakaşa başlamıştı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 17 Haziran 2006; 17:13:25 >

...

537 Mesaj
17 Haziran 2006; 18:55:17 

bimeks

Toshiba P855-S5200

113 Mesaj
15 Temmuz 2006; 8:03:28 

pcdepo

258 Mesaj
15 Temmuz 2006; 11:56:49 

teknorama

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1265 Mesaj
15 Temmuz 2006; 12:30:42 

En Güz€li Arkadaşınızdan Alın

Zaman kalmadı,sayım başladı uzun bir ömür yalan...

2813 Mesaj
15 Temmuz 2006; 23:12:08 

teknofiyat.com sitesine girilir. En ucuz hangi firmada görünüyorsa oradan alınır

3373 Mesaj
16 Temmuz 2006; 1:28:01 

Bilerek satan ve işine saygılı olan satıcıdan alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumanda -- 16 Temmuz 2006; 1:27:55 >

Wİİ

2555 Mesaj
16 Temmuz 2006; 1:52:22 

akakca.com diye bi site de var . orası da kullanılabilir...
quote:

Orjinalden alıntı: ak_onair

teknofiyat.com sitesine girilir. En ucuz hangi firmada görünüyorsa oradan alınır

Birgün mutlaka..

3057 Mesaj
16 Temmuz 2006; 3:03:03 

ama cogunlukla pcdepo.com kullanıır özellikle laptop konusunda

12 Mesaj
16 Temmuz 2006; 3:14:29 

tanıdıktan alınır kesinlikle

*--*-*--

78 Mesaj
16 Temmuz 2006; 21:15:16 

tanıdıktan alınmaz bence.en büyük kazığı güvendiğin için onlardan yersin.
bence laptop çok gezerek ve her yerden 5-10 dolar fiyat düşürerek en uygun fiyatı söyleyen yerden alınır.biz bu şekilde 70 dolar düşürtüp öyle almıştık.dahada düşürürdük ama büyük ve güveniir bi mağazadan olsun diye daha gezmedik

EKLENSE DE BAŞIMA DÜNYADA KAÇ BAŞ VARSA;
BAŞIM ONLARIN HEPSİ İÇİN SECDEYE VARSA!!!

169 Mesaj
18 Temmuz 2006; 11:39:27 

quote:

Orjinalden alıntı: irticacı

bence laptop çok gezerek ve her yerden 5-10 dolar fiyat düşürerek en uygun fiyatı söyleyen yerden alınır.biz bu şekilde 70 dolar düşürtüp öyle almıştık.dahada düşürürdük ama büyük ve güveniir bi mağazadan olsun diye daha gezmedik

senin tanıdığın insanlar seni kazıklamaya çalışıyorsa bu senin sorunun, böyle bir genelleme yapman bana göre yanlış. Bilgili olursan kazık yemezsin.

7818 Mesaj
18 Temmuz 2006; 14:11:12 

ben bimeks ten 2 laptop aldım hiç sorun çıkmadı.ve bimeks teki elemanlar baya bilgili.herkese tavsiye ederim.bimeks i tek geçerim

4770K Costa Rica - Noctua Nh-D14 \ Gigabyte Z87X-OC \ G.Skill RipjawsX 2x4GB 2133MHz 9-10-9-18 1T 1.5v \ Asus GTX 780 Ti DirectCU II \ Corsair Force GS 240GB + OCZ Vertex 4 128GB
Seagate ST1000DM003 1TB 64MB \ Edifier R2600 + Sennheiser HD 449 \ Creative X-Fi Titanium \ Corsair Obsidian 750D \ Seasonic X-760 \ BenQ XL2420T \ Logitech G19 + Razer Deathadder 2013

Uzaklaştırılmış
18 Temmuz 2006; 16:04:07 

ÇİFT ÇEKİRDEK(CENTRİNO) LAPTOP BİZDEN ALINIR. BİZDEN FİYAT ALMADAN LAPTOP ALMAYIN.TÜM ÜRÜNLER FATURALI VE 2 YIL GARANTİLİDİR.
FİYATI: *(1100 $(DOLAR)+ KDV)*
ONEMLI NOT:BONUS VE WORLD CARD'A PESIN FIYATINA 6 AY TAKSIT IMKANIYLA.KAMPANYAMIZ STOKLARLA SINIRLIDIR

ÜRÜN: ACER AS5602WLMI

Özellikler

İşlemci Intel Core Duo T2300 1.66Ghz 667 Mhz FSB
Memory 512MB DDR2 (1x512MB)
Maximum Memory 2GB
Sabit Disk 100GB (5400 RPM)
Ekran Boyutu 15.4'' Crystal Brite Parlak Ekran
Ekran Çözünürlüğü 1280*800 WXGA
VGA Memory 512 MB ATI Radeon X1300 (Ana bellek 128MB HYPER Memory)
Optik DVD+RW (Super Multi)
Modem 56K
Ethernet 10/100
İşletim Sistemi MS XP Home TR
USB Çıkış 3 Adet 2.0 USB
Entegre Camera 1.3MP Camera
Acer OrbiCam 225 derece ergonomik dönebilme
Firewire Çıkış IEEE 1394
S-Video TV-Out Var
Diğer Portlar Modem, Ethernet, Ext,DVI
Speaker Intel High Defiition (HD) audio 2 speaker
Wireless, BlueTooth Intel PRO/Wireless 3945ABG (802.11a/b/g), Entegre BlueTooth
Diğer 6 Cell Li-Ion Pil, Adaptör (2~3 saat)
Kart Okuyucu 5 in 1 card reader (SD,MMC,MS,MS PRO,XD)

EKA LTD ŞTİ
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
ERDAL KARABULUT
05422717471
05055817222
muherdal@gmail.com

25 Mesaj
19 Temmuz 2006; 16:45:37 

bilgisayar ve bilgisayar parçası alıcaksanız exa bilgisayar ve fokus bilgisayar eğer notebook alıcaksanız kesinlikle pcdepo.com u tavsiye ederim bu üç firmanın müşteri memnuniyeti politikası çok iyi

3910 Mesaj
19 Temmuz 2006; 17:02:58 

Bir çok dükkan,firma,şahıstan alabilirsiniz..Pek alici konumunda olmadiğimdan herhangi bir firma tavsiye edemiyeceğim..
fakat isterseniz bizdende alabilirsiniz
referanslarimiz:
http://www.gittigidiyor...k.php?nick=mahmutboyaci
elimizdeki ürünlerede imzamizdaki linkten bakabilirsiniz..

78 Mesaj
20 Temmuz 2006; 0:13:36 

quote:

Orjinalden alıntı: RedDevil1905

quote:

senin tanıdığın insanlar seni kazıklamaya çalışıyorsa bu senin sorunun, böyle bir genelleme yapman bana göre yanlış. Bilgili olursan kazık yemezsin.

bilgili olmayanlar için söylemiştim kardeş.herkes senin gibi bu alanda duayen değil.neyse ben hala aynı fikirdeyim.tanıdıkla alış-veriş yapılmaz.

birde bgn aldım uzun uğraşlar sonucunda laptop umu.ama satan yerden hiç memnun kalmadım.sahibi çok ukala 'alcaksan al almıcaksan defol git' modundaydı.ankarada o aletin tek onda olduğunu biliyordu ya.ondan böyle yapıyordu

25 Mesaj
20 Temmuz 2006; 12:51:44 

kardeş ayıptır sorması ne aldın

quote:

quote:

quote:

bilgili olmayanlar için söylemiştim kardeş.herkes senin gibi bu alanda duayen değil.neyse ben hala aynı fikirdeyim.tanıdıkla alış-veriş yapılmaz.

birde bgn aldım uzun uğraşlar sonucunda laptop umu.ama satan yerden hiç memnun kalmadım.sahibi çok ukala 'alcaksan al almıcaksan defol git' modundaydı.ankarada o aletin tek onda olduğunu biliyordu ya.ondan böyle yapıyordu

81 Mesaj
20 Temmuz 2006; 17:33:44 

girilir güvenilir bir kaç siteye birden güzel bi fiyat araştırması yapılır sonra en ucuz fiyat hangisindeyse ondan alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonny -- 20 Temmuz 2006; 17:43:00 >

Uzaklaştırılmış
28 Temmuz 2006; 12:38:51 

www.akakce.com sitesine girip en ugun fiyat nerde direkt görebilirsin ve www.teknofiyat.com var bunlar fiyat sıralamalı olarak veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fadilfadillioglu -- 28 Temmuz 2006; 12:39:19 >

78 Mesaj
29 Temmuz 2006; 22:43:37 

quote:

Orjinalden alıntı: stratejili

kardeş ayıptır sorması ne aldın

quote:

quote:

quote:

toshiba a100-192 aldım kardeş

Uzaklaştırılmış
18 Eylül 2006; 23:49:45 

topik hortlamış benimde tavsiyem ithalatçısı na göre muamele yap

216 Mesaj
19 Eylül 2006; 0:01:42 

Bimeks veya Hepsiburada

AkLıNı KuLLaN ADINI CıKaR DeLİYE, HeR GüN BaYRaM EGLeNMeK KaLıR GeRiYe...

841 Mesaj
29 Ekim 2006; 2:42:11 

forumda şunu farkettim. o bot arkadaşlar açık açık kendi firmalarının çalışanı olduklarını belirtselerdi hiçkimse yadırgamaz ve istedikleri akıllarına takılan soruları açıkca yazarlardı. böylece o kurumun saygınlığını düşürmezlerdi diye düşünüyorum. örneklerini birkaç kez gördüm.

arkadaşa laptop alıcaktım malum firmadan sonra burada yaşananlardan sonra oradan almaktan vazgeçtim. bimeksteki bir kampanyadan yarın kendisi alıcak

6886 Mesaj
29 Ekim 2006; 2:54:27 

Onu bilmem de Teknosa'dan o fiyatlara alınmaz bunu çok iyi biliyorum...

1970 Mesaj
24 Aralık 2010; 18:12:11 

teknosa hala aynı teknosa değişmedi hiç

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Onu bilmem de Teknosa'dan o fiyatlara alınmaz bunu çok iyi biliyorum...

eticaret

1236 Mesaj
24 Aralık 2010; 18:27:39 

neden hortladı bu topic

Galaxy Note III

Hergün 1 Video

447 Mesaj
24 Aralık 2010; 18:50:49 

quote:

Orijinalden alıntı: sPeerless

neden hortladı bu topic

can sıkıntısındandır

MONSTER® MS-16F11 - İntel Core i7 820QM 1.73 Ghz 8 mb L3 Cache Turbo Boost 3.06 Ghz
ATI Mobility Radeon HD 5870 1 GB GDDR5 128 Bit - 8 GB DDR3 1333 Mhz
500 GB Seagate 7200 RPM 16 MB - 15.6'' 1920x1080 Full Hd Led Parlak Ekran - Exclusive TDE Technology

OCZ Vertex 2 120GB SATA II Razer Mamba Razer Vespula

37 Mesaj
24 Aralık 2010; 21:27:26 

bilgisayar nerden alınırmış açacağınız konuyo s......m

1236 Mesaj
24 Aralık 2010; 21:54:37 

quote:

Orijinalden alıntı: seckinkaya

bilgisayar nerden alınırmış açacağınız konuyo s......m

Galaxy Note III

Hergün 1 Video

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2011; 17:38:47 

hangisi uygunsa ama şuanda taban fiyatları gold istanbulbilisim birde netsipariş bu firmalar gerçekten uygun

127 Mesaj
24 Mayıs 2011; 23:17:44 

Arkadaşlar bende sadece facebook msn film vs. için kullanacagım bir dell bakıyorum. Oyun oynayan birisi değilim. Şu makina gözüme çarptı ne dersiniz?
DELL INSPIRON N5030 T6600 2.2 3GB 320GB 15.6" DOS
http://www.teknogreen.n...B-156-DOS,PR-13280.html

1 Mesaj
7 Mart 2013; 23:39:36 

en son dizüstümü pimarkt.com dan aldım gayet hızlı 2. gün elime ulaştı. fiyatı da satın aldığım lenovo nun modelinde en iyi fiyattı ve yanında çantasınıda o güne özel ücretsiz gönderdiler.
http://www.pimarkt.com u tavsiye ederim

İMZA YOGHH BARMAKK BASSAM OLUR MUU??

8 Mesaj
8 Mart 2013; 0:44:19 

Çoğunlukla alışverişlerimi bimeksten yaparım. Laptop olarak bimeksten 2 tane laptop aldık şu ana kadar birisi oldukça iyi çıktı birisi ise zaman zaman arıza veriyordu. Şunu söyleyebilirim ki ilk alındığında herhangi bir sorun çıkarsa sorunsuz olarak değiştirme şansın var. Ama teknik servis olarak yetersiz kalıyor. İlgilenselerde oldukça uzun vakit alıyor. Laptop gibi birşey alırken teknik servisi iyi olandan almak en mantıklısıdır bence.

2 Mesaj
24 Ağustos 2013; 12:14:37 

[font="Verdana"]websibir.com da piyasanın altına bir laptop bulmudum çok Fena..[/font]

http://www.websibir.com...8-Dizustu,PR-41522.html

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375